از زمانی که ماشین ها به طور عمده در اختیار مردم قرار گرفتند یکی از مشکلات مردم شستشوی مناسب خودروها بوده است. در عصر حاضر، مراکزی برای این کار تعبیه شده اند که مردم با مراجعه به این مراکز به صورت دستی یا مکانیزه میتوانند خودرو خود را تمیز کنند. اما دسترسی به این مراکز اندکی دشوار است. مثلا با حجم زیاد خودرو ها و ترافیک همیشگی بیشتر شهرها رسیدن به این مراکز، به خودی خود کمی دشوار است. در بیشتر مواقع افراد برای اینکه مایل نیستند زمان خود را تلف کنند، از شستشوی خودرو خود صرف نظر می کنند. اما نمیتوانند کلا از تمیزی خودرو بگذرند. برخی خود دست به شستشوی خودرو میزنند و برخی دیگر از آپ های کارواش استفاده میکنند. بله آپ کارواش!
کارواش قابل حمل! شما با این اپلیکیشن موبایلی میتوانید در هرجا و هر زمان که بخواهید سفارش شستشوی خودرویتان را ثبت کنید و در رأس ساعت تعیین شده متخصیصن شستشوی خودرو در خدمت شما هستند، تا بدون کوچکترین مشکلی خودرویتان را در محل مورد نظر خودتان تمیز کنند.
 
برای اینکه اپلیکیشن کارواش اینترنتی خوبی خریداری نمایید حتما باید از تکنولوژی های استفاده شده در آن مطلع باشید و مطمئن شوید از تکنولوژي های روز استفاده شده است ! 
 
فواید نرم افزار کارواش آنلاین
 
     این نرم افزار ها با توجه به ماهیت و توانمندی که دارند فواید منحصر به فردی نسبت به کارواش های دیگر که نیاز دارند شما خود به آنها مراجعه کنید، دارند.
با استفاده از نرم افزار کارواش، شما دیگر نیاز نیست نگران وقت خود باشید که در مسیر رفت و آمد هدر می شود یا در صف کارواش یا در زمان ترافیک یا حتی نگران تصادفات احتمالی باشید. و مطمئنا با خبر هستید از اصطحلاکات خودرو و گرانی روز افزون تعمیر این اصطحلاکات. شما با این نرم افزار میتوانید از تمام این هزینه ها جلوگیری کنید. با این نرم افزار، شما در زمانی که خودرویتان را نیاز ندارید و آن را پارک کرده اید، میتوانید سفارش را ثبت کرده و منتظر حضور متخصیصن کارواش باشید و از بی دردسر بودن و کیفیت و سرعت کار لذت ببرید.
 
جهت مشاوره رایگان می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل فرمایید. ۲۲۸۹۷۹۲۴
 
     حتی بدون حضور خودتان هم میتوانید این کار را انجام دهید. نیاز نیست در تمام مراحل شستشو همراه با خودرو باشید. شما ماشین را پارک کرده اید، درخواست خود را به همراه آدرس دقیق و شماره پلاک ارسال می کنید و در کوتاه ترین زمان ماشین شما شسته میشود و مبلغ آن را هم به صورت آنلاین پرداخت خواهید کرد. به همین سادگی و سرعت ماشین شما شسته شده و در اختیارتان است.
مهمترین نکته ی حائز اهمیت در استفاده از این نرم افزار ها، صرفه جویی بهینه در مصرف آب است و در بیشترشان هم از تکنولوژی نانو استفاده شده است. به وسیله ی نانو این نرم افزار ها شستشویی دقیق و بدون آسیب رسانی به محیط زیست را انجام می دهند. برعکس کارواش های حضوری که بیشتر از مواد شوینده و آلاینده محیط زیست استفاده می کنند.
یکی دیگر از مزیت های این نرم افزار ها، مشاهده قیمت خدمات کارواشی و دیگر خدمات ارائه شده توسط این نرم افزار ها، می باشد. همچنین پرداخت راحت و آسان آنلاین نیز از مزیت های دیگر این نرم افزار ها است.
  
