سفراینجا

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

     شما هم دنبال بهترین پیج گردشگری ایران هستید ؟ در اینستاگرام بر اساس زمان شروع به کار به راحتی می شود متوجه شد چه کسی اولین پیج گردشگری را راه انداخته است و ما هم سعی کردیم این تحقیق رو داشته باشیم چون نیاز به همکاری با پیج های گردشگری در پروژه های جدید داشتیم به پیج سفراینجا رسیدیم !‌ یک بانو ایرانی به نام سارا سپیدنام اولین گردشگر اینستایی ایران هست که هم ایران هم کشور های دیگه می گرددو معرفی می کند !‌ خانم سارا سپیدنام خود یک مهندس معماری هست و این کار رو بر عکس آنچه در اینستا وجود دارد خیلی حرفه ای دنبال می کند و اطلاعات کامل و حرفه ای در مورد بنا ها و آثار تاریخی ،‌تفریحی ، گردشگری به دنبال کنندگان خود می دهد. در بررسی های ما با توجه به تعداد کامنت و لایک و فعال بودن فالور های ایشان  توانستیم این پیج رو در حد پیج های ۳۰۰ هزارتایی برخی سلبریتی ها که با اعداد فیک بیزینس می کنند ببینیم ! ایشان در حال حاضر با حدود ۸۰ هزار فالور به کار خود ادامه می دهند و از آنجا که تبلیغ ندارند و به این کار به عنوان درآمد فعلا نگاه نمی کنند باعث شده است به دنبال اعداد فیک نروند. 

 

     بهمین دلیل ما تصمیم گرفتیم اولین پیج اینستاگرام رو به عنوان بهترین پیج اینستاگرام اعلام نماییم. و سرکار خانم سارا سپیدنام و همسرشون که در این پیج فعالیت می کنند رو می توانید از طریق لینک کلیک بر روی عبارت بهترین پیج گردشگری اینستاگرام دنبال نمایید. و یا مشاهده فرمایید. شما هم اگر پیج خاصی را می شناسید که در زمینه گردشگری فعالیت دارد اینجا اعلام نمایید. البته تحقیقی مشابه رو شروع کردیم تا بهترین پیج غذایی و به قول خودشان رستورانگردی رو هم پیدا کنیم و خوشحال می شویم شما هم اگر پیجی می شناسید به ما اعلام کنید . از تیستر های شهرستان ها تا تیستر های تهرانی همه رو بررسی خواهیم کرد.

 

     

طراحی اپلیکیشن کیش

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

     طراحی اپلیکیشن و سایت در جزیره زیبای کیش  از موضوعات متفاوتی در کل ایران هست، این جزیره زیبا همیشه پیشگام در فناوری و استفاده از تکنولوژی بوده است ! در چند سال گذشته هم کار های بسیار خوبی از شرکت های مستقر در کیش دیده شده است که نشان از اهمیت فضای مجازی در این جزیره ۹۰ کیلومتر مربعی می باشد. به هر حال آنها نشان داده اند بهترین ها رو می خواهند و خیلی از بهترین ایده ها و بهترین سایت ها مربوط به شرکت های کیش بوده است ! به جرعت می توان گفت آکاف یکی از شرکت های پر رزومه و موفق در جزیره بوده است. اکاف که  در سال های ۹۰ الی ۹۳ دفتر پشتیبانی در کیش هم داشته است اکثر پروژه های خوب اون زمان رو به انجام رسانیده است. 

طراحی سامانه فروش کرانه کیش 

     کیشوند ها حتما به یاد می آورند در اوایل دهه ۹۰ پورتال اینترنتی شرکت بساک شروع به کار کرد و این ایده بازار فروش و پیش فروش واحد های ساختمانی کیش را متحول نمود ! آنها در عرض ۶ ماه ۱۴۳ واحد فروش کردند و‌همه رکورد های بازار رو به یکباره تغییر دادند. بساک اولین شرکتی بود که تمام توان فروش خود را به فضای مجازی اختصاص داد و با قرارداد طراحی ایده توسط شرکت طراحی اپلیکیشن آکاف کار را شروع کردند. این ایده که از طرف شرکت آکاف برای بساک پیاده سازی شده بود تا ۲ سال اجازه پیاده سازی برای سایر پروژه ها را نداشت و بعد از دو سال پروژه های بزرگی مثل تیسا کیش ، مینارزیدنس ( بانک مسکن ) ،‌درسا مهر کیش و  ... همه به سمت قرارداد با شرکت آکاف آمدند و باعث حضور پررنگ آکاف در کیش شدند.

