يكي از مهمترين موارد مهم در پورتال هاي مديريتي همين جستجو ها مي باشد ! طراحي تاكسي اينترنتي آكاف به شكلي انجام شده كه در كليه قسمت هاي پورتال شما مي توانيد به جستجو بپردازيد و مورد مورد نظر را پيدا كنيد . با توجه به لينكي كه در زير اين مقاله گذاشته شده است شما مي توانيد فيلم آموزشي نحوه جستجو در منو مديريت مسافران را ببينيد

آيا مي خواهيد ليست تراكنشات مالي مربوط به يك مسافر را ببينيد ؟ اما نمي دانيد در منو مديريت مسافران چگونه مسافر خود را پيدا كنيد؟

آيا مي خواهيد ليست سفر هاي گذشته  مربوط به يك مسافر را ببينيد ؟ اما نمي دانيد در منو مديريت مسافران چگونه مسافر خود را پيدا كنيد؟

آيا مي خواهيد يك مسافر را از خدمات تاكسي اينترنتي خود بلاك كنيد ؟

به دنبال مشاهده جزئيات اكانت كاربري و يا ويرايش آن هستيد؟

حتما فيلم زير رو كه يكي از قسمت هاي مهم در ساخت نرم افزار تاكسي اينترنتي آكاف بوده است را ببينيد.

 

لينك ويدئو آموزشي منو مسافران تاكسي اينترنتي 

 

 

اخیرا برای دامنه های ملی مشکلاتی ایجاد شده است و دسترسی از طریق اروپا دچار اختلال شده است !‌جدای اینکه تقصیر با اونوری ها است یا اینوری ها !‌بهتر است کسب و کار خود و اپلیکیشن خود را بر روی دامنه های امن و پایدار تر قرار دهید که نگران دعوای اینور و آنور نباشید !‌

تاکسی اینترنتی

حتما پیش آمده در قیمت پشتیبانی استارت آپ خود کسانی تماس می گیرند و به هر دلیل به شماره تلفن قبلی خود دسترسی ندارند و یا امکان مشاهده پیامک کد تایید را ندارند ! چه باید کرد ؟

شما از طریق منو "کد های احراز هویت" می توانید به لیست آخرین کد های پیامک شده دسترسی پیدا کنید و کاربرانی که این دسترسی را برای آنان قرارداده اید به راحتی از قسمت جستجو در بالای صفحه شماره تلفن مسافر را جستجو و کد احراز هویت آن را مشاهده می نمایند.

آیا شما هم علاقمند به مشاوره و دریافت خدمات برنامه نویسی و طراحی اپلیکیشن های مکان محور ( تاکسی اینترنتی)‌ هستید ؟

با ما تماس بگیرید: ۲۲۸۹۷۹۲۴  

از امکاناتی که به تازگی در داشبورد پورتال تاکسی یاب آکاف تعریف شده است، می توان به بررسی وجوه واریزی اشاره کرد.

پس از ورود به بخش مدیریت پورتال، در صفحه اصلی بخشی وجود دارد که می توان جمع واریز به حساب های روز را در آن مشاهده کرد.

در هنگام استفاده از اپلیکیشن مسافر تاکسی یاب آکاف، پس از ورود و انتخاب مبدا روی نقشه، تعداد رانندگانی که در آن حوالی حضور دارند بر روی اپلیکیشن قابل مشاهده است.

 

صفحه1 از2

اخبار - دسته بندی