     این نرم افزار ها حتی برای کسانی که قصد راه اندازی یک کارواش را دارند هم بسیار مناسب و مقرون به صرفه است. چرا که، به نقل از صاحبان این کسب و کار درآمد کارواش نسبت به منطقه جغرافیایی و وضعیت مالی افراد ساکن در آن منطقه متفاوت است. هر چه منطقه شلوغ تر و مناسب تر، درآمد بیشتر است و هر چه منطقه در حاشیه و خلوت تر باشد، درآمد هم کمتر می شود. در صورتی که با این نرم افزار، شما دیگر محدود به این منطقه ی خاص نیستید و هر زمان و هر کجا میتوانید کسب و کارتان را به انجام برسانید. مشتریان شما هم از این مزیت استفاده خواهند کرد. شرکت آکاف نیز در سال جدید ورژن جدید اپلیکشن کارواش خود را با قابلیت هایی باورنکردنی و مجهز به سیستم هوش مصنوعی ارائه کرده است ! حتما در صورتیکه می خواهیم اپلیکیشن کارواش آنلاین راه اندازی فرمایید در مورد هوش مصنوعی اپلیکیشن کارواش آنلاین آکاف مطالعه فرمایید. با با کارشناسان آکاف با شماره ۲۲۸۹۷۹۲۴ تماس حاصل فرمایید.
 
     هزینه های لازم برای ساخت و راه اندازی یک کارواش بسیار بیشتر از هزینه ساخت و راه اندازی یک نرم افزار کارواش است. نسبت به منطقه ای که قصد راه اندازی کارواش را دارید این هزینه ها هم افزایش پیدا می کند و این در صورتی است که این هزینه ها در نرم افزار کارواش به حداقل رسیده اند. به طور مثال راه اندازی یک کارواش در سعادت آباد تهران با حداقل تجهیزات و اجاره مکان نزدیک به 500 میلیون هزینه دارد! به نقل از گفته های کارواش داران، کارواش یک شغل با سرمایه گذاری بالاست و درآمد آن نسبت به سرمایه ی اولیه بسیار کم است. به کسانی که سرمایه کم دارند و زمان زیادی تا رسیدن به سوددهی نمی توانند صرف کنند پیشنهاد میشود که دنبال این کار نباشند. البته اگر میخواهند به صورت نرم افزار کارواش، کار را انجام دهند که قضیه کاملا متفاوت خواهد بود.
شما می توانید با طراحی یک آپ کارواشی این هزینه ها را، بسیار کاهش بدهید. با توجه به دنیای امروز و رشد رو به صعود اپلیکیشن های موبایلی، انتظار میرود که در روزهای نه چندان دور آینده استقبال خیلی خوبی از این نرم افزارهای کاربردی بشود. در واقع سرعت و مهارت و کیفیت و راحتی از المان هایی هستند که مردم به دنبال آن ها هستند و هر چه شما کسب و کارتان را با این المان ها هماهنگ تر کنید، نتیجه ی بهتری خواهید دید.
 
طراحی اپلیکیشن کارواش با تکنولوژی روز طراحی اپلیکیشن ! هسته قدرتمند NodeJs و پورتال مدیریت کاربردی ReactJs
 
     نرم افزارهایی هستند که در حال حاضر این کار را انجام می دهند. اما از نظر کیفیت و قیمت و تمرکز بسیار خوب عمل نمی کنند. منظور از تمرکز این است که تنها به کارواش فکر نمی کنند و همین باعث شده تا نتوانند کیفیت مناسب را ارائه دهند. قیمت این نرم افزار ها شاید کمی از کارواش بالاتر باشد. اما وقتی که به فواید آن نگاه کنید متوجه به صرفه بودن آن خواهید شد. همان نکاتی که در بالا به آنها اشاره شد که مهمترین آنها صرفه جویی در آب و صرفه جویی در زمان بود.
 
     اگر قصد راه اندازی این نرم افزار را دارید با طراحان آکاف همراه باشید تا بتوانید قدم به قدم برای ساخت این نرم افزار برنامه ریزی کنید و کسب و کار ایده آل خودتان را پایه ریزی کنید. در مقاله ی دیگری که آکاف منتشر کرده تمام نیازمندی های این نرم افزار بازگو شده و شما می توانید با مراجعه کردن به آن مقاله به جزییات بیشتری از این حرفه و این نرم افزار دست پیدا کنید.
 
 
 

اخبار - دسته بندی

تازه های دایرکتوری

مقالات