در همان سال اول راه اندازی این سامانه شرکت قدرتمند قطری نیز این پروژه را برای یکی از برج های خود در امارات خریداری نمود. پروژه برج سیراج در دبی از جمله اولین مشتریان خارجی این ایده بود که باعث ارز آوری نیز شد. و بعد از آن این روند برای سایت تاپ کاندوز تورنتو ادامه پیدا کرد.

 

با کلیک بر روی لینک طراحی اپلیکیشن آکاف می توانید بیشتر در مورد تاریخچه این شرکت مطالعه فرمایید.

شرکت آکاف که در خیابان فناخسرو تهران مستقر است یکی از  شرکت های پیشتاز در امر استارت آپ های روز دنیا می باشد این‌شرکت موفق شده با بروز ترین و‌حرفه ای ترین تکنولوژی روز محصولات زیر رو تولید نماید.

 

 • سامانه مدیریت فروش مویرگی
 • ارائه نرم افزار و پشتیبانی از بیش از ۲۱ تاکسی اینترنتی 
 • نرم افزار فروشگاهی میوه یا سوپر مارکت بصورت پکیج های دلیوری
 • خشکشویی آنلاین
 • کارواش آنلاین 
 • نانوایی آنلاین
 • بیش از ۴ استارت آپ ایرانی و خارجی مشابه hq travia ( اسنپکیو ) 
 • راه اندازی اپلیکیشن موفق کوئیزشن (بازی مشابه کوئیز آپ )
 • پورتال جامع فروش و پیش فروش واحد هاس ساختمانی
 • طی مشارکت و همکاری با شرکت استانبول سایبر همین سورس ها در کشور ترکیه نیز با فوتر و لایسنس آن شرکت در حال عرضه می باشد.
 • ...

 

سازمان منطقه آزاد کیش پیشتاز استفاده از فناوری اطلاعات 

      سازمان منطقه آزاد همیشه پیشتاز بوده است حتما خیلی از هموطنان سایت  و سامانه گردشگری سازمان رو بخاطر می آورد که با عکس های پاناروما و اطلاعات خوب گردشگری سعی در معرفی بهینه جزیره داشتند. خیلی از شهر های دیگر ایران با الگو برداری از جزیره تلاش کردند به آن دست یابند ولی تا جایی که نگارنده این مقاله اطلاع دارد نتوانستند به اندازه سازمان موفق شوند. انتظار دیگری هم از سازمان نمی رود هرچند در چند سال اخیر دیگه کار جدیدی از سازمان دیده نشد. شاید برای خیلی ها عجیب باشد هنوز تاکسی های اینترنتی در جزیره وجود ندارد ! حتی اپلیکیشن خشکشویی آنلاین یا کارواش آنلاین و خدمات در محل هیچ یک در جزیره پیاده سازی نشده است !‌ در گرمای تابستان استفاده از حمل و نقل عمومی بغیر تاکسی آژانس واقعا کار غیر ممکنی است چون باید در آن گرما مسافر کنار خیابان استاده منتظر ون های شهری بایستد و این در حالی هست که با یک اپلیکیشن ساده می شود این مشکل را حل کرد.

    اپلیکیشن تاکسی کیش یا اپلیکیشن خشکشویی کیش و حتی خدمات های ساختمانی تعمیراتی ! یا انواع دلیوری های از بنزین و باتری ماشین گرفته تا غذا  نیاز واقعی جزیره محسوب می شود و با عدم وجود این اپلیکیشن ها خیلی امور سخت تر از آنچه که باید پیش می رود ! جزیره کیش که به سیصدهزار ساکن رسیده است واقعا نیاز به سرمایه گذاری دیده می شود.

 

آیا به دنبال طراحی اپلیکیشن در کیش هستید ؟ 

آکاف برای پشتیبانی در محل از استارت آپ های جزیره دفتر خود را در کیش راه اندازی و اماده خدمت رسانی به شما می باشد.

