دلیوری-اپلیکیشن

مامان پز، از خلاقیت تا اجرا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
 

 

همانطور که در مقالات قبل ذکر شد، صاحبان کسب و کارهای مختلف نیاز حضور در بازارهای اینترنتی و آنلاین را به خوبی احساس کرده اند؛ چون استفاده از اپلیکیشن های تحت وب و موبایل روز به روز گسترش پیدا کرده و فراگیر شده است.

در این میان، می توان اندکی خلاقیت به خرج داد و از فضای به وجود آمده در دنیای مجازی، در جهت خلق کسب و کارهای جدید استفاده کرد.

سفارش آنلاین غذای خانگی مامان پز، یکی از همین کسب و کارهای خلاقانه است که حاصل خلاقیت و بهره وری سازندگان آن از بازارهای آنلاین می باشد.

در حقیقت مامان پز، سیستم سفارش آنلاین غذاست که بدون نیاز به آشپزخانه و رستوران، مادران خانه دار را در آشپزخانه های خودشان مشغول به کار کرده است. از این رو، هزینه های جانبی مربوط به تهیه غذا را کاهش داده و از طرفی، مادران خانه دار اوقات فراغتی که در منزل دارند را صرف آشپزی و کسب درآمد می کنند.

در سیستم مامان پز، شما می توانید غذای مورد علاقه خود، و همچنین آشپز موردنظرتان را نیز انتخاب کنید؛ در منوی مامان پز نام مامان آشپز در کنار نام غذا دیده می شود و شما پس از چند سفارش از مامان های مختلف, می توانید مامانی که مطابق با سلیقه غذایی شما آشپزی می کند را بشناسید و با خیال راحت غذاهای مختلفش را سفارش دهید.

به این ترتیب این امکان وجود دارد تا غذای خانگی و دست پخت مادرانمان را به صورت آنلاین سفارش دهیم.

نکته قابل ذکر دیگر این است که مامان پز برای انتخاب آشپزهای خود مراحل کیفیت سنجی خاص خود را دارد و مادران برای ورود به لیست آشپزهای مامان پز باید از فیلترهای تست و امتیاز دهی و رتبه سنجی کارشناسان عبور کنند.

در مقاله بعدی جنبه های دیگر این سرویس سفارش آنلاین غذا را بررسی خواهیم کرد.

 

نوشتن دیدگاه


تصویر امنیتی
تصویر امنیتی جدید