پورتال اینترنتی کرانه کیش- بساک

پروژه کرانه کیش از جمله زیبا ترین و خاص ترین مجتمع لوکس ساحلی در جزیره کیش می باشد آکاف این افتخار را داشته است که از سال ۱۳۹۰ تا کنون وب سایت کرانه کیش متعلق به شرکت بساک طراحی ، پیاده سازی و پشتیبانی پورتال فروش این مجموعه را انجام داده است.

گرافیک اختصاصی

ساخت رابط کاربری و گرافیک سفارشی برای این مجموعه در سال ۱۳۹۰ باعث رشد فروش اینترنتی و بهره برداری بزرگی از آن مجموعه گردید.

تولید مبایعه نامه فروش

توسط این پورتال تولید مبایعه نامه فروش بصورت کاملا اتوماتیک انجام میگیرد به این شکل که بعد واریز مبلغ پیش پرداخت خود کاربر می تواند پیش نویس مبایعه نامه فروش را دانلود و قبل از امضا کاملا مطالعه نماید.

رزرواسیون آنلاین

این سیستم مشابه با نرم افزار رزرواسیون هتل و یا سایر نرم افزار های رزرواسیون عمل می کند و تا مدت محدود رزرو را جهت پرداخت مبلغ و قطعی کردن خرید نگه خواهد داشت.

پرزنت کاربر

کاربران جهت خرید واحد مسکونی بصورت کامل پرزنت خواهند شد. و با رابط کاربری بسیار ساده یک پرزنت حرفه ای و مجازی خواهند شد.

پشتیبانی فروش

پشتیبانی امنیتی - و آپدیت پورتال اینترنتی مجموعه کرانه از افتخارات شرکت آکاف هست که از سال ۱۳۹۰ تا کنون در خدمت مجموعه بساک هستیم

کمپین بازاریابی

نحوه کارسیستم بازاریابی اینترنتی به این نحو است که بر اساس آی پی کاربر و لینک ورودی بصورت خودکار معرف این کاربر را تشخیص می دهد. و موارد مربوط به مشتری زیر رده و پورسانت شامل این کاربر می گردد

سایر نمونه کارها

آکاف نامی با قدمت ۴۸ساله

در سال ۱۳۸۵ به برنامه نویسی در فضای وب و اینترنت وارد شد و هم اکنون آماده دریافت سفارشات تولید انواع نرم افزار های اختصاصی می باشد.

موضوع فعالیت این دیپارتمان :‌ طراحی پورتال اینترنتی ، ساخت انواع نرم افزار های اختصاصی ، طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی نرم افزار اپل (ios)


آدرس : طهران - خیابان بهار شمالی پلاک ۲۵۲ مجتمع مرجان طبقه دوم واحد ۳.

۰۲۱-۲۲۸۹۷۹۲۴

مقالات

اخبار

کاتالوگ شرکت

به زودی...

عضویت در خبرنامه