با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان ما استفاده فرمایید : ۲۲۸۹۷۹۲۳

این روز ها با افزایش تعداد ساکنین جزیره مرجانی کیش لزوم و بکارگیری تکنولوژی روز در جذب مشتری  واجب شده است چون همیشه این اولین ها هستند که نام موفقی به جای می گذارند. البته منظور از اولین ها اولین استارت آپ های موفق است ! نه اولین استارت آپ های شکست خورده یا خنثی!

 

 

carwash-tarahi

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

راهنمای استفاده از دمو اپلیکیشن کارواش 

 

     این نرم افزار در اولین بار در سال ۱۳۹۷ شروع به طراحی گردید و در سال ۱۳۹۸ آماده عرضه به بازار شد. شرکت طراحی اپلیکیشن آکاف این نرم افزار را در قالب پکیج ۴ اپلیکیشنه ارائه می دهد. به این شکل که برای رانندگان دو نسخه اندروید و IOS و همچنین برای مشتریان نیز دو نسخه اندروید و IOS تهیه شده است. این اپلیکیشن از صفر تا ۱۰۰ توسط برنامه نویسان شرکت آکاف طراحی و تولید شده است و به هیچ وجه از ماژول های آماده هندی و پاکستانی جهت ترجمه استفاده نشده است که این امر باعث شده برای سفارشی سازی کاملا انعطاف پذیر باشد.  

 یکی از نقاط قوت آکاف در ارائه اپلیکیشن های مکان محور و برخط، سابقه این شرکت است که از سال ۱۳۹۵ تا کنون ۱۹ استارت آپ تاکسی آنلاین از سورس و پشتیبانی این شرکت استفاده می کنند. و همین امر باعث قدرت فنی و پشتیبانی خوب شرکت در زمینه اپلیکیشن های مکان محور گشته است ! نمونه کار های مشابه در موضوع طراحی اپلیکیشن خشکشویی ،‌ طراحی اپلیکیشن کارواش ،‌ طراحی اپلیکیشن مشابه استادکار ،‌ طراحی اپلیکیشن دلیوری از دیگر نمونه کار های مشابه در این بادی می باشد.

 

مشخصات فنی :

 

- هسته اصلی این نرم افزار با کد نویسی سمت سرور و زبان Node.js  نوشته شده است! که هرگز روی یوزر های میلیونی هم مشکلی نخواهد داشت  

- دیتابیس این نرم افزار از نسخه اوپن سورس Oracle یعنی PostgreSQL می باشد که بسیار قوی تر و حرفه ای تر از نسخه های sql یا mysql. می باشد.

- نسخه اندروید و نسخه IOS این نرم افزار بصورت Native و با استاندارد های روز تولید شده است 

- نسخه پورتال مدیریت  با تکنولوژی React.js  توسعه داده شده است که خود امنیت بسیار بالایی دارد و از طریق وب سرویس با هسته در ارتباط است.

 

قابلیت های نرم افزار :

 

- قابلیت ها بصورت خیلی کلی به همراه نمونه کار ها در صفحه محصولات => ساخت اپلیکیشن کارواش یا ساخت اپلیکیشن خشکشویی

- همچنین قابلیت ها بصورت کامل و با جزئیات در پرپوزال شرکت موجود است که می توانید از اینجا دانلود فرمایید.

 

نسخه دمو :

نسخ مختلفی جهت دمو وجود دارد که چندین مدل از دمو های مختلفی که با هسته این نرم افزار نوشته شده است را در ادامه تقدیم می کنیم. کامل ترین نسخه خدمات در محل ما نسخه ای است که اخیرا برای دلیوری نان پیاده سازی شده است. 

 

اندروید 

 

- نسخه اندروید مشتری مربوط به کارواش آنلاین را میتوانید از طریق این لینک نصب بفرمایید  => طراحی اپلیکیشن کارواش

 

نکته :  برای استفاده و تست اپلیکیشن راننده به نام کاربری و رمز عبور نیاز خواهید داشت که می توانید با شماره های شرکت تماس و آنرا دریافت نمایید :

۲۲۸۹۷۹۲۴

 

IOS 

- دمو نسخه IOS مشتری را میتوانید از طریق این لینک مشاهده بفرمایید  => طراحی اپلیکیشن ارسال نان

 

 

پورتال مدیریت 

- نسخه تست پورتال مدیریت فقط با هماهنگی تلفنی و حضوری دمو می شود زیرا خیلی از قابلیت های خاص ما که حاصل سالها تجربه ما هست در این بخش خودنمایی می کند.

