Post Formats

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

همیشه نگاه ویژه محموعه آکاف به خدمات پشتیبانی باعث پیشرفت و رضایتمندی مشتریان آکاف شده است !‌ شرکت طراحی اپلیکیشن آکاف خدمات بکاپ گیری را بصورت رایگان با راه اندازی سرور های بکاپ گیری مخصوص مشتریان خود انجام میدهد.

این کار که از اواسط آبان ماه شروع شده است انتظار می رود تا اول آذر ماه کلیه مشتریان آکاف که قراداد پشتیبانی فعال دارند به سیستم بکاپ گیری و سرور هاب بکاپ رایگان آکاف بپیوندند سرور های بکاپ گیری آکاف که در مجموع با فضای ۸ گیگا بایت راه اندازی شده است فقط جهت ایجاد اطمینان بیشتر و امنیت بیشتر اطلاعات مشتریان می باشد. بکاپ های روزانه از دیتابیس و بکاپ های افزایشی فایل ها باعث می شود شما هر زمان که خواستید به هر تاریخی که خواستید بازگردید ! و این بکاپ ها هرگز پاک نمی شوند و از سیستم های بروز بکاپ های افزایشی استفاده می کنند. !

ولی بکاپ های افزایشی یعنی چه ؟  شرکت طراحی اپلیکیشن آکاف در ابتدا یک بکاپ کامل از کل فایل های شما و دیتابیس شما تهیه می کند ! در ادامه فقط فایل هایی که اضافه می شوند و یا پاک می شوند لاگ و نگهداری می شوند ! و به این ترتیب مثلا اگر شما بخواهید به ۸۳ روز قبل برگردید دقیقا مشخص است نسبت به فایل بکاپ اولیه چه فایل هایی اضافه ! اصلاح و یا حذف شده اند و راحتی عملیات بازگردانی اطلاعات بکاپ انجام می پذیرد. 

همیشه یکی از مهمترین دغدغه های آکاف در ساخت اپلیکیشن !‌ ارائه خدمات بهتر پشتیبانی به استارت آپ ها بوده است و دلیل موفقی های خود را چیزی جز این نمیداند ! شرکت آکاف امروز با انواع نرم افزار های بروز آماده خدمات به شما می باشد. 

 

برخی از محصولات تولید شده توسط شرکت آکاف در چند سال اخیر 

- تاکسی اینترنتی 

- سیستم دلیوری و خدمات در محل 

- سیستم های استراتژیک و درون سازمانی استارت آپ ها

- CRM

- BPMS

- سایت و اپلیکیشن های نیازمندی 

- سایت و اپلیکیشن های فروش و اجاره ملک

- مجموعه مدیریت برج های مسکونی و سیستم پیش فروش واحد های برج

- انواع بازی های مشابه اسنپ کیو و کییز آپ 

- انواع گیم فیکیشن ها مثل دوپامین 

 

 

تاکسی اینترنتی اوبر

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

تاکسی اینترنتی اوبر، باز هم شگفتی دیگری آفرید! تک‌شاخ رایدشیر، شرکت اوبر (Uber) با مدیریت دارا خسروشاهی، هیچ وقت کارهای‌اش در سطح جزئی و کم نبوده است. چه در به‌دست آوردن پول و چه در از دست دادن آن، همیشه این کار را در حد ارقام نجومی انجام می‌دهد! اما این روزها در بورس اوراق بهادار نیویورک، چه طور این کار را می‌کند؟ آن هم در زمان بی ثباتی تجارت بین الملل و پس از یک اعتصاب گسترده توسط رانندگان‌اش در سراسر دنیا؟ بله، یک برگ افتخار دیگر برای این شرکت؛ اوبر و شگفتی سازی در بازار بورس جهانی!

طراحی اپلیکیشن مشابه اوبر

روز جمعه‌ مورخ 20/2/98 ، قیمت سهام شرکت اوبر 42 دلار (حتی به گفته‌ی برخی 57/41 دلار) رقم خورد که پایین‌تر از قیمت 45 دلاری IPO بود و به‌این ترتیب، ارزش سهام شرکت اوبر را به بالاتر از 80 میلیون دلار افزایش داد!

