Post Formats

اسنپ بندرعباس

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 

بندرعباس به عنوان دومین شهر ایران هست که اپلیکیشن بومی و قوی آنها اجازه حضور و رقابت به قول های سرویس تاکسی آنلاین را نداده است. این نوع سامانه های هوشمند به سرعت خیره کننده ای دارند جا و بازار خود را در ایران کسب می نمایند. در این مقاله سعی شده است اپلیکیشن های موجود در بازار بندرعباس را بررسی نماییم. واقعا نمی توان گفت کدام اپلیکیشن در استان هرمزگان موفق تر بوده اند و کدام یک به سود مناسب تری دست پیدا کرده است. 

اپلیکیشن itap

این گروه نیز با سرمایه گذاری محدود و تهیه نرم افزار آماده و عمومی وارد بازار شد و در شروع کار به سهم بازار خوبی دست پیدا کرد. نمی توان اسم این اپلیکیشن را بومی گذاشت ولی از مدیران بومی و بسیار با انگیزه ای بهره می برد. همین دلیل باعث شروع بسیار خوب و استقبال عمومی مردم در بندرعباس شد ولی در ادامه راه نتوانست موفقیت شروع را حفظ نماید و فعلا در حال رقابت با رقبا سبقت گرفته است . به نظر نگارنده این مقاله عدم موفقیت این اپلیکیشن در بازار بندرعباس ناشی از عدم توجه به کیفیت اپلیکیشن ، قیمت ها و تجربه حرفه ای می باشد.

 

نکات قابل توجه این اپلیکیشن از نظر نگارنده این مقاله

از جمله اپلیکیشن های اوپن سورس و عمومی هست که تیمی جوان و با انگیزه آنرا برای ایجاد یک کسب و کار راه اندازی کرده اند. 

سیاستگذاری های تبلیغاتی و بی ثبات 

بودجه تبلیغاتی پایین 

قرار است بزودی اپلیکیشن اپل آن نیز منتظر گردد.

 

اپلیکیشن سی تکس 

اپلیکیشن تاکسی یاب بندر نوشته شده توسط برنامه نویسان بومی 

شرکتی که چندان در راه خود محکم و جنگنده وارد میدان نشد .

هرچند که اپلیکیشن هنوز جای کار بیشتر هم دارد ولی امروز با استقبال بندری ها به نرم افزار اول این شهر تبدیل شده است 

هزینه تبلیغاتی بسیار پایین این اپلیکیشن راه را برای تولید اپلیکیشن تاکسی یاب دیگری در بندرعباس باز نگه داشته است .

نرخ کرایه های بالا و خدماتی نه چندان حرفه ای 

 

استقبال هموطنان بندری از اپلیکیشن بومی باعث شده است قول های سرویس های تاکسی اینترنتی هنوز به فکر حضور در بندرعباس نباشند و فعلا به بازار های دنج تر خود بپردازند. و همین امر باعث شده روز به روز اعتماد به نفس در بندرعباس بیشتر شود و دایره طرفداران وفادار این اپلیکیشن ها در بندرعباس افزایش داشته باشد. اما با توجه به توان عملیاتی و فنی اپلیکیشن های تاکسی یاب موجود در بندر عباس خطر حضور و دست گرفتن بازار توسط اسنپ پا برجاست و واقعا جا دارد شرکت های بومی جدیدی با توان بالاتر و امکانات حرفه ای پا به میدان گذاشته و صنف آژانس داران در بندر عباس در بیمه بومی ها نگه دارند.

حمایت سایر شهر های ایران از اپلیکیشن های ایرانی و بومی باعث ارتقا این صنعت و اشتغال زایی بیشتر در این بخش خواهد شد. من خودم شخصا هرگز حاضر نیستم از خدمات اپلیکیشن اسنپ استفاده کنم. زیرا با حمایت از بخش های خصوصی و داخلی قطعا اشتغال زایی و زیر ساخت توسعه این نوع کسب و کار ها بیشتر مهیا می شود 

 

نمونه اپلیکیشن مشابه : خشکشویی آنلاین ، washmash

عضویت در خبرنامه

اخبار - دسته بندی

مقالات

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

آدرس : تهران - خیابان بهار شمالی پلاک ۲۵۲ مجتمع اداری مرجان طبقه دوم واحد۳


 

Login Form