تاکسی اینترنتی یزد

     شهر یزد در وسط ایران قرار گرفته است و از قطب های پزشکی ایران بشمار می آید! شاید برای شما هم جالب باشد بدانید که ۱۷۰۰ سال پیش اولین صندوق امانات تاریخ بشریت در یزد شروع به کار کرد! بسیار جوانان مستعد و با هوشی دارد که اکثرا رتبه های یک رقمی کنکور سراسری از یزد هستند. 

استارت آپ های تاکسی فعال در یزد عبارتند از : 

 

تاکسی فرهنگ

     یکی از تاکسی های بومی خوب و حرفه ای در شهرستان یزد که پیشنهاد می کنیم برای حمایت از تاکسی های بومی هم که شده از این تاکسی استفاده فرمایید.این استارت آپ تاکسی اینترنتی فقط در شهرستان یزد فعال است و هرچند اپلیکیشن این مجموعه از لحاظ فنی زیاد چنگی به دل نمی زند اما تیم بسیار خوبی در تسلا هستند تا بهترین خدمات را به شما عرضه کنند.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

ماکسیم 

     این اپلیکیشن بیشتر به عنوان اپلیکیشن روسی شناخته شده است و در شهر های زیادی از ایران فعالیت خود را آغاز کرده است که این شهر نیز از جمله این شهر ها می باشد. در صورتیکه می خواهید توضیحات بیشتری در مورد این اپلیکیشن مطالعه فرمایید روی لینک طراحی اپلیکیشن ماکسیم کلیک فرمایید.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

 

 

اسنپ

     این اپلیکیشن که دفتر مرکزی خود را در تهران دارد و بصورت مرکزی بیش از ۱۰۰ شهر ایران را مدیریت و خدمات می دهد. اسنپ به عنوان موفق ترین اپلیکیشن حمل و نقل در ایران شناخته شده است. در صورتیکه می خواهید توضیحات بیشتری در مورد این اپلیکیشن مطالعه فرمایید روی لینک طراحی اپلیکیشن اسنپ کلیک فرمایید.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

تپسی

     این اپلیکیشن که دفتر مرکزی خود را در تهران دارد و اکثر سیاست های خود را مشابه اسنپ دنبال می کند ! و البته در اکثر اوقات بزرگ ترین رقیب اسنپ هم خود را معرفی می کند و بیش از ۱۰۰ شهر کشور را پوشش می دهد.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 البته باید اشاره کرد به چند استارت آپ غیر فعال در این شهرستان 

 

تاچسی

     این اپلیکیشن جزو اپلیکیشن های معروف و خوب هست. که به شهر های مختلف و افراد مختلف نمایندگی هم می دهد.  البته دفتر اصلی این استارت آپ در مشهد هست و طراحی اپلیکیشن تاکسی در مشهد انجام شده اما با اعطا نمایندگی رسمی در بسیاری از شهر های دیگر ایران هم فعالیت دارند. 

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

 

چیتا

     این اپلیکیشن که شعار بزرگترین سامانه حمل و نقل وارد شد خیلی زود از بازار رقابت خارج شد و به جمع اپلیکیشن های شکست خورده و بدون استفاده پیوست !‌تبلیغات خوبی انجام شد ولی مدیریت و مارکتینگ ضعیف از جمله موارد شکست این پروژه به چشم آمد.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

فوری رو

     دفتر مرکزی و نقطه شروع به کار این اپلیکیشن از کرج بود و با اپلیکیشن حرفه ای و قوی کار را شروع کرد. این اپلیکیشن در سال ۹۵ که هنوز بغیر از اسنپ چندان اپ تاکسی وجود نداشت شروع به کار کرد و خیلی خوب تو کرج پرطرفدار شد. اما بازار خوب و اتفاقات مثبت طرز فکر مدیران را به سمت و سوی جهانی شدن برد و در ادامه شکست را پذیرفتند. فوری رو که می خواست در کل ایران و کشور های اطراف شعبه ایجاد کند و نماینده فعال داشته باشد بعد از شعبه یزد رو افول رفت و شکست را پذیرفت.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

  • در صورت مشاهده هرگونه خطا و یا اشتباه از طریق کامنت در زیر همین پست با ما در میان بگذارید.
  • همچنین در صورتی اپلیکیشن مورد علاقه شما در این لیست وجود ندارد نام اپلیکیشن و اطلاعات خود را در کامنت قرار دهید تا کارشناسان آکاف اپلیکیشن را به لیست اضافه نمایند.
  • درصورتیکه تجربه مثبت و یا منفی با هریک از اپلیکیشن های فوق داشتید می توانید نظر خود را آزادانه زیر این پست قرار دهید تا دیگران نیز استفاده نمایند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید