Post Formats

متا دیتا Meta Data

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

متا دیتا که تلفظ واژه انگلیسی این عبارت می باشد و اگر بخواهیم از کلمه کاملا فارسی استفاده کنیم باید بگوییم فراداده !

 

ولی متا تگ ها چه هستند ؟ و در طراحی وب سایت ما چه نقشی را ایفا می کنند ؟

در واقع متا دیتا داده ای است که دیگر داده ها را تعریف می کند ! مثلا شما می توانید در توصیف مقاله ای که نوشتید در حد چند خط کوتاه توضیح مختصر و اجمالی برای مخاطب خود ثبت کنید. و یا حتی برای توصیف یک صفحه از وب سایت خود متنی دا بنویسید !‌ اصولا در زمان طراحی سایت و یا ساخت اپلیکیشن این اطلاعات پر می شوند

 

متا تگ در کجا نمایش داده می شود ؟

متا تگ ها در کد نویسی آن صفحه قرار می گیرند و موتور های جستجو و روبات ها کاملا متوجه می شوند این صفحه در چه مورد نوشته شده است و همچنین اگر دقت کرده باشید در نتیجه جستجو شما در گوگل زیر هر لینک یک توضیح کوتاه نیز در مورد آن لینک ارائه می نماید که همان متا دیتا آن صفحه می باشد.

 

همین ؟

خیر متا تگ ها شامل کلید واژه و یا کیورد هم هستند ! یعنی شما چند کلمه یا عبارت را برای صفحه خود تعیین می کنید و به عبارتی به موتور های جستجو می گویید اگر این کلمات جستجو شدند این صفحه نیز دارای اطلاعات مرتبط با این کلمات می باشد ! حتی برخی سیستم های پیدا کردن مقالات مرتبط هم از همین قابلیت استفاده می کنند 

 

تعرفه خدمات مدیریت محتوی

بله به سادگی مدیریت وب سایت خود را برون سپاری نمایید، آمادگی داریم خودمان مطلب و مقاله مرتبط با موضوع سایت شما را بنویسیم و با استاندارد های مقاله جهت موتور های جستجو بهینه نماییم و مدیریت کلیه امور برچسب ها ،کلمات کلیدی ، متادیتا را انجام دهیم ! کار خود را به متخصص این امر واگذار نمایید.

تلفن سفارش : ۲۲۸۹۷۹۲۴

عضویت در خبرنامه

اخبار - دسته بندی

مقالات

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

آدرس : تهران - خیابان بهار شمالی پلاک ۲۵۲ مجتمع اداری مرجان طبقه دوم واحد۳


 

Login Form