نرم افزار پیش فروش واحد های ساختمانی

اولین و موفق ترین پورتال اینترنتی فروش و یا پیش فروش آنلاین واحد های ساختمانی در سال ۱۳۸۷ توسط تیم آکاف پیاده سازی شده است . این پورتال با رکورد فروش ۱۸۳ واحد برای یک برج در عرض ۶ ماه به عنوان کارآمد ترین و موفق ترین پورتال اینترنتی شناخته شده است.

قابلیت تغییر قالب گرافیکی

قابلیت تغییر قالب گرافیکی به سفارش و سلیقه کارفرما در زمان کمتر از ۷ روز کاری ، این پورتال شامل ماژول پرزنت مخصوص به واحد های شما با رابط کاربری فوق العاده می باشد.

مدیریت دریافتی ها و عقد مبایعه نامه

توسط این پورتال متقاضی ظرف مدت ۴۸ ساعت بعد از رزرو باید مبلغ پیش پرداخت را واریز و از طریق سامانه به ثبت برساند و همچنین کلیه مراحل تایید مسئولین بخش ها و تولید پیش نویس مبایعه نامه بصورت سیستمی انجام می شود

رزرواسیون آنلاین

این سیستم مشابه با نرم افزار رزرواسیون هتل و یا سایر نرم افزار های رزرواسیون عمل می کند و تا مدت محدود رزرو را جهت پرداخت مبلغ و قطعی کردن خرید نگه خواهد داشت.

مدیریت ارتباط با خریداران و متقاضیان

این پورتال شامل پنل مدیریت خریداران و مذاکرات می باشد از طریق این ماژول به هیچ پیگیری از دست نخواهد رفت و دسترسی سریع و آسان به تمامی خریداران و متقاضیان ممکن می باشد.

مدیریت عاملین فروش

کلیه گزارشات مورد نیاز مدیریت فروش و مدیریت محترم عامل از طریق این پنل به راحتی میسر می باشد و مدیران از طریق گوشی های همراه به راحتی به آخرین اطلاعات عاملین فروش دسترسی دارند این پنل قابل دسترس برای عاملین فروش می باشد و آنها نیز دسترسی به اطلاعات خود و مدیریت متقاضیان زیر رده خود را انجام خواهند داد

کمپین بازاریابی

نحوه کارسیستم بازاریابی اینترنتی به این نحو است که بر اساس آی پی کاربر و لینک ورودی بصورت خودکار معرف این کاربر را تشخیص می دهد. و موارد مربوط به مشتری زیر رده و پورسانت شامل این کاربر می گردد

سایر نمونه کارها

آکاف نامی با قدمت ۴۸ساله

در سال ۱۳۸۵ به برنامه نویسی در فضای وب و اینترنت وارد شد و هم اکنون آماده دریافت سفارشات تولید انواع نرم افزار های اختصاصی می باشد.

موضوع فعالیت این دیپارتمان :‌ طراحی پورتال اینترنتی ، ساخت انواع نرم افزار های اختصاصی ، طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی نرم افزار اپل (ios)


آدرس : طهران - خیابان بهار شمالی پلاک ۲۵۲ مجتمع مرجان طبقه دوم واحد ۳.

۰۲۱-۲۲۸۹۷۹۲۴

مقالات

اخبار

کاتالوگ شرکت

به زودی...

عضویت در خبرنامه