Post Formats

تولید محتوا سایت

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

بازاریابی محتوا از جمله مسائل روز دنیای طراحی و توسعه وب سایت ها می باشد. این روز ها اکثر شرکت ها دارای وب سایت های مناسب و کامل برای معرفی کسب وکار خود می باشند. ولی معرفی کسب و کار آن هم در جایگاهی که کمتر کسی گذرش به آنجا می خورد اصلا کافی نیست !‌ نیاز می باشد با روش هایی بازدیدکنندگان مرتبط بیشتری را به وب سایت خود بکشانیم و آنها را بر روی خدمات کسب و کار خود پرزنت نماییم. پویا بودن وب سایت و پورتال اینترنتی یک بنگاه اقتصادی تاثیر بسیار بالایی روی افزایش تعداد بازدیدکنندگان و همچنین افزایش تعداد مشتریان آن بنگاه اقتصادی می شود. 

 

دیگر نیاز نیست برای اینکار کارمندان مختلفی آشنا به زبان های انگلیسی و فعال در وب سایت خود استخدام نمایید. و هزینه های سنگین ماهانه را برای این کار پرداخت نمایید. 

دیگر نیاز نیست هزینه های بسیار بالای تبلیغات در گوگل را پرداخت نمایید ! 

 

شما می توانید از خدمات پشتیبانی متحوا شرکت آکاف استفاده نماید. نیرو های تخصصی شرکت آکاف مقالات مرتبط با کار و صنف شما را تولید می نماید و بر روی وب سایت شما قرار می دهد. ویژگیهای برجسته محتوا تولید شده توسط تیم تخصصی آکاف به شرح زیر می باشد. 

 

خدمات تولید محتوا

 

۱-  این محتوی یونیک می باشد و هرگز از جایی کپی نشده است .

 

۲- اصولا از منبع های معتبر جهانی به فارسی ترجمه می شود این منبع های معتبر از زبان های انگلیسی ، روسی ،‌ ترکی و یا عربی می باشد .

 

۳- برای وب سایت های چند زبانه به همان زبان های سایت تولید محتوا انجام می شود و در زبان های انگلیسی ، روسی ، ترکی و یا عربی تیم حرفه ای وجود دارد که برای شما مقالات را بصورت اختصاصی انتشار می دهد.

 

۴- مطلب های تولید شده پس از تولید توسط یک کارشناس عالی رتبه سئو (‌بهینه سازی موتور های جستجو) بهینه شده و برای افزایش احتمال نمایش در نتایج موتور های جستجو آماده می گردد. 

 

۵- از سیستم برچسب و یا همان تگ گذاری در مطالب استفاده می شود 

 

۶- از متا دیتا ! یا کلید واژه و توضیحات متن استفاده می شود و تلاش می شود راهنمایی های لازم جهت موتور های جستجو طبق آخرین استاندارد های روز انجام گردد. 

 

۷- در پکیج های خاص خدمات تولید تصاویر گرافیکی مخصوص متن تولید شده نیز انجام می گردد. به این شکل که این تصاویر نیز اختصاصی تولید می شود و باعث بالا آمدن در نتایج موتور های جستجو تصاویر می شود.

 

۸- گزارش بازدید از وب سایت شما از دیگر خدمات گروه تخصصی بازاریابی محتوا می باشد. که در واقع ترجمه خروجی نرم افزار گوگل آنالیتیکس می باشد.

 

 

شرکت آکاف که ۳ سال می باشد خدمات تولید محتوا مخصوص مشتریان خود را ارائه می دهد اخیرا دست به اقدام جدیدی زده است و این خدمات را از انحصار مشتریان آکاف خارج نموده است .

 

چگونه بازاریابی محتوی را شروع کنم ؟

 

 در صورتیکه وب سایت شما مدت زیادی بدون تغییر بوده است در هفته یک مقاله منتشر کنید و به مرور زمان تعداد انتشار در هفته را افزایش دهید. جلسات مشاوره بازاریابی محتوا در شرکت آکاف بصورت دوره ای برگزار می گردد. این حلسات را از دست ندهید و با هماهنگی اقدام به برگزاری جلسات ماهیانه مشاوره نمایید.

 

جهت سفارش خدمات تولید محتوی با ما تماس بگیرید. 

 

تلفن فروش (‌۲۴ ساعته )‌ : ۲۲۸۹۷۹۲۴

 

برای مشاهده تعرفه خدمات تولید محتوا بر روی این لینک کلیک فرمایید.

 

عضویت در خبرنامه

اخبار - دسته بندی

مقالات

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

آدرس : تهران - خیابان بهار شمالی پلاک ۲۵۲ مجتمع اداری مرجان طبقه دوم واحد۳


 

Login Form