چاپیمو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

آیا قصد طراحی اپلیکیشن یا سایت آگهی مشابه دیوار یا مشابه شیپور را دارید؟ با ما همراه شوید و با کلیک بر روی دکمه ادامه مطلب بیشتر در مورد خرید و راه اندازی استارت آپ خود بدانید. 

ادامه مطلب ...

کوییز آف کینگز

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

آکاف آمادگی طراحی اپلیکیشن بازی شما را دارد ! با برترین تکنولوژي تولید نرم افزار های بازی برخط و بر لحظه در خدمت شما خواهیم بود اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن مشابه کوییز آف کینگز هستید حتما این مقاله را کامل مطالعه فرمایید. 

ادامه مطلب ...

طراح برنامه شیپور

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

به دنبال طراحی اپلیکیشن شیپور یا ساخت برنامه دیوار هستید ؟‌ حتما مقاله ما را مطالعه و جهت مشاوره با مشاورین آکاف تماس حاصل فرمایید .مشاورین آکاف جهت مشاوره روی طراحی سایت شیپور  بصورت رایگان در خدمت شما هستند.

ادامه مطلب ...

مشابه دیوار

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

آیا قصد راه اندازی استارت آپ مشابه دیوار را دارید ؟ حتما این مقاله را بخوانید ! مشابه شیپور یا دیوار مسئله سطح کیفی و فنی نرم افزاری که می خرید است ! حتما با مشاورین شرکت آکاف در ارتباط باشید. و بهترین رو خرید نمایید. ۲۲۸۹۷۹۲۴ 

ادامه مطلب ...

طراح اسنپ کیو

امتیاز کاربران

ستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعالستاره غیر فعال

اگه هر شب به دنبال هیجان هستید. اگه دنبال چالش میگردید. اگه از مسابقه دادن لذت میبرید. پس حتما با اپلیکیشن اسنپ کیو آشنا هستید. ساخت برنامه اسنپ کیو یک ایده ی ناب بوده است که با استقبال خوبی روبرو شده است. به دنبال این استقبال هم افراد زیادی اپلیکیشن های زیادی مشابه اسنپ کیو ساخته اند. اما باز هم اسنپ کیو در صدر همه قرار دارد. برای طراحی اپلیکیشن اسنپ کیو با آکاف همراه باشید تا با جزییات بیشتری در این رابطه آشنا شوید.

طراحی اپلیکیشن بازی

با اینکه اپلیکیشن با ایده از برندهای خارجی ساخته شد اما باید به طراح اسنپ کیو تبریک گفت. چون به طور فوق العاده ای توانسته در بین مردم برای خود جا باز کند. البته بیشتر طرفداران و مسابقه دهندگان هم از قشر جوانان هستند چونکه طراحی اپلیکیشن اسنپ کیو طوری بوده که چالش های زیادی را به همراه دارد. این مسئله هم مخاطبین جوانتر را بیشتر جذب کرده است. نه اینکه مخاطب آن از رده سنی میانسال نباشد، نه، حتی نوجوانان هم از مخاطبین این برنامه هستند. اما جوانان به علت شرایط سنی و علاقه به چالش کشیده شدن و بیشتر مواقع از روی بیکاری، بیشتر اشتیاق نشان می دهند.

طراحی اپلیکیشن بازی این روزها بسیار رونق دارد. اما باید توجه داشت که طراحی اپلیکیشن بازی باید طوری باشد که بتواند مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. به همین خاطر شما باید قبل از طراحی اپلیکیشن بازی در مورد آن تحقیق کنید و تمام نقاط ضعف و کم و کاستی های آن را با یک تیم حرفه ای پیدا کنید. سپس اقدام به ساخت اپلیکیشن بازی بزنید.

طراحی اپلیکیشن بازی اسنپ کیو

اسنپ کیو یک مسابقه ی اطلاعات عمومی آنلاین است. که بخاطر جایزه ی دو میلیون تومانی شبانه اش معروف شده است. جذابیت این برنامه، با پخش زنده همراه با مجری های مختلف هر شبش بیشتر شده است. هرشب ساعت 9 این برنامه شروع میشود. در طراحی اپلیکیشن اسنپ کیو نوتیفیکیشن هم برنامه ریزی شده و قبل ساعت 9 شب برای تمام کسانی که ثبت نام کرده اند نوتفیکیشن ارسال میشود و زمان برنامه به آنها گوشزد می شود.

جان دوباره در طراحی اپلیکیشن اسنپ کیو

در ساخت این برنامه به این موضوع هم توجه شده است که اگر کسی تمام شانس هایش را از دست بدهد چگونه باید به بازی برگردد. طراح اسنپ کیو برای این موضوع راه حلی ارائه کرده است؛ دوستان خود را دعوت کنید تا یک جان تازه بگیرید. طراح اسنپ کیو نه تنها برای شما جان تازه در نظر گرفته بلکه برای کسان دیگری که از کد معرف شما استفاده میکنند هم یک جان تازه در نظر گرفته است.

در طراحی اپلیکیشن اسنپ کیو اولین مرحله سوالات عمومی 12 تایی هستند که شما باید در عرض 120ثانیه به آنها پاسخ دهید و از این مرحله عبور کنید. جون اضافه در این مرحله تنها یک بار قابل استفاده است و در سوال دوازدهم هم امکان استفاده و بازگشت به بازی وجود ندارد.

