طراحی اپلیکیشن دیوار

سایت خرید و فروش ماشین

     یکی از سایت های معتبر و شناخته شده این روز ها در خرید و فروش ماشین با ما هست که چند سال پیش با ظاهر و تکنولوژی روز پا به این عرصه گذاشت !‌شاید در ابتدا خیلی ها فکر نمی کردند بتواند با دیوار رقابت کند ولی خیلی زود خودش رو اثبات کرد و این امر به بقیه برند ها این جسارت را داد را طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار را با فیلد تخصصی خود آغاز کنند !

شاید چاپیمو هم یکی دیگر از این برند ها بود که توسط شرکت آکاف طراحی سایت و اپلیکیشن شده بود. اما برای درک بهتر این اتفاق بهتر است دلایل موفقیت این سایت رو بررسی کنیم ! من  همیشه مخالف این نظریه هستم که می گویند هرکس اول کاری را انجام دهد و معروف شود دیگر شکست نمی خورد ! اگه اینطور است چرا نوکیا در صنعت گوشی های موبایل شکست خورد ! چه کسی می تواند ادعا کند که اپل هرگز شکست نخواهد خورد در آینده ؟

 

     اتفاقا با تخصصی کردن موضوع سایت آگهی می توان یک وجه تمایز خیلی بزرگ ایجاد کرد ! اما کافی نیست چون یکی از دلایلی که کاربران رو به سایت های معروف قبلی می برند این است که شبکه و نتورک بزرگی در پشت سایتی مثل دیوار هست و خوب یا بد می دانند که افراد زیادی آگهی آنها را می بینند. ! برای کاربر ما تکنولوژي سایت ما مهم نیست حتی زیباییش هم در اولویت نیست ! بلکه می خواهد بداند اگر این همه وقت بگذارد و یک آگهی را ثبت کند ! این اگهی توسط چند نفر دیده می شود !‌که باما خیلی خوب این موضوع را پوشش داد و و اگهی های خود را از طریق سایر سیستم های مارکتینگ در ابتدای برند سازی پخش می کرد تا افراد بیشتری ببینند و بتواند با این قابلیت منحصر به فرد دیوار رقابت کند.  و البته همین که قیمت روز انواع خودرو ها رو اعلام میکرد باعث شد تخصصی بودن این سایت آگهی بیشتر به چشم آید و افراد بیشتری حتی به عنوان مرجع قیمت خودرو به آن مراجعه نمایند. 

 

     بعد از موفقیت نسبی باما ! استارت آپ های بیشتری جسارت و جرآت رقابت پیدا کردند و یکی از سایت هایی که اخیرا شروع به کار کرده و سر و صدا زیادی داشته سایت ایران پلاک هست ! ظاهرا اکثر استارت آپ های جدید نکته اپلیکیشن موبایل براشون مهم بوده است ! و سعی کردند ضعف باما در نداشتن اپلیکیشن موبایل را پوشش دهند ! باما از ابتدا اعتقاد به یک پلت فرم داشت و سایت خودش را در زمانی که PWA باب نشده بود به شکل اپلیکیشن موبایل ساخت تا با یک پلت فرم همه کاربران را پوشش دهد ! در آن زمان جذاب هم بود چون خیلی ها دوست نداشتند اپلیکیشن دیوار نصب کنند و سایت دیوار مثل باما موبایل فرندلی نبود. حالا چند سالی گذشته و استارت آپ های جدید می خواهند از قدرت PWA و همچنین اپلیکیشن موبایل به نفع خود سود ببرند !‌ دنیای تکنولوژي همین است و استارت آپ هایی که بروز نباشند و روی خط تکنولوژي حرکت نکنند محکوم به شکست خواهند بود ! هیچ کس نمی تواند منکر این شود که دیوار یکی از مخاطبین خوب خودش رو خرید و فروش ماشین رو از دست داد و بابت این اتفاق ضرر زیادی کرد ! اما آیا به زودی مخاطبین خودش روی املاک را هم از دست می دهد ؟ چه چیزی و چه ایده ای نیاز است تا دیوار را روی مخاطبین املاک شکست داد ! 

 

     پورتال اینترنتی چاپیمو و موبایل اپلیکیشن های چاپیمو که توسط تیم شرکت آکاف طراحی و برنامه نویسی شده است یکی از بروز ترین طراحی سایت و اپلیکیشن های نیازمندی ها است !‌ نسخه PWA این پورتال که با برنامه نویسی REACTJS و هسته قدرتمند NODEJS نوشته شده است آمادگی بیش از ۶ میلیون کاربر را به راحتی و با سرور های اینترانت های ملی دارا می باشد. جهت سفارش طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار با کارشناسان ما تماس بگیرید ۲۲۸۹۷۹۲۴ 

 

     وب سایت ماشین نت هم از جمله سایت های آینده داری هست که بد نیست اینجا بهش اشاره کنیم این وب سایت در کنار سایت هایی به نام های بانی خودرو ، دورهاتو ، خودرو ۴۵ ، رکاب در حال رقابت و بدست آوردن سهم بیشتری از بازار هستند و این رقابت شیرین کار خریداران و فروشندگان ماشین در ایران را حت کرده است و باعث شده است امروز در ایران خیلی راحت تر از گذشته خرید و فروش در بازار ماشین اتفاق افتد ! تا آنجا که برخی سایت ها اقدام به اعزام کارشناس به محل نموده اند ! و این یعنی حتی شما نیاز نخواهید داشت برای بازدید به محل مراجعه نمایید و با ارسال یک کارشناس می توانید خرید را کامل کنید.