طراح دیوار

     یکی از سایت های معتبر و شناخته شده این روز ها در خرید و فروش ماشین با ما هست که چند سال پیش با ظاهر و تکنولوژی روز پا به این عرصه گذاشت !‌شاید در ابتدا خیلی ها فکر نمی کردند بتواند با دیوار رقابت کند ولی خیلی زود خودش رو اثبات کرد و این امر به بقیه برند ها این جسارت را داد را طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار را با فیلد تخصصی خود آغاز کنند !

طراح برنامه شیپور

به دنبال طراحی اپلیکیشن شیپور یا ساخت برنامه دیوار هستید ؟‌ حتما مقاله ما را مطالعه و جهت مشاوره با مشاورین آکاف تماس حاصل فرمایید .مشاورین آکاف جهت مشاوره روی طراحی سایت شیپور  بصورت رایگان در خدمت شما هستند.

ادامه مطلب ...

بهترین اپلیکیشن مشاور املاک که این روز ها همه در موردش صحبت می کنند و ایده بسیار خوبی در مورد اپلیکیشن املاک یا اپلیکیشن بنگاه ها هست همین اپ ملکانا هست !‌ ایده خوب و یه استارت رویایی برای این استارت آپ باعث شد نتواند پشتیبانی فنی خوبی ارائه دهد و سرور ها و اپلیکیشن ملکانا بصورت مدام دچار کرش و هنگ کردن می شود ! البته این تجربه شخصی بنده در آذر ۹۷ روی گوشی Iphone X  بوده !‌ اما دوستان دیگه بنده هم همچین مواردی رو اشاره کرده بودند !

طراحی سایت آگهی

یکی از روش های مفید کسب درآمد از طریق اینترنت در کشور ما، طراحی سایت آگهی نیازمندی ها می باشد. اگر وب سایت شما به درستی طراحی شود و تبلیغات گسترده ای برای آن انجام دهید، می توانید درآمد مناسبی از آن به دست آورید. به منظور کسب درآمد از وب سایت آگهی و تبلیغاتی، باید فکر و تلاش کرد، تا تبلیغات و نظارت بر محتوای سایت به صورت مدام انجام شود تا ترافیک

ساخت اپلیکیشن دیوار

    طراحی اپ مشابه دیوار بسیار است ولی کدام یک بهترین کیفیت را دارند ؟ اصلا از کجا می توانیم مطمئن شویم که این اپلیکیشن شبیه دیوار از بهترین تکنولوژی های تولید نرم افزار استفاده شده است و یا به عبارتی از کد نویسی بروز استفاده شده است ! در این مقاله ما سعی داریم چند نکته در این بادی با شما
طراحی سایت دیوار

 بیش از ۵ سال است که ساخت اپلیکیشن مشابه دیوار یکی از موضوعات به روز در راه اندازی یک استارت آپ هست اپلیکیشن های زیادی از جمله شیپور هم وارد این بازار شد اما همچنان نام دیوار شنیده می شود و یکه تاز سایت نیازمندی عمومی هست ! اما آیا دیوار اولین بود ؟ آیا وقتی دیوار شروع به کار کرد وب سایت مشابه دیوار با قدرت و معروف وجود نداشت ؟

ساخت اپلیکیشن دیوار توسط تیم حرفه ای شرکت آکاف ۲۲۸۹۷۹۲۴