تاکسی یاب تهران

تاکسی اینترنتی تهران

تهران ! کلان شهری که طبق اخبار عیر رسمی جمعیت روزش رو تا ۳۰ میلیون نفر و جمعیت شبش رو تا ۲۰ میلیون نفر پیش بینی می کنند. بدیهی است هر سرمایه گذاری آرزو کند که سیستم حمل و نقل این جمعیت فشرده و کلان را در اختیار گیرد! که سهم بزرگی از این بازار متعلق به اسنپ است. اپلیکیشنی که به کمک شریک آلمانی خود سهم بزرگی از بازار حمل و نقل درون شهری این کلان شهر را در اختیار دارد. ما سعی کردیم تعدادی از اپلیکیشن های فعال در تهران را اینجا لیست کنیم . در صورتیکه شما فکر می کنید اپلیکیشنی از این لیست جا افتاده است حتما برای ما در زیر این پست کامنت بگذارید. تا لیست ما روز به روز کامل تر شود.و سایر هموطنان بتوانند از آن استفاده کنند.

 

 

ماکسیم 

     این اپلیکیشن بیشتر به عنوان اپلیکیشن روسی شناخته شده است و در شهر های زیادی از ایران فعالیت خود را آغاز کرده است که این شهر نیز از جمله این شهر ها می باشد. در صورتیکه می خواهید توضیحات بیشتری در مورد این اپلیکیشن مطالعه فرمایید روی لینک طراحی اپلیکیشن ماکسیم کلیک فرمایید.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

 

اسنپ

     این اپلیکیشن که دفتر مرکزی خود را در تهران دارد و بصورت مرکزی بیش از ۱۰۰ شهر ایران را مدیریت و خدمات می دهد. اسنپ به عنوان موفق ترین اپلیکیشن حمل و نقل در ایران شناخته شده است. در صورتیکه می خواهید توضیحات بیشتری در مورد این اپلیکیشن مطالعه فرمایید روی لینک طراحی اپلیکیشن اسنپ کلیک فرمایید.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

 

هیترو

     این اپلیکیشن که دفتر مرکزی خود را در تهران دارد در ابتدا فقط از مبدا منطقه یک تهران شروع به خدمات کرد و امروز به اکثر مناطق تهران خدمات می دهد. این اپلیکیشن مدعی است خدمات تاکسی VIP به کاربران خود ارائه می دهد و این خدمات را با قیمت مناسب عرضه می کند.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

کارپینو

     این اپلیکیشن که دفتر مرکزی خود را در تهران دارد به عنوان اپلیکیشن ارائه دهنده تاکسی رسمی (زرد و سبز)‌شناخته شده است و متعلق به شهرداری تهران است! این اپلیکیشن بیشتر شعار های خود معطوف به امنیت کرده است و داشتن بیمه مسافر و معاینه فنی ۶ماهه را نقطه قوت خود معرفی کرده است.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

دینگ

     این اپلیکیشن که دفتر مرکزی خود را در تهران دارد با تبلیغات وسیع خود و همکاری وسیع علی دایی وارد بازار شد و انواع روش های مارکتینگ چریکی و پر هزینه را پیش برد ولی خیلی زود نا امید شد و الان جزو اپلیکیشن های دست چندم تهران به حساب می آید.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

کابین

     این اپلیکیشن که دفتر مرکزی خود را در تهران دارد یکسالی هست که کار خود برای ارائه خدمات به تهران شروع کرده ولی نه سرمایه گذاری بزرگی روی تبلیغات داشته و نه هنوز توانسته سهم مناسبی از بازار را بدست آورد 

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

تپسی

     این اپلیکیشن که دفتر مرکزی خود را در تهران دارد و اکثر سیاست های خود را مشابه اسنپ دنبال می کند ! و البته در اکثر اوقات بزرگ ترین رقیب اسنپ هم خود را معرفی می کند و بیش از ۱۰۰ شهر کشور را پوشش می دهد.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

 

 

  • در صورت مشاهده هرگونه خطا و یا اشتباه از طریق کامنت در زیر همین پست با ما در میان بگذارید.
  • همچنین در صورتی اپلیکیشن مورد علاقه شما در این لیست وجود ندارد نام اپلیکیشن و اطلاعات خود را در کامنت قرار دهید تا کارشناسان آکاف اپلیکیشن را به لیست اضافه نمایند.
  • درصورتیکه تجربه مثبت و یا منفی با هریک از اپلیکیشن های فوق داشتید می توانید نظر خود را آزادانه زیر این پست قرار دهید تا دیگران نیز استفاده نمایند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید