تاکسی یاب فیروزکوه

تاکسی اینترنتی استان تهران

تاکسی اینترنتی فعال در شهرستان های اسلامشهر , قرچک , ملارد , شهریار , پرند , پیشوا , نصیرشهر , ورامین , فیروزکوه و قدس به شرح زیر می باشد. یکی از مطالبی که بسیار در گوگل جستجو می شود این است که آیا اسنپ و تپسی در شهر های دیگر استان تهران هم خدمات مید هند ؟در این مقاله سعی کردیم لیست اجمالی از همه تاکسی اینترنتی های فعال در استان تهران ارائه دهیم. امیدواریم که به کار شما هم بیاد ! لطفا اگر تاکسی اینترنتی می شناسید که در لیست ما جا افتاده در پایین همین مطلب کامنت بگذارید. تا هموطن بعدی که جستجو میکنه بتونه کارش راه بیوفته 

     


 

ماکسیم 

     این اپلیکیشن بیشتر به عنوان اپلیکیشن روسی شناخته شده است و در شهر های زیادی از ایران فعالیت خود را آغاز کرده است که این شهر نیز از جمله این شهر ها می باشد. در صورتیکه می خواهید توضیحات بیشتری در مورد این اپلیکیشن مطالعه فرمایید روی لینک طراحی اپلیکیشن ماکسیم کلیک فرمایید.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

 

اسنپ

     این اپلیکیشن که دفتر مرکزی خود را در تهران دارد و بصورت مرکزی بیش از ۱۰۰ شهر ایران را مدیریت و خدمات می دهد. اسنپ به عنوان موفق ترین اپلیکیشن حمل و نقل در ایران شناخته شده است. در صورتیکه می خواهید توضیحات بیشتری در مورد این اپلیکیشن مطالعه فرمایید روی لینک طراحی اپلیکیشن اسنپ کلیک فرمایید.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

 

هیترو

     این اپلیکیشن که دفتر مرکزی خود را در تهران دارد در ابتدا فقط از مبدا منطقه یک تهران شروع به خدمات کرد و امروز به اکثر مناطق تهران خدمات می دهد. این اپلیکیشن مدعی است خدمات تاکسی VIP به کاربران خود ارائه می دهد و این خدمات را با قیمت مناسب عرضه می کند.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

تپسی

     این اپلیکیشن که دفتر مرکزی خود را در تهران دارد و اکثر سیاست های خود را مشابه اسنپ دنبال می کند ! و البته در اکثر اوقات بزرگ ترین رقیب اسنپ هم خود را معرفی می کند و بیش از ۱۰۰ شهر کشور را پوشش می دهد.

 

  دانلود نسخه اندروید | دانلود نسخه IOS


 

 

 

  • در صورت مشاهده هرگونه خطا و یا اشتباه از طریق کامنت در زیر همین پست با ما در میان بگذارید.
  • همچنین در صورتی اپلیکیشن مورد علاقه شما در این لیست وجود ندارد نام اپلیکیشن و اطلاعات خود را در کامنت قرار دهید تا کارشناسان آکاف اپلیکیشن را به لیست اضافه نمایند.
  • درصورتیکه تجربه مثبت و یا منفی با هریک از اپلیکیشن های فوق داشتید می توانید نظر خود را آزادانه زیر این پست قرار دهید تا دیگران نیز استفاده نمایند.

 

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید