تاکسی اینترنتی کرمان

 

هوبر

     این اپلیکیشن که فقط در کرمان فعالیت می کند مدعی است قبل از اسنپ در ایران مشغول به فعالیت شده است ولی تعداد دانلودهای این اپلیکیشن در کافه بازار ۲۰۰ عدد بود که حتی برای اپلیکیشنی که فقط در کرمان ارائه خدمات می دهد کافی نیست. این اپلیکیشن بومی احتیاج به حمایت بیشتر دارد تا بتواند خدمات بهتری به شهروندان کرمانی ارائه دهد. ما هم حمایت از تاکسی یاب های بومی را پیشنهاد می کنیم.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

تاکسی تایم

     این اپلیکیشن که فقط در استان کرمان فعالیت می کند. طاهرا نام سابق این اپلیکیشن چیتا بوده است و بعد از مدتی نام خود را تغییر داده است. این اپلیکیشن محدود به کرمان نشده است و در سایر شهر های کرمان هم فعالیت دارد.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

ماکسیم 

     این اپلیکیشن بیشتر به عنوان اپلیکیشن روسی شناخته شده است و در شهر های زیادی از ایران فعالیت خود را آغاز کرده است که این شهر نیز از جمله این شهر ها می باشد. در صورتیکه می خواهید توضیحات بیشتری در مورد این اپلیکیشن مطالعه فرمایید روی لینک طراحی اپلیکیشن ماکسیم کلیک فرمایید.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

 

ایزی تاکسی

     این اپلیکیشن که دفتر مرکزی خود را در سیرجان دارد در آذربایجان غربی نیز فعالیت دارد و علاوه بر سیرجان شهر مهاباد و اردبیل هم پوشش می دهد زمان زیادی از فعالیت این اپلیکیشن گذشته و هیچ وقت خیلی قدرتمند در بازار نبود ولی آرام و آهسته رو به جلو می رود.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

زوودی

     این اپلیکیشن جزو اپلیکیشن های خوب سال ۹۶ کرمان بود که خیلی زود بدلیل عدم آشنایی اجتماع با این مدل اپلیکیشن ها و همچنین ضعف های بزرگ برنامه نویسی شکست را پدیرفت. برای آشنایی با متد روز برنامه نویسی اپلیکیشن های مکان محور و برخط (تاکسی اینترنتی) رو لینک کلیک فرمایید.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

 

 

  • در صورت مشاهده هرگونه خطا و یا اشتباه از طریق کامنت در زیر همین پست با ما در میان بگذارید.
  • همچنین در صورتی اپلیکیشن مورد علاقه شما در این لیست وجود ندارد نام اپلیکیشن و اطلاعات خود را در کامنت قرار دهید تا کارشناسان آکاف اپلیکیشن را به لیست اضافه نمایند.
  • درصورتیکه تجربه مثبت و یا منفی با هریک از اپلیکیشن های فوق داشتید می توانید نظر خود را آزادانه زیر این پست قرار دهید تا دیگران نیز استفاده نمایند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید