Post Formats

درباره آکاف

از آنجا که ما نسل سوم شرکت آکاف هستیم بهتر است در این قسمت به داستان شکل گرفتن نسل اول آکاف بپردازیم! نام شرکت آکاف و ثبت این شرکت مربوط به سال ۱۳۴۸ شمسی با موضوع شرکت سخت افزاری - الکترونیکی بوده است. این شرکت که توسط ابوالفتح فکری و یک نفر شریک تاسیس گشته است (‌با توجه به فوت شریک و اینکه نمیدانیم راضی هستند اسمشون قید شود یا خیر! از نام بردن ایشان در سایت معذوریم)
آکاف از حرف اول نام و نام خانوادگی این دو موسس تشکیل شده است. شرکت آکاف به دلیل فعالیت شرکا در انقلاب اسلامی و ۸ سال جنگ تحمیلی فراز و نشیب های بسیار داشته است. اما اولین محصول این شرکت که برای ثبت اختراع هم اقدام شد مربوط به دزدگیر ژیان با سنسور های حرکتی بوده است. و البته در ادامه و بعد از انقلاب اسلامی موضوع شرکت از الکترونیک - سخت افزار به نرم افزار کامپیوتر تغییر یافت و نرم افزار حسابداری آکاف یکی از مهمترین محصولات شرکت در آن زمان بوده است. و در دهه ۷۰ نرم افزار آکاف از زبان برنامه نویسی C به زبان برنامه نویسی FoxPro ارتقا یافت و همین برنامه ارتقا یافته به فاکس پرو هم اکنون در طرح های جنگلداری شمال کشور در حال استفاده است و با گذشت ۴ دهه هنوز زیر بار و استفاده می باشد. که در زمان خود خیلی از کارخانجات و شرکت های بزرگ از این نرم افزار به عنوان اولین نرم افزار حسابداری تماما ایرانی استفاده می نمودند.
در ادامه و در سال ۱۳۷۹ شمسی پسر بزرگ ایشان شرکت آکاف سیستم را تاسیس و نرم افزار حسابداری را تحت پوشش سیستم عامل ویندوز منتشر کرد که هنوز مشغول فعالیت و رقابت با بهترین نرم افزار های حسابداری حرفه ای در ایران می باشند .
ونسل سوم آکاف هم از سال ۱۳۸۵ با نام آکاف شروع به فعالیت نمود. و شما در حال مشاهده وب سایت نسل سوم آکاف می باشید که با موضوع طراحی سایت و خدمات مرتبط با فضای مجازی و اینترنت فعالیت می کند  و امروز یکی از شرکت های معتبر و بین المللی در زمینه تولید اپلیکیشن های موبایل می باشد.
شرکت آکاف از سال ۱۳۸۵ تا کنون موفق به انجام پروژه های زیادی در کشور ایران ( بیش از ۲۱ استان ) و کشور های عراق، مالزی، قطر، امارات، کانادا، عمان ...شده است. و تولید اپلیکیشن های سفارشی و اختصاصی از موضوعات فعالیت این شرکت می باشد.

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

‌آدرس : تهران -  فناخسرو پلاک ۲۴ واحد۱۰