Post Formats

اپلیکیشن خدماتی استادکار

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

اپلیکیشنی که امروز به آن می پردازیم، اپلیکیشن خدماتی استاد کار نام دارد. این اپلیکیشن که در 2 نسخه مخصوص به متخصصان و مخصوص به مشتریان ارائه شده است، در زمینه خدمات خانگی، لوله کشی، برق کاری و ... وارد بازار شده و بستری را فراهم آورده تا شما برای انجام امور خود به راحتی به متخصصین مورد نیازتان در زمینه مورد نظرتان دسترسی پیدا کنید؛ از طرفی، فضای اشتغال به کار برای افراد متخصص ایجاد نموده است .

خدماتی که استادکار ارائه می دهد:

خدمات خانگی، لوله کشی، برق کاری، دکوراسیون، خدمات کامپیوتری، شستشو و نظافت، خدمات خودرو، آموزشی، پزشکی، سلامت و زیبایی

استادکار

استادکار شرایطی را فراهم آورده تا در هر ساعت از شبنه روز برای انجام امور خود به صورت آنلاین متخصصان خوش نامی را انتخاب کنید.

نحوه ثبت سفارش در استادکار:

در ابتدا پس از دانلود اپلیکیشن، برای نصب آن نیاز به ورود اطلاعات از جمله شماره موبایل می باشد و شما پس از ورود کد دریافتی از طریق اس ام اس، مجاز به ورود خواهید بود.

عناوین خدمات در اپلیکیشن لیست شده اند و شما پس از ورود به هر بخش، خدمات درخواستی مورد نظرتان را به صورت جزئی تر مشاهده و انتخاب می کنید. پس از آن استادکار خدمات قابل ارائه خود را در زمینه انتخاب شده شما برایتان به نمایش می گذارد. در مرحله بعد، نوبت به انتخاب خدمات قابل ارائه و بعد از آن انتخاب ایراد موجود، توضیحات تکمیلی، انتخاب زمان مورد نظر، و در نهایت انتخاب مکان مورد نظر بوده تا سفارش به مرحله ثبت برسد!

پس از ثبت سفارش، شما منتظر می مانید تا با توجه به نوع خدمات درخواستی، 3 تا 5 نیروی متخصص به شما پیشنهاد شود و پس از مقایسه امتیاز و قیمت پیشنهادی آنها، فرد موردنظرتان را انتخاب خواهید کرد.

از جمله نقدهایی که به این اپلیکیشن وارد است، نیاز به ثبت نام اولیه در مرحله اول ورود می باشد و همچنین طولانی بودن مسیر رسیدن به ثبت سفارش.

همچنین، همان طور که در مقالات قبل هم بیان شد، نیاز به پیپر چک در قسمت پشتیبانی این اپلیکیشن نیز احساس می شود که پس از ثبت سفارش، تایید واقعی بودن آن از طریق تماس یک اوپراتور قطعی شود.

نقد دیگری که به اپلیکیشن استادکار وارد است، این است که برای تغییر زمان انجام خدمت و یا تغییر متخصص انتخاب شده توسط شما، لازم است درخواست ثبت شده را لغو کنید، و از ابتدا درخواست جدید خود را در زمان جدید و یا با متخصص جدید به ثبت برسانید که مراحل به نتیجه رسیدن شما به مقصودتان را طولانی خواهد کرد.

شرکت آکاف (22897924) آماده اجرای پروژه های مشابه این اپلیکیشن خدماتی است و با تکیه بر تیم با تجربه خود، شرایط و قابلیت های بهتر و استانداردتری را به صورت کاملا اختصاصی و سفارشی ارائه خواهد داد.

شرکت اپلیکیشن نویس آکاف نمونه کار های مرتبط بسیاری با موضوع اپلیکیشن خدماتی دارد که خوشحال می شویم پروژه ها شما را نیز بصورت حرفه ای پیاده سازی نماییم.

عضویت در خبرنامه

اخبار - دسته بندی

مقالات

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

آدرس : تهران - خیابان بهار شمالی پلاک ۲۵۲ مجتمع اداری مرجان طبقه دوم واحد۳


 

Login Form