Post Formats

نوشتن رزومه حرفه ای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

هر کاری نیازمند دانش و توان اجرایی مخصوص به خود است آدم های حرفه ای کسانی هستند که می دانند هر کار را چطور به بهترین فرد دارای دانش حرفه ای واگذار نمایند. ولی چطور می توانیم خودمان یک رزومه حرفه ای از فعالیت های گذشته خودمان طراحی کنیم. خیلی ها باور دارند که نام افراد تاثیر بزرگی در آینده و سرنوشت افراد دارد. بنده نیز معتقدم رزومه یک کارجو بیشترین تاثیر را در اینده کاری آن کارجو دارد. بنابراین حتما و بصورت کامل این مقاله و مقاله های اینچنینی را مطالعه فرمایید و از دست ندهید .

 

در ایتدا می خواهم به این نکته اشاره کنم که بنده به عنوان کارفرما همیشه مجبور می شود با تمامی افراد که رزومه می فرستند جلسه حضوری برگزار کنم تا سوالات اصلی خود را که اصولا در رزومه های همکاران پیدا نمی شود را سوال کنم ! ولی اخیرا برخی از همکار ها کاملا رزومه های حرفه ای می فرستند و باید اعلام کنم تو ۵ ماه اخیر که بیش از ۸ نفر نیرو جدید را  در زمینه برنامه نویسی اندروید و گرافیست  جذب کردیم بدون حتی یک جلسه مصاحبه حضوری تصمیم به استخدام گرفتم و جلسه برگزار شده نیز فقط و فقط به عنوان تشریفات و تایید نهایی شکل گرفت.

این مسئله نشان می دهد که بازار کار برای افرادی که نمی دانند رزومه حرفه ای را چطور بنویسند بسیار تنگ شده است و ما نیز از همکاری با بسیاری از نیرو های خوب و برنامه نویس حرفه ای محروم می شویم

در نمودارد اینفوگرافی زیر تلاش شده است به این مهم بیشتر بپردازیم 

عضویت در خبرنامه

اخبار - دسته بندی

مقالات

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

آدرس : تهران - خیابان بهار شمالی پلاک ۲۵۲ مجتمع اداری مرجان طبقه دوم واحد۳


 

Login Form