مدیریت مالی 

در طراحی اپلیکیشن بازی اسنپ کیو به پرداخت پول هم فکر شده است. در طراحی اپلیکیشن بازی قسمتی برای پرداخت پولهای جمع شده وجود دارد که سقف بالای بیست هزار تومان را پرداخت می کند. در این مرحله شما نیاز به داشتن شمارهی شبای خود دارید.

مخاطبین زیاد این اپلیکیشن

ساخت برنامه اسنپ کیو، به تازگی انجام شده اما در همین مدت کم با طراح اسنپ کیو با طراحی اپلیکیشن بازی خوب و چالش بر انگیز اسنپ کیو توانسته مخاطبان زیادی را به خود جذب کند. و با توجه به اینکه اپلیکیشن های مشابه اسنپ کیو هم وارد بازار شده اند اما باز هم اسنپ کیو توانسته خود را در بالاترین رتبه نگه دارد. این برای طراح اسنپ کیو مدیران اسنپ کیو یک برد بزرگ به حساب می آید. البته که طراحی خوب طراح اسنپ کیو و مدیریت درست در طراحی اپلیکیشن بازی در این امر بسیار مهم بوده است.

همانطور که گفتیم مخاطبین این برنامه بسیار زیاد هستند و مسابقه ی هر شب با حضور هزاران و گاهی میلیون ها نفر انجام میشود. این بازی تنها یک برنده ندارد. در ساخت برنامه اسنپ کیو به این موضوع پرداخته شده است که اگر چندین نفر درست جواب بدهند مراحل چگونه باید طی شود. مبلغ مسابقه بین تمام افراد برنده تقسیم می شود! طراح اسنپ کیو بهتر دیده که در ساخت اپلیکیشن اسنپ کیو چندین نفر برنده داشته باشد. 

در واقع میتوان گفت طراح اسنپ کیو در طراحی اپلیکیشن بازی اسنپ کیو با این شعار جلو آمده که اطلاعات عمومیت را محک بزن و پول در بیار!

مشکلات این اپلیکیشن

اما باید به بعضی عیب های این برنامه هم اشاره کرد. 

حجم زیاد اینترنت

این برنامه حجم زیادی از اینترنت را میخواهد و همچنین سرعت بالای اینترنت را نیاز دارد. با توجه به اینکه در برخی مناطق کشور این سرعت وجود ندارد و اینکه معمولا بسته های اینترنتی بسیار کم حجم هستند مخاطبان مناطقی که نت دهی خوبی ندارند، زیاد نمی توانند با این برنامه همراه باشد. 

مجریان برنامه

از مشکلات دیگر آن میتوانید به مجریان برنامه اشاره کنیم. مجریانی که به برنامه مسلط نیستند و بیشتر تایم برنامه به اشتباهات آنها می گذرد. با اینکه برنامه ساعت 9 باید اجرا شود اما برنامه را تا یک ربع با توضیحات و طنزهای مجری عقب می اندازند که این خود یک عیب محسوب میشود.  گاهی زمان سوال تمام میشود و مجری هنوز نتوانسته سوال و گزینه ها را بخواند!

 تا چندی پیش هم هنوز نسخه ی  IOS برنامه بیرون نیامده بود و این بزرگترین نقطه ضعف آن محسوب میشد. اما خوشبختانه بلاخره نسخه ی IOS و دستکتاپ آن هم منتشر شد.

طراحی اپلیکیشن بازی مشابه اسنپ کیو با گروه اکاف

 طراحی اپلیکیشن اسنپ کیو یا مشابه اسنپ کیو یا طراحی اپلیکیشن بازی های دیگر جزو مهارت های شرکت طراحی اپلیکیشن آکاف می باشد. با توجه به خواست شما شرکت طراحی اپلیکیشن آکاف، طراحی اپلیکیشن بازی مشابه اسنپ کیو را همانطور که شما بخواهید انجام می دهد و در کوتاه ترین زمان ممکن به شما تحویل می دهد. 

مواردی که شرکت طراحی اپلیکیشن آکاف برای ساخت برنامه اسنپ کیو یا ساخت و طراحی اپلیکیشن بازی مشابه اسنپ کیو به آنها توجه میکند به صورت زیر است.

1-نصب آسان و سریع

2-ورود و ثبت نام با تایید شماره تماس

3-راهنمای کامل 

4-قالب زیبا و کابر پسند

5-رابط کاربری آسان و زیبا

6-پخش آنلاین مسابقه

7-ارائه کد معرف

8-مدیریت آسان

9-استفاده آسان برای کاربر

10-مدیریت اکانت ها و برندگان مسابقه

11-مدیریت جایزه ها و حساب ها

12-امنیت و پشتیبانی

و موارد بسیار دیگر که باید لحاظ شود و طبق خواسته ی مشتری، توسط شرکت طراحی اپلیکیشن آکاف، بررسی و در طراحی اپلیکیشن بازی مشابه اسنپ قرار داده می شود.

 

برای طراحی اپلیکیشن بازی یا طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ کیو با گروه طراحی اپلیکیشن آکاف تماس بگیرید. ۰۲۱۲۲۸۹۷۹۲۴

 

 

اخبار - دسته بندی

مقالات