طراحی اپلیکیشن خدماتی

طراحی اپلیکیشن خدماتی

راه اندازی یک استارت آپ  و طراحی اپلیکیشن موبایل از موضوعات روز دنیایی مدرن هست. و خیلی ها شروع به راه اندازی کسب و کار مجازی نموده اند. طراحی اپلیکیشن خدماتی یکی از رایج ترین و پر استفاده ترین اپلیکیش ها در کل کشور های دنیا می باشد. و اکثر شرکت ها ترجیح می دهند با طراحی یک اپلیکیشن خدماتی پا به عرصه فضای مجازی و رقابت در آن بپردازند.

اما بد نیست به چند نکته اشاره داشته باشیم ! در این مقاله قصد داریم به سوالات زیر پاسخ دهیم !

چرا شرکت های بزرگ به جای راه اندازی یک استارت آپ و تمرکز بر روی یک استارت آپ به راه اندازی چندین استارت آپ فکر می کنند؟

بهترین موضوع برای راه اندازی یک استارت آپ اینترنتی چه اپلیکیشن یا ایده ای است؟

ورود به فضای مجازی بدون تجربه قبلی بسیار پر ریسک هست !‌ اما ورود شما به این فضا می تواند تجربه ای را در اختیار شما قرار دهد که بسیار ارزشمند است و کمتر کسی به این موضوع فکر کرده است.

نگاه شما به اولین پروژه در فضای مجازی بیشتر باید بر اساس جذب حداکثری کاربر و کسب تجربه برای ادامه راه باشد !  مهمترین سرمایه در کسب و کار های اینترنتی ملک شرکت ! نیرو ها و یا تجهیزات آن نیست ! بلکه تعداد کاربران فعال و به عبارتی مشتریان وفادار آن کسب و کار هستند.

 پس ما اولین کسب و کار اینترنتی خود را برای یک شبه پولدار شدن نباید آغاز کنیم بلکه برای کسب تجربه ! آشنایی با فضای تجارت الکترونیک و همچنین پیدا کردن حداقل شبکه کاربران وفادار  آغاز کنید.

یکی از نکات دیگری که در کسب و کار فضای مجازی حتما باید مورد توجه شما باشد بحث چند اپلیکیشنی بودن و همکاری با سایر استارت آپ ها است ! 

کلیه تجهیزات و امکاناتی که برای پشتیبانی و پیشبرد یک استارت آپ نیاز دارید را می توانید بصورت اشتراکی برای چند استارت آپ به صورت همزمان استفاده نمایید ! و شاید هزینه اضافه شدن یک کسب و کار مجازی روی هزینه های شرکتی شما ۲۰٪ افزایش هزینه باشد. بنابراین نقطه قوت شما در رقابت با استارت آپ های تک اپلیکیشنی همین مسئله قیمت تمام شده کمتر خواهد بود !

در فضای کسب و کار های اینترنتی ! طراحی اپلیکیشن خدماتی روی یک موضوع و راه اندازی استارت آپ با یک اپلیکیشن اصلا منطقی نیست ! وقتی شما ساز و کار پشتیبانی از استارت آپ اینترنتی خدماتی روی موضوع مثلا اپلیکیشن خشکشویی رادارید اصلا کار سختی نیست اپلیکیشن کارواش آنلاین هم راه اندازی کنید یا اصلا کسب وکار شما باید یک اپلیکیشن تاکسی اینترنتی هم داشته باشد.

و همچنین با تبلیغ سایر کسب و کار های خود در کسب کار فعلی می توانید کاربران  جذب شده به اولین اپلیکیشن خود را به سایر اپلیکیشن ها هم منتقل کنید و این خودش کاهش بزرگی در هزینه های تبلیغاتی استارت آپ های بعدی خواهد بود. 

دیگر نکته ای که بسیار در این فضا مهم است ! بدون دوست و بدون دریافت حمایت از سایر استارت آپ ها بسیار کار سختی برای کسب موفقیت خواهید داشت.

 

 
شرکت آکاف با ۱۲ سال سابقه آماده همکاری و انجام پرژه شما می باشد.
 
با ما تماس بگرید : ۰۲۱۲۲۸۹۷۹۲۴
 
 

اخبار - دسته بندی