Post Formats

تاچسی یزد

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تاکسی یاب معتبر و فعال در یزد را از اینجا دانلود کنید ! تاچسی مشهد به یزد وارد شده است و این اپلیکیشن پر قدرت با بهره گیری از مدیران معتبر و کاربلد بازار حمل و نقل یزد را بصورت کامل در دست گرفته اند. تاچسی یا تاکسی یاب یزد که به عنوان اولین نمایندگی تاچسی خارج از مشهد فعالیت خود را شروع کرد با قیمت های بسیار پایین خود به سرعت معتبر ترین آزانس اینترنتی یزد لقب گرفت ! البته با تاکتیک مشابه سیتکس نیز به عنوان تاکسی یاب بندر عباس به عنوان بهترین اپلیکیشن بومی شناخته شده است.

در بدو ورود به هتل یزد با تبلیغات و بنر های شرکت تاچ سی مواجه شدم . ولی چون اپلیکیشن های دیگری در یزد رو جستجو کرده بودم و نصب داشتم علاقه ای به نصب نرم افزار جدید نداشتم !‌ اما از روی کنجکاوی در روز دوم نصب اپلیکیشن تاچسی را انجام دادم و واقعا قیمت های کرایه در این اپلیکیشن بسیار و بسیار پایین تر سایر اپلیکیشن های یزد بود و این باعث شد تا این مقاله را بنویسم جالب است اطراف هتل و سایر مناطق یزد حداقل ۵ تا تاکسی آماده به خدمات بودند.

وقتی سوار تاکسی تاچسی شدم از راننده پرسیدم چطور با این مبلغ کم برای شما می صرفه که کار حمل و نقل انجام دهید ؟ و باید بدونید که جواب داد من درآمدم افزایش یافته است چون بر اساس همین مبلغ کم اینقدر از اپلیکیشن تاچ سی استقبال شده است که تعداد سفر های بسیار زیادی در روز داریم و بر اساس تعداد بالای سفر درآمد بیشتری هم کسر می کنیم . 

 

برای دانلود اپلیکیشن تاچسی اینجا را کلیک کنید 

snapp

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال

بندرعباس به عنوان دومین شهر ایران هست که اپلیکیشن بومی و قوی آنها اجازه حضور و رقابت به قول های سرویس تاکسی آنلاین را نداده است. این نوع سامانه های هوشمند به سرعت خیره کننده ای دارند جا و بازار خود را در ایران کسب می نمایند. در این مقاله سعی شده است اپلیکیشن های موجود در بازار بندرعباس را بررسی نماییم. واقعا نمی توان گفت کدام اپلیکیشن در استان هرمزگان موفق تر بوده اند و کدام یک به سود مناسب تری دست پیدا کرده است. 

اپلیکیشن itap

این گروه نیز با سرمایه گذاری محدود و تهیه نرم افزار آماده و عمومی وارد بازار شد و در شروع کار به سهم بازار خوبی دست پیدا کرد. نمی توان اسم این اپلیکیشن را بومی گذاشت ولی از مدیران بومی و بسیار با انگیزه ای بهره می برد. همین دلیل باعث شروع بسیار خوب و استقبال عمومی مردم در بندرعباس شد ولی در ادامه راه نتوانست موفقیت شروع را حفظ نماید و فعلا در حال رقابت با رقبا سبقت گرفته است . به نظر نگارنده این مقاله عدم موفقیت این اپلیکیشن در بازار بندرعباس ناشی از عدم توجه به کیفیت اپلیکیشن ، قیمت ها و تجربه حرفه ای می باشد.

 

نکات قابل توجه این اپلیکیشن از نظر نگارنده این مقاله

از جمله اپلیکیشن های اوپن سورس و عمومی هست که تیمی جوان و با انگیزه آنرا برای ایجاد یک کسب و کار راه اندازی کرده اند. 

سیاستگذاری های تبلیغاتی و بی ثبات 

بودجه تبلیغاتی پایین 

قرار است بزودی اپلیکیشن اپل آن نیز منتظر گردد.

