Post Formats

آژانس اینترنتی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

تاکسی آنلاین ومزایای آن

امروزه تعداد شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی و آنلاین رو به افزایش است ، و این امر باعث سریعتر و راحت تر شدن برخی امور روزمره انسان ها شده است. یکی از این خدمات تاکسی های آنلاین هستند که نگرانی برای دیر رسیدن و امنیت ماشین های شخصی را تا حد بسیار زیادی برطرف کرده اند.

با نصب یک اپلیکشن  و با چند کلیک ساده میتوانید نزدیک ترین تاکسی را یافته و از امن ترین و مقرون به صرفه ترین سفر داخل و خارج شهری بهره مند شوید. با تاکسی آنلاین دیگر نگران در راه ماندن نباشید در هرکجا و در هر زمان از شبانه روز میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید.

اپلیکیشن قدرتمند آژانس اینترنتی در کرج  تپ سی است. این اپلیکیشن در کرج بالا تر از اسنپ بازار را برای خود ایجاد کرده است و بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده است و بعد از آن نیز اپلیکیشن اسنپ درحال رقابت و تلاش برای بازگشت به صدر جدول است. تاکسی یاب کرج به بصورت بومی هم ساخته و در انتشار قرار گرفته که متاسفانه نتوانستند بصورت حرفه ای رقابتی را ایجاد نمایند.

اپلیکیشن قدرتمند تاچ سی که در مشهد به عنوان اولین و بهترین اپلیکیشن بومی این شهر مقدس می باشد. و بصورت گسترده خدمات متنوع تری نسبت به رقبای خارجی خود ارائه می دهد.

اپلیکشین سی تکس یا همان 30tax که این روز ها در بندر عباس دهان به دهان پیش می رود و تعداد یوزر و رانندگان بسیار بالایی کسب کرده است. قیمت مناسب و از آن مهمتر خدمات حرفه ای و با کیفیت این اپلیکیشن از دیگر عوامل موفقیت آن می توان بر شمرد.

عضویت در خبرنامه

اخبار - دسته بندی

مقالات

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

آدرس : تهران - خیابان بهار شمالی پلاک ۲۵۲ مجتمع اداری مرجان طبقه دوم واحد۳


 

Login Form