پورتال فروش پروژه تیسا کیش

وب سایت و پورتال فروش شرکت تیسا کیش در سال ۱۳۹۳ توسط تیم آکاف پیاده سازی گردید. این شرکت که متشکل از شرکت سرمایه گذاری غدیر ، آ.س.پ ، شرکت بین المللی توسعه ساختمان می باشد توسط این پورتال اقدام به فروش آنلاین واحد های مسکونی کیش نموده است 

گرافیک اختصاصی

بنا به نظر کارفرما گرافیک اختصاصی این پورتال با رنگ های سازمانی آن مجموعه توسط آکاف ساخته شده است

اتوماسیون مبایعه نامه فروش

توسط این پورتال اتوماسیون مبایعه نامه فروش بصورت کاملا اتوماتیک انجام میگیرد به این شکل که بعد واریز مبلغ پیش پرداخت خود کاربر می تواند پیش نویس مبایعه نامه فروش را دانلود و قبل از امضا کاملا مطالعه نماید.

رزرواسیون آنلاین

سیستم رزرواسیون آنلاین این پورتال فروش برای علاقمندان به خرید توسط شرکت آکاف راه اندازی گردیده است

پرزنت کاربر

کاربران جهت خرید واحد های مسکونی بصورت کامل پرزنت خواهند شد. و با رابط کاربری بسیار ساده تمام اطلاعات مورد نیاز خود را بدست خواهند آورد

پشتیبانی فروش

این پورتال تحت حمایت پشتیبانان آکاف می باشد و پشتیبانی امنیتی - آپدیت و توسعه توسط سیستم پشتیبانی اکاف انجام می شود.

کمپین بازاریابی

این پورتال مجهز به سیستم هوشمند بازاریابی اینترنتی می باشد. و مشتریان بصورت هوشمند زیر رده بازاریاب خود قرارداده می شوند و پورسانت های فروش محاسبه می گردد.

سایر نمونه کارها

آکاف نامی با قدمت ۴۸ساله

در سال ۱۳۸۵ به برنامه نویسی در فضای وب و اینترنت وارد شد و هم اکنون آماده دریافت سفارشات تولید انواع نرم افزار های اختصاصی می باشد.

موضوع فعالیت این دیپارتمان :‌ طراحی پورتال اینترنتی ، ساخت انواع نرم افزار های اختصاصی ، طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی نرم افزار اپل (ios)


آدرس : طهران - خیابان بهار شمالی پلاک ۲۵۲ مجتمع مرجان طبقه دوم واحد ۳.

۰۲۱-۲۲۸۹۷۹۲۴

مقالات

اخبار

کاتالوگ شرکت

به زودی...

عضویت در خبرنامه