taxi-finder

دمو اپلیکیشن تاکسی یاب

راهنمای استفاده از دمو اپلیکیشن تاکسی یاب 

 

شرکت طراحی اپلیکیشن آکاف از سال ۱۳۹۵ اولین نسخه تاکسی اینترنتی خود را منتشر نمود. و امروز این نرم افزار در قالب پکیج ۶ اپلیکیشنه ارائه می شود. این اپلیکیشن از صفر تا ۱۰۰ توسط برنامه نویسان شرکت آکاف طراحی و تولید شده است و برای سفارشی سازی کاملا انعطاف پذیر است.  

 

مشخصات فنی 

 

- هسته اصلی این نرم افزار با Node.js توسعه داده شده است و مهمترین نکته این بخش این است که با معماری GraphQL توسعه داده شده است.   

- دیتابیس این نرم افزار از نسخه اوپن سورس Oracle یعنی PostgreSQL  استفاده شده است.

- نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با معماری GraphQL کد نویسی شده است و نسخه مسافر و راننده مجزا می باشد. 

- نسخه پورتال مدیریت و نسخه وب اپلیکیشن (PWA) با React.js  توسعه داده شده است و با معماری  GraphQL توسعه داده شده است. 

 

قابلیت های نرم افزار 

 

- قابلیت ها بصورت خیلی کلی به همراه نمونه کار ها در صفحه محصولات => ساخت اپلیکیشن تاکسی

- همچنین قابلیت ها بصورت کامل و با جزئیات در پرپوزال شرکت موجود است که می توانید از اینجا دانلود فرمایید.

 

نسخه دمو 
 

اندروید 

- نسخه اندروید مسافر را میتوانید از طریق این لینک نصب بفرمایید  => اپلیکیشن مسافر مشابه اسنپ

- نسخه اندروید راننده را میتوانید از طریق این لینک نصب بفرمایید  => اپلیکیشن راننده مشابه اسنپ

نکته :  برای استفاده و تست اپلیکیشن راننده به نام کاربری و رمز عبور نیاز خواهید داشت که می توانید با شماره های شرکت تماس و آنرا دریافت نمایید :

۲۲۸۹۷۹۲۴

 

پورتال مدیریت 

- نسخه تست پورتال مدیریت فقط با هماهنگی تلفنی و حضوری دمو می شود زیرا خیلی از قابلیت های خاص ما که حاصل سالها تجربه ما هست در این بخش خودنمایی می کند.

- فیلم های آموزشی پورتال مدیریت ما را می توانید در کانال آپارات ما مشاهده فرمایید. => کانال آپارات آکاف

 

 

 شرایط پشتیبانی 

پشتیبانی اپلیکیشن شما به دو حالت انجام  می پذیرد.

 

     - پشتیبانی حداقلی

          تمامی قرارداد های پشتیبانی شرکت آکاف شامل یک سال پشتیبانی رایگان می باشد و این پشتیبانی به این معنا هست که آنچه که در روز اول تحویل مشتری داده شده است تا پایان یک سال باید پشتیبانی شود که به همان شکل روز اول درست کار کند. 

 

     - پشتیبانی VIP 

          تمامی قرارداد های طراحی اپلیکیشن آکاف شامل ۳۵ روز پشتیبانی رایگان تغییرات یا VIP می باشد. این پشتیبانی شامل تغییرات غیر ساختاری نیز می باشد و برخی از ماژول های توسعه نرم افزار نیز بصورت رایگان برای مشتریان دارای این پشتیبانی نصب می گردد. مثلا در بحث سهمیه بندی بنزین به ماژول های کنترلی نیاز بود که این ماژول ها بصورت رایگان برای تمام مشتریان VIP آپدیت گردید. و هزینه تمدید این پشتیبانی در زمان اتمام فرصت رایگان معادل ۳۰ ٪ ارزش قرارداد طراحی برای یک سال می باشد.

 

آکاف برای اثبات خود از گواهینامه ها و سیمرغ های پولی خریداری نمی کند و مهمترین گواهی کیفیت ما نظرسنجی است که گروه اختصاصی و اطلاع رسانی مشتریان تاکسی آنلاین برگزار کردیم. در این نظرسنجی که در کانال Uberirani برگزار شد فقط ۸٪‌ از مشتریان اعلام نارضایتی کردند که این خود رکوردی مثبت شمرده شد که فقط یک قرارداد اعلام نارضایتی کرد که اونم جلب رضایت شد. درادامه تصویر این نظر سنجی را مشاهده می کنید . این تصویر نشان دهنده نظرسنجی بین ۱۳ مشتری که اپلیکیشن از ما خریداری کرده بودند می باشد.

 

طراحی اپلیکیشن

 

 

 

 

اخبار - دسته بندی