- فیلم های آموزشی پورتال مدیریت ما را می توانید در کانال آپارات ما مشاهده فرمایید. => کانال آپارات آکاف

 

 

 

 

 

طراحی اپلیکیشن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

اخیرا خیلی از کسب و کار ها برای اینکه منطقه جغرافیایی خدمات خودشون رو افزایش دهند روی به طراحی اپلیکیشن موبایل می آورند ! و البته خیلی ها هم برای اینکه از بازار روز کسب و کار عقب نمانند رو به طراحی اپلیکیشن موبایل می آورند! همه اینها درست اما در این مقاله قصد داریم بگیم همه داستان در طراحی اپلیکیشن موبایل تمام نمی شود.

فرض کنیم نانوایی داریم و به کمک نانوایی داریم خرج زندگی هود را تامین می کنیم ! و حالا از ترس اینکه از بازار روز عقب نیوفتیم و یا به طمع بزرگ تر کردن دایره مشتریان خود اقدام به طراحی اپلیکیشن موبایل می کنیم ! اما چند نکته ؟ 

 

 • چطور همه متوجه شوند که به جای رفتن به نانوایی محله خود می توانند از اپ ما استفاده کنند؟

 

 • آیا خدماتی که ارائه می دهیم برای لاکچری ها هست ؟ مطمئن هستید یه لاکچری حوصله جستجو و نصب و سفارش نان از طریق موبایل را دارد ؟؟؟؟ والا محل ما که حاج قاسم بهش زنگ می زنم بهترین نون سنگکش رو  قشنگ ۴ تکه هم می کند و میارد در خونه ! تازه فقط قیمت نون رو درخواست می کنه و چیز بیشتری نمی گیره!

 

 • آیا برای خدمات خود که شیوه سفارش خاص دارد پول بیشتری می خواهید درخواست کنید ؟؟؟ آخه وقتی با ۸ رقم شماره حاج قاسم میاره در خونه ! مگه بیکارم بشینم اپ پیدا کنم و نصب کنم و سفارش بدم و منتظر بشینم از اون ور شهر برسه دستم که حالا تازه پول کرونتر هم بدم ؟؟؟؟؟  نوچ ! اگه ارزونتر بود شاید اینکار رو میکردم همونطور که اسنپ ارزونتره

 

 • این خدمات رو ارائه می دهید چون فکر می کنید راحت تر هست ؟ بابابزرگ‌من میگه اگه خودم شخصا پیاده صبح نرم نون بگیرم و بیام خون تو رگام جریان پیدا نمی کنه ! 

 

 • و هزارتا ایتم دیگه 

 

پس ببینید به این راحتی ها که فکر‌ می کنید مشتری پای اپ نریخته ! باید فکر همه چیز را بکنید و کاملا حرفه ای وارد این بازار پر آشوب شوید ! باید پلن برد برد رو‌خوب بچینید ! باید روش اطلاع رسانی و تبلیغات بهینه را پیدا کنید! باید اپ انعطاف پذیری داشته باشید تا هرجاشو که خواستید بسته به نیاز بازار و فید بکی که از بازار گرفته اید تغییر دهید. باید حواستون به سیستم پشتیبانی ‌و پاسخگویی ۲۴ ساعته خیلی باشه !!!! طرف فک می کنه او رو بزنه بندازه تو بازار دیگه تمام ! 

فقط باید فک کنه با این همه پول که میاد تو حساب چی بخره و کجا سرمایه گذاری کنه! ولی اینطور نیست و باید خیلی حواستون به اپ و مشتریان باشه و تو پشتیبانی همیشه در دسترسشون باشید.

 

حالا کجاش به طراحی اپلیکیشن ربط داشت ؟

کل نکته مقاله من اینجاست که می خوام بگم اولش که این همه کار و پشتیبانی و فعالیت ندارید ممکن است اپ ارزون و بی کیفیت وردارید ! به خودتون بگید ای بابا حالا ۲ تا یکی هم کار کنه خوبه بقیه رو‌زنگ می زنم دستی پیگیری می کنم تا یواش یواش اپ راه بیوفته و‌کامل شه!

