Post Formats

تاکسی یاب آکاف

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تاکسی آنلاین ومزایای آن

امروزه تعداد شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی و آنلاین رو به افزایش است ، و این امر باعث سریعتر و راحت تر شدن برخی امور روزمره انسان ها شده است. یکی از این خدمات تاکسی های آنلاین هستند که نگرانی برای دیر رسیدن و امنیت ماشین های شخصی را تا حد بسیار زیادی برطرف کرده اند.

با نصب یک اپلیکشن  و با چند کلیک ساده میتوانید نزدیک ترین تاکسی را یافته و از امن ترین و مقرون به صرفه ترین سفر داخل و خارج شهری بهره مند شوید. با تاکسی آنلاین دیگر نگران در راه ماندن نباشید در هرکجا و در هر زمان از شبانه روز میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید.

اپلیکیشن قدرتمند آزانس اینترنتی در کرج  که با نام فوری رو منتشر شده است . این اپلیکیشن به عنوان اولین و تنها اپلیکیشن بومی کرج می باشد و با استقبال گسترده روبرو شده است. 

اپلیکیشن قدرتمند تاچ سی که در مشهد به عنوان اولین و بهترین اپلیکیشن بومی این شهر مقدس می باشد. و بصورت گسترده خدمات متنوع تری نسبت به رقبای خارجی خود ارائه می دهد.

برنامه نویسی اندروید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تپ سی یا اسنپ کدامیک ؟

این روزها بازار اپلیکیشن های خدمات حمل و نقل شهری بسیار داغ شده و دو پیشتاز این بازار یعنی اپلیکیشن های اسنپ و tap30  به شدت در حال رقابت با هم هستند، به دور از تحلیل سازمان و شرایط محیطی این دو شرکت امروز میخوایم تحلیلی از سمت مشتری بر این دو اپ داشته باشیم و تجربه خودمان را در استفاده از این دو سیستم اینجا بیان کنیم.

با ما باشید تا مراحل رو گام به گام و مقایسه ای طی کنیم:

بررسی اپلیکیشن های  Snapp و tap30  در اندروید:


snapp

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

کرج به عنوان دومین شهر ایران هست که صحنه رقابت سرویس های تاکسی آنلاین شده است و این نوع سامانه های هوشمند به سرعت خیره کننده ای دارند جا و بازار خود را در ایران کسب می نمایند. در این مقاله سعی شده است اپلیکیشن های موجود در بازار را بررسی نماییم. واقعا نمی توان گفت کدام اپلیکیشن در شهرستان کرج موفق تر بوده اند و کدام یک به سود مناسب تری دست پیدا کرده است. 

اپلیکیشن اسنپ کرج و یا تپ سی 

این اپلیکیشن بصورت مستقل نمی باشد و در واقع همان اپلیکیشن تهران است که در کرج نیز خدمات تاکسی ارائه می دهد . بخشی از سهام این شرکت متعلق به شرکتی آلمانی می باشد و سورس نرم افزار نیز از کشور فرانسه خریداری شده است.

 

نکات قابل توجه این اپلیکیشن 

با یک اپلیکیشن در تهران و کرج خدمات تاکسی سرویس به شما ارائه می گردد. 

اپلیکیشن خارجی با باگ های کمتر و جا افتاده تر 

تبلیغات گسترده 

کپی حرفه ای از اپلیکیشن اوبر آمریکایی  

 

اپلیکیشن فوری رو کرج 

اپلیکیشن تاکسی یاب کرج نوشته شده توسط برنامه نویسان بومی 

شرکتی ۱۰۰٪ ایرانی با توان فنی بالا 

هرچند که اپلیکیشن هنوز جای کار بیشتر هم دارد ولی امروز با استقبال کرجی ها به نرم افزار اول این شهر تبدیل شده است 

هزینه تبلیغاتی کمتر ولی در عوض کمترین هزینه سفر در کرج را ارائه می دهد.

 

استقبال هموطنان کرجی از این اپلیکیشن بومی باعث شده است هم ارز کمتری از کشور خارج شود و هم اینکه در سایر شهر های دیگه ایران نیز اپلیکیشن های بومی حتی با زبان های محلی شروع به کار نمایند. 

حمایت سایر شهر های ایران از اپلیکیشن های ایرانی و بومی باعث ارتقا این صنعت و اشتغال زایی بیشتر در این بخش خواهد شد. من خودم شخصا هرگز حاضر نیستم از خدمات اپلیکیشن اسنپ استفاده کنم و اپلیکیشن کارپینو که مال خود تاکسی رانی تهران می باشد  رو استفاده می کنم این اپلیکیشن کاملا ایرانی از تاکسی های زرد رنگ برای حمل و نقل مسافران استفاده می کند که به مراتب بهتر از ماشین های اسنپی هست.

 

نمونه اپلیکیشن مشابه : خشکشویی آنلاین ، washmash

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بازاریابی محتوا از جمله مسائل روز دنیای طراحی و توسعه وب سایت ها می باشد. این روز ها اکثر شرکت ها دارای وب سایت های مناسب و کامل برای معرفی کسب وکار خود می باشند. ولی معرفی کسب و کار آن هم در جایگاهی که کمتر کسی گذرش به آنجا می خورد اصلا کافی نیست !‌ نیاز می باشد با روش هایی بازدیدکنندگان مرتبط بیشتری را به وب سایت خود بکشانیم و آنها را بر روی خدمات کسب و کار خود پرزنت نماییم. پویا بودن وب سایت و پورتال اینترنتی یک بنگاه اقتصادی تاثیر بسیار بالایی روی افزایش تعداد بازدیدکنندگان و همچنین افزایش تعداد مشتریان آن بنگاه اقتصادی می شود. 


عضویت در خبرنامه

اخبار - دسته بندی

مقالات

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

آدرس : تهران - خیابان بهار شمالی پلاک ۲۵۲ مجتمع اداری مرجان طبقه دوم واحد۳


 

Login Form