اگرچه این اتفاق، شرکت اوبر را به یکی از بزرگترین اتفاقات تاریخ IPO تبدیل کرد، ولی چیزی نبود که اوبر به آن امیدوار بود، چرا که برای خود ارزش 100 میلیون دلاری را انتظار داشت.

این درحالی‌است که لیفت (LYFT) که رقیب اصلی اوبر است در سه ماهه اول سال جاری، تنها 14/1 میلیارد دلار از دست داد و اوبر امیدوار است از سرنوشت مشابه جلوگیری کند.

به گفته‌ی یکی از تحلیل‌گران، سودآوری این شرکت تا سال 2024 ادامه خواهد داشت. اگرچه به عقیده‌ی خیلی از افراد، اوبر به‌دلیل استفاده از نیروی انسانی (رانندگان) به جای استفاده از تکنولوژی و ربات‌ها، ممکن است نتواند موفق باشد! اما همان‌طور که Travis Kalanick مدیرعامل قبلی اوبر در سال 2014 گفت: "اوبر از این‌جهت ارزشمند است که شما فقط برای خودرو پول پرداخت نمی‌کنید، بلکه برای نیروی انسانی که کار می‌کند، هزینه پرداخت می‌کنید" اعتقاد داریم که اوبر یکی از گران‌ترین‌ها باقی خواهد ماند!

 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

نسل اول شرکت آکاف در سال 1348 شمسی کار خود را به‌عنوان شرکت سخت‌افزاری-الکترونیکی شروع کرد. این شرکت توسط ابوالفتح فکری و شریک ایشان تاسیس شد و آکاف از حروف اول نام و نام خانوادگی این دو موسس شکل گرفته است. (به‌دلیل فوت شریک ایشان و این‌که نمی‌دانیم نسبت به ذکر نام‌شان در این‌جا راضی هستند یا خیر، اسم ایشان را ننوشتیم). اولین محصول این شرکت نیز دزدگیر ژیان با سنسورهای حرکتی بوده است. پس از انقلاب، موضوع کار شرکت از سخت‌افزار-الکترونیک به نرم‌افزار کامپیوتر تغییر کرد. از دست‌آوردهای این شرکت جدید می‌توان به نرم‌افزار حسابداری آکاف، از مهم‌ترین نرم‌افزارهای آن دوره نام برد. سپس در دهه 70 نرم‌افزار آکاف از زبان برنامه نویسی C به زبان FoxPro ارتقاء یافت که این برنامه مورد استفاده‌ی خیلی از کارخانه‌جات و شرکت‌های بزرگ آن زمان، به‌عنوان اولین نرم‌افزار حسابداری تمام ایرانی بوده و هم اکنون نیز در طرح‌های جنگلداری شمال کشور در حال استفاده است.

پس از تاسیس نسل دوم آکاف توسط پسر بزرگ ایشان در سال 1379 شمسی، نرم‌افزار حسابداری تحت سیستم عامل ویندوز، ارائه شد که هم‌چنان مشغول فعالیت و رقابت با بهترین نرم‌افزارهای حسابداری حرفه‌ای در ایران است.

در ادامه نسل سوم آکاف (یعنی همین آکاف که پیش روی شماست) تشکیل شد که فعالیت خود را از سال 1385 شمسی با طراحی وب سایت آغاز کرده و در ادامه از سال 1392 وارد حوزه‌ی طراحی اپلیکیشن شده است. می‌توان گفت که آکاف قدمتی طولانی در ساخت اپلیکیشن اندروید دارد. علاوه بر آن، آکاف طراحی اپلیکیشن برای آی او اس و ویندوز را نیز انجام می‌دهد.

