Post Formats

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

به لطف خدا دو ماه زود تر از آنچه که قولش را داده بودیم نسخه رایگان نرم افزار مدیریت مذاکرات آکاف منتشر شد این نرم افزار که تا ۶ ماه رایگان می باشد. و در این مدت شما می توانید بصورت رایگان از تمام قابلیت های آن استفاده کنید جزء خاص ترین نرم افزار های تماما ایرانی می باشد.

در این نرم افزار شما مخاطبین خود را به سه بخش سرنخ فعال - سر نخ غیر فعال و مشتری دسته بندی می کنید و برای هم مشتری بی نهایت قرارداد اضافه می کنید .

تست این نرم افزار راندمان و سازماندهی کسب و کار شما را چند ده برابر خواهد کرد برای تهیه این نرم افزار رایگان با ما تماس بگیرید .

شماره تلفن دفتر : ۲۲۸۹۷۹۲۴

شماره تلفن همراه : ۰۹۱۲۰۹۲۹۷۳۴

ایمیل شرکت : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

در راستای اهداف بلند مدت شرکت و جهت ایجاد  فرصت های فنی، R&D شرکت آکاف اقدام به جذب نیروی مستعد در شهر شیراز کرده است .
این دفتر در محیطی آرام و زیبا در مجتمع خلیج فارس بخش اداری VIP دایر شده است و فقط رسالت دانش بنیان و فنی برعهده دارد . تا بخشی از پروژه های داخلی و خارجی آکاف توسط نیرو های مستعد شیرازی در این بخش بسته و انجام شود. این بازگشایی در  پاییز ۱۳۹۶ اتفاق افتاده است و قرار است پروژه های حوزه خلیج فارس در این شهر بسته شود.   
از کلیه برنامه نویسان و متخصصان این حوزه دعوت به همکاری بعمل می آید .
لطفا رزومه های خود را به آدرس پست الکترونیکی : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید ارسال فرمایید .
دوستان با تخصص های زیر در اولویت هستند.
۱- برنامه نویس جاوا
۲- برنامه نویس Node.js  و Socket.io
۳- برنامه نویس Swift
4- گرافیست ( موشن گرافیک)

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

نقشه آکاف منتشر شد ! 👑

نقشه آکاف که قرار بود تا آخر شهریور ماه منتشر بشود ! به لطفا حمایت شما و زحمات همکارانمان حدود ۵۶ روز زودتر به بهره برداری رسید. این نقشه که بصورت موازی بر روی سه سرور بارگزاری شده است امنیت استفاده از ان را به ۱۰۰٪ می رساند و هرگز با قطعی مواجه نخواهد شد .

👍مزیت های نقشه آکاف :
- دسترسی به این سرور خیلی سریعتر است چون از اینترانت ملی ایران استفاده می کند .
- هزینه استفاده از این نقشه ۷۰٪ ارزانتر از تنها رقیب ما در ایران است
- ۱۰ روز حالت تست و رایگان روی این نقشه برای همه مشتریان آکاف در نظر گرفته شده است
- امکان ویرایش نقشه توسط صاحبان کسب و کار
- فارسی بودن تمام معابر ایران

👎 معایب نقشه های غربی :
- احتمال بالای تحریم ایران
- تحریم دامنه های .ir
- سرعت پایین دسترسی به سرور های غربی از مبدا ایران
- پایین بودن سرعت لود نام معابر و مکان ها
- انگلیسی بودن نام برخی معابر و یا عدم وجود نام برخی معابر
- عدم امکان ویرایش نقشه توسط صاحب کسب و کار

در مرداد ماه ۱۳۹۷ که دومین سالگرد شروع به طراحی و تولید اپلیکیشن تاکسی یاب آکاف هست بسیار خبر های خوب داریم و در این ۳۰ روز انتظار انتشار ماژول ها و قابلیت های بسیار ویژه از آکاف داشته باشید

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

خبر فوری !!!

اپلیکیشن اندروید اسنپ و تپ سی از روی گوگل پلی حذف گردید ! چند هفته پیش شاهد حذف اپلیکیشن های ایرانی از اپل استور بودیم و حالا اینبار دگر قول سیستم های عامل تلفن همراه دست به اقدامی مشابه زده است !

ترس شرکت های بزرگ اروپایی و آمریکایی از رشد تکنولوژی در ایران کاملا مشخص است و در سال های اخیر نیز با جذب برنامه نویسان و سیتیزن کردن آنان در کشور خود روش فرار مغز ها را برای ایران ایجاد کرده بودند‌! و حالا اینبار با حذف اپلیکیشن های فارسی و ایرانی مجددا قصد دارند جلو این پیشرفت بی سابقه را بگیرند !

 

اپلیکیشن های بزرگ دنیا به راحتی توسط ایرانی ها و برنامه نویسان ایرانی در حال تولید و توسعه هستند و این چیزی هست که باعث تعجب جهانیان شده است و البته در اندروید با وجو اپلیکیشن های خود مارکت مثل کافه بازار تاثیر زیادی نخواهد داشت . اما در دنیای اپل باز ها خلع موقتی توسط اپل ایجاد گردید. 

 

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

آدرس : تهران - خیابان بهار شمالی پلاک ۲۵۲ مجتمع اداری مرجان طبقه دوم واحد۳