Post Formats

درباره آکاف

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره غیر فعال
 
از آنجا که ما نسل سوم شرکت آکاف هستیم بهتر است در این قسمت به داستان شکل گرفتن نسل اول آکاف بپردازیم! نام شرکت آکاف و ثبت این شرکت مربوط به سال ۱۳۴۸ شمسی با موضوع شرکت سخت افزاری - الکترونیکی بوده است. این شرکت که توسط ابوالفتح فکری و یک نفر شریک تاسیس گشته است (‌با توجه به فوت شریک و اینکه نمیدانیم راضی هستند اسمشون قید شود یا خیر! از نام بردن ایشان در سایت معذوریم)
آکاف از حرف اول نام و نام خانوادگی این دو موسس تشکیل شده است. شرکت آکاف به دلیل فعالیت شرکا در انقلاب اسلامی و ۸ سال جنگ تحمیلی فراز و نشیب های بسیار داشته است. اما اولین محصول این شرکت که برای ثبت اختراع هم اقدام شد مربوط به دزدگیر ژیان با سنسور های حرکتی بوده است. و البته در ادامه و بعد از انقلاب اسلامی موضوع شرکت از الکترونیک - سخت افزار به نرم افزار کامپیوتر تغییر یافت و نرم افزار حسابداری آکاف یکی از مهمترین محصولات شرکت در آن زمان بوده است. و در دهه ۷۰ نرم افزار آکاف از زبان برنامه نویسی C به زبان برنامه نویسی FoxPro ارتقا یافت و همین برنامه ارتقا یافته به فاکس پرو هم اکنون در طرح های جنگلداری شمال کشور در حال استفاده است و با گذشت ۴ دهه هنوز زیر بار و استفاده می باشد. که در زمان خود خیلی از کارخانجات و شرکت های بزرگ از این نرم افزار به عنوان اولین نرم افزار حسابداری تماما ایرانی استفاده می نمودند.
در ادامه و در سال ۱۳۷۹ شمسی پسر بزرگ ایشان شرکت آکاف سیستم را تاسیس و نرم افزار حسابداری را تحت پوشش سیستم عامل ویندوز منتشر کرد که هنوز مشغول فعالیت و رقابت با بهترین نرم افزار های حسابداری حرفه ای در ایران می باشند .
ونسل سوم آکاف هم از سال ۱۳۸۵ با نام آکاف شروع به فعالیت نمود. و شما در حال مشاهده وب سایت نسل سوم آکاف می باشید که با موضوع طراحی سایت و خدمات مرتبط با فضای مجازی و اینترنت فعالیت می کند  و امروز یکی از شرکت های معتبر و بین المللی در زمینه تولید اپلیکیشن های موبایل می باشد.
شرکت آکاف از سال ۱۳۸۵ تا کنون موفق به انجام پروژه های زیادی در کشور ایران ( بیش از ۲۱ استان ) و کشور های عراق، مالزی، قطر، امارات، کانادا، عمان ...شده است. و تولید اپلیکیشن های سفارشی و اختصاصی از موضوعات فعالیت این شرکت می باشد.

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

آدرس : تهران - خیابان شریعتی شمال قبل از تقاطع صدر کوچه کسری ساختمان سرو واحد ۱۳