 

اپلیکیشن سی تکس 

اپلیکیشن تاکسی یاب بندر نوشته شده توسط برنامه نویسان بومی 

شرکتی ۱۰۰٪ بندری با توان فنی و تجربه بالا 

هرچند که اپلیکیشن هنوز جای کار بیشتر هم دارد ولی امروز با استقبال بندری ها به نرم افزار اول این شهر تبدیل شده است 

هزینه تبلیغاتی مناسب و حساب شده

نرخ کرایه های مناسب همراه با ارائه خدمات حرفه ای 

 

استقبال هموطنان بندری از این اپلیکیشن بومی باعث شده است قول های سرویس های تاکسی اینترنتی هنوز به فکر حضور در بندرعباس نباشند و فعلا به بازار های دنج تر خود بپردازند. و همین امر باعث شده روز به روز اعتماد به نفس در بندرعباس بیشتر شود و دایره طرفداران وفادار این اپلیکیشن در بندرعباس افزایش داشته باشد.

حمایت سایر شهر های ایران از اپلیکیشن های ایرانی و بومی باعث ارتقا این صنعت و اشتغال زایی بیشتر در این بخش خواهد شد. من خودم شخصا هرگز حاضر نیستم از خدمات اپلیکیشن اسنپ استفاده کنم. زیرا با حمایت از بخش های خصوصی و داخلی قطعا اشتغال زایی و زیر ساخت توسعه این نوع کسب و کار ها بیشتر مهیا می شود 

 

نمونه اپلیکیشن مشابه : خشکشویی آنلاین ، washmash

تاکسی یاب آکاف

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تاکسی آنلاین ومزایای آن

امروزه تعداد شرکتهای ارائه دهنده خدمات اینترنتی و آنلاین رو به افزایش است ، و این امر باعث سریعتر و راحت تر شدن برخی امور روزمره انسان ها شده است. یکی از این خدمات تاکسی های آنلاین هستند که نگرانی برای دیر رسیدن و امنیت ماشین های شخصی را تا حد بسیار زیادی برطرف کرده اند.

با نصب یک اپلیکشن  و با چند کلیک ساده میتوانید نزدیک ترین تاکسی را یافته و از امن ترین و مقرون به صرفه ترین سفر داخل و خارج شهری بهره مند شوید. با تاکسی آنلاین دیگر نگران در راه ماندن نباشید در هرکجا و در هر زمان از شبانه روز میتوانید از خدمات آن بهره مند شوید.

اپلیکیشن قدرتمند آژانس اینترنتی در کرج  تپ سی است. این اپلیکیشن در کرج بالا تر از اسنپ بازار را برای خود ایجاد کرده است و بیشترین سهم بازار را به خود اختصاص داده است و بعد از آن نیز اپلیکیشن اسنپ درحال رقابت و تلاش برای بازگشت به صدر جدول است. تاکسی یاب کرج به بصورت بومی هم ساخته و در انتشار قرار گرفته که متاسفانه نتوانستند بصورت حرفه ای رقابتی را ایجاد نمایند.

اپلیکیشن قدرتمند تاچ سی که در مشهد به عنوان اولین و بهترین اپلیکیشن بومی این شهر مقدس می باشد. و بصورت گسترده خدمات متنوع تری نسبت به رقبای خارجی خود ارائه می دهد.

اپلیکشین سی تکس یا همان 30tax که این روز ها در بندر عباس دهان به دهان پیش می رود و تعداد یوزر و رانندگان بسیار بالایی کسب کرده است. قیمت مناسب و از آن مهمتر خدمات حرفه ای و با کیفیت این اپلیکیشن از دیگر عوامل موفقیت آن می توان بر شمرد.

برنامه نویسی اندروید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تپ سی یا اسنپ کدامیک ؟

این روزها بازار اپلیکیشن های خدمات حمل و نقل شهری بسیار داغ شده و دو پیشتاز این بازار یعنی اپلیکیشن های اسنپ و tap30  به شدت در حال رقابت با هم هستند، به دور از تحلیل سازمان و شرایط محیطی این دو شرکت امروز میخوایم تحلیلی از سمت مشتری بر این دو اپ داشته باشیم و تجربه خودمان را در استفاده از این دو سیستم اینجا بیان کنیم.

با ما باشید تا مراحل رو گام به گام و مقایسه ای طی کنیم:

بررسی اپلیکیشن های  Snapp و tap30  در اندروید:


عضویت در خبرنامه

اخبار - دسته بندی

مقالات

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

آدرس : تهران - خیابان بهار شمالی پلاک ۲۵۲ مجتمع اداری مرجان طبقه دوم واحد۳


 

Login Form