Post Formats

مقدمه ای از شرکت آکاف

 

" بودن یا نبودن ، سوال این است "

نخستین جمله نمایشنامه هملت شاهزاده دانمارکی , اثر بی بدیل ویلیام شکسپیر

 

پرسشی است در برابر ما برای بودن یا نبودن در فضای اینترنتی و بهره جستن از امکانات این فضا برای معرفی و ارائه خدمات و محصولات شرکت مان .

در دنیای امروز که مسیر تحولات و اتفاقات در دنیای تکنولوژی به طرز بی نظیری شتاب گرفته و در دوسال گذشته میزان دانش بشری دو برابر شده است عقب ماندن از این قافله می تواند خسارت بزرگی برای ما و کسب و کارمان ایجاد نماید.

دوران ، دوران  Big Data  است . و به زودی بر مبنای کنسرسیوم وب جهانشمول همه دستگاهها به اینترنت متصل خواهد شد . و اینترنت چیز ها فراگیر خواهد شد و دریچه های نوین از تکنولوژی به روی انسان ها گشوده خواهد شد.

در این دنیا ما در چه جایگاهی قرار داریم ؟

معرض راهی جدید برای توسعه و رونق کسب و کار شما با هزینه ای کنترل شده و بازگشت قابل توجه در زمینه برندینگ دیجیتال در تخصص ما بوده و متخصصان و کارشناسان ما در شرکت آکاف وب با تجربه ای 7 ساله در طراحی سایت و بهینه سازی آن و همکاری با بیش از 100 شرکت داخلی ، سازمان های اداری ، ادارات دولتی ، واحد های صنعتی و موسسات آموزشی و تحقیقاتی شما را در زمینه های مختلف طراحی وب سایت بهینه سازی سایت برای موتور های جستجو – افزایش ترافیک وب سایت – سیستم آمار سایت طراحی پرتال و مشاوره وب یاری خواهندرساند.

ما با ارائه یک کمپین تبلیغاتی  مناسب در دنیای مجازی تحت یک عنوان استثنایی شما را هویتی دوباره خواهیم بخشید 

در واقع حضور در دنیای اینترنت مزایایی را نسبت به دیگر ابزار رسانه ای دارا خواهد بود که به طرز شگفت انگیزی بر دیگر ابزار های رسانه ای برتری خواهند داشت 

این مزایا عبارتند از  : 

  1. سهولت در محک بازار و رقبا 
  2. کاهش هزینه های تبلیغاتی و فروش
  3. در همه زمان و در همه مکان قابل دسترس خواهید بود
  4. سهولت اصلاح روش و تغییر سیاستگذاری فروش 
  5. ارتباط مستقیم مشتری با شما  
  6. بازخورد آنی 
  7. ارتباط دوطرفه و دسترسی به اطلاعات بازدیدکنندگان و مشتریان 

با روش های فوق ما به هدف تبلیغاتی خود که تبدیل ناظر به مشتری است دست پیدا کرده و انچه را که مردم لازم دارند به آنها خواهیم فروخت نه آنچه را که در انبار مانده است 

آکاف وب با انجام مطالعات زیر ساختی و همچنین ملاحظات جامع شناسی و روانشناسانه بازار هدف را بررسی و برای هر موضوع راهکار مناسب با آن را پیشنهاد می دهد.

 

 

در واقع تلاش ما در آکاف وب با بهره گیری از فرصت تبلیغات اینترنتی به طور خلاصه این می باشد:

 

                    ما برای شما آینده را پیش بینی نمی کنیم  

 

                                  بلکه در ساختن آن با شما شریک می شویم .

 

 

 

 

 

 

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

‌آدرس : تهران -  فناخسرو پلاک ۲۴ واحد۱۰