از نمونه‌های معروف و موفق طراحی اپلیکیشن شرکت آکاف می‌توان به محصولاتی نظیر تاکسی یاب، کارواش آنلاین، خشکشویی آنلاین، ارسال نان، نیازمندی‌ها (مشابه دیوار)، بازی مشابه کوییزآپ و اسنپ کیو و سیستم آنلاین فروش و اجرای واحدهای برج اشاره کرد. راه اندازی نقشه ی تمام ایرانی مخصوص استارتاپ ها و سرور ارسال نوتیفیکیشن از جمله کارهای درخشان آکاف می باشد.

در سال 1389 نرم‌افزار فروش مخصوص انبوه سازان را تولید کردیم، که به‌دلیل ایده پردازی خاص و انحصاری که در تهیه‌ی این نرم‌افزار انجام دادیم، کارفرمایان به موفقیت‌های چشم‌گیری دست یافتند. برندهای معتبر انبوه‌ساز کشور از این نرم‌افزار برای پرزنت مشتری استفاده کرده و لذت فروشی راحت را تجربه کردند.

نسل سوم آکاف تاکنون موفق به انجام پروژه‌های زیادی در بیش از 21 استان کشور شده است، که به‌عنوان نمونه می‌توان از وب سایت شرکت ریمر ایتالیا و اپلیکیشن نودالیت نام برد. البته نسل سوم آکاف فقط به کشور ایران اکتفا نکرده و دانش و مهارت خود را در سطح بین‌المللی در کشورهای کانادا، مالزی، قطر، عمان، امارات و افغانستان نیز به اثبات رسانده است. از آن جمله می‌توان به پروژه‌ی اماراتی شرکت المدار قطر به آدرس www.sirajtowerdubai.com  اشاره کرد.

اولین پروژه‌ی بین‌المللی آکاف حاصل همکاری با کشور مالزی برای شرکت معتبر طراحی وب سایت به آدرس www.xaxadzine.com/works/my-parlor بوده است که می‌توانید با مراجعه به وب سایت آن، اطلاعات کامل درباره‌ی این پروژه را به‌دست آورید. کارخانه‌ی سوله‌ی استرآباد (وب سایت و اینترنت مارکتینگ به سه زبان)، صندوق بازنشستگی آتیه‌ی آینده سازان و وب سایت آیت‌الله نور مفیدی، از جمله مشتریان آکاف بوده‌اند که بیش از ده سال از همکاری با آنان گذشته است.

آکاف با داشتن دپارتمان مخصوص تحقیق و توسعه، گامی بلند در زمینه‌ی طراحی و ساخت محصولاتی با کیفیت برداشته است. متخصصان حوزه‌ی آی تی در این دپارتمان، همواره در حال رصد بهترین و به‌روزترین تکنولوژی‌های دنیا بوده، آکاف را در زمره‌ی پیشروترین شرکت های طراحی اپلیکیشن ایران قرار داده‌اند. به طوری‌که امروز ما توانمندی‌های آکاف را مدیون این دپارتمان هستیم. 

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

شرکت آکاف به عنوان شرکت پیشتاز در طراحی اپلیکیشن های سفارشی و اختصاصی قیمت طراحی اپلیکیشن را بصورت یک رنج اعلام میکند.  این به آن معنا هست که کلیه ماژول ها و خدمات اشاره شده و عرف در حداقل رنج اعلام شده وجود دارد و چیزی که شامل افزایش هزینه می شود و ممکن اس هزینه شما را به سقف مبلغ برساند بستگی به پروژه و موضوع اعلام شده یکی از موارد زیر می تواند باشد . 

- ممکن است در حالت حداقلی وب اپلیکیشن شامل آن نشود و یا نسخه جنرال آن شامل شود که فقط برای دریافت نسخه تمام و کمال وب اپلیکیشن نیاز به افزایش مبلغ حدااقلی می باشد.

- اپلیکیشن بازاریاب برای جذب افراد خدمات دهنده شامل برآورد قیمت حداقلی نمی شود. 

- زبان های اضافه برای کاربر یا پنل مدیریت شامل برآورد قیمت حداقلی نمی شود .

صفحه1 از4

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

آدرس : تهران - خیابان شریعتی شمال قبل از تقاطع صدر کوچه کسری ساختمان سرو واحد ۱۳