ولی واقعیت اینه که با این روش شکست شما حتمی است ! شما به عنوان مالک و معز متفکر کسب وکار اصلا وقت نخپاهید داشت بروید باگ اپ پیدا کنید و از برنامه نویسا خواهش و التماس کنید کارتون رو‌انجام بدن! اینجا دیگه بیس کسب و کار شما هست ! درسته کل کسب و کار شما نیست اما بیس و‌زیر ساخت و مهمترین قسمت کسب وکار شما هست که حق ندارد اشتباه کار کند و همیشه باید درست کار کند نا شما موفق شوید.

برای پیدا کردن و شناخت ایتم های بهترین شرکت طراحی اپلیکیشن ایران برای پروژه شما این مقاله را بخوانید. 

 

 

 

 

 

طراحی اپلیکیشن موبایل

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بر اساس آمارهای سال گذشته، طراحی سایت های واکنشگرا روز به روز در حال افزایش می باشد و اینطور که معلوم است تا مدت های طولانی نیز طراحی اینگونه سایتها پابرجا می باشد. بر همین اساس می توانیم نتیجه بگیریم که اگر وب سایت شما به خوبی با سایر پلتفرم ها از قبیل تلفن های همراه و... سازگاری پیدا نمی کند و به خوبی نمایش داده نمی شود، قطعا این موضوع باعث می شود تا فرصت های ناب کسب و کارتان را از دست بدهید و رشد وبسایتتان تا 60 درصد کاهش یابد. اما هدف در این پست بیان آمار و ارقام و اینکه چقدر ضرورت دارد تا وبسایت واکنشگرا باشد، نیست بلکه در این پست قصد داریم تا طراحی سایت واکنشگرا را با اپلیکیشن موبایل مقایسه کرده و تفاوت های آنها را بررسی کنیم.

طراحی سایت واکنشگرا:

یک وب سایت ریسپانسیو و واکنشگرا توانایی این را دارد تا در هر پلتفرمی از جمله انواع موبایل و تبلت، سازگاری پیدا کرده و متناسب با صفحه نمایش همان پلتفرم به کاربر نمایش داده شود. شما هنگامی که میخواهید طراحی سایت واکنشگرا را انجام دهید، می توانید مشخص کنید که بسته به نوع پلتفرم کدام ابزارکهای سایتتان نمایش داده شود و یا نمایش داده نشوند ؛ اما بایستی توجه داشته باشید تمامی ابزارک های فوق هنگامی که کاربر از محیط دکستاپ استفاده می کند بایستی به خوبی و کامل نمایش داده شوند؛ این دقیقا همان کاری است که باید انجام دهید تا یک وب سایت کاملا ریسپانسیو و واکنشگرا داشته باشید تا در پلتفرم موبایل نیز به خوبی سایتتان کار کند و همچنین برای تمامی موتورهای جستجو از قبیل گوگل، بینگ و... نیز بهینه گردد.

یکسری ابزارها در هر سایتی وجود دارد که شما بایستی با توجه به نوع پلتفرم کاربران از جمله موبایل، تبلت، دکستاپ و... انتخاب کنید که کدام یک پنهان شده یا کدام یک نمایشداده شوند، اما همانطور که قبلا بیان شد بایستی تمامی ابزارک ها در محیط دکستاپ به صورت کامل نمایش داده شوند. هنگامی که سایتتان را برای طراحی به دست یک طراح وب میسپارید،لازم است که بدانید قیمت طراحی سایت واکنشگرا نسبت به یک وبسایت منحصرا دکستاپ و معمولی تفاوت زیادی ندارد.

اپلیکیشن موبایلی آنلاین:

بایستی توجه داشته باشید که اپلیکیشن موبایلی آنلاین دقیقا همان چیزی است که کسب و کارهای بزرگ برای بهبود رابط کاربران به آن نیاز مبرم دارند. به عنوان مثال اگر به سایت آمازون مراجعه کنید درخواهید یافت که اپلیکیشن پلتفرم موبایل و تبلت این وبسایت، محیط و ظاهر تقریبا متفاوتی از محیط خود وبسایت دارد. اگرچه اپلیکیشن های موبایل ابزارهای پیچیده و متفاوتی هستند اما باید بدانید که همین تفاوت باعث می شود تا صاحبان کسب و کار با کاربران ارتباط موثر تری داشته باشند. باید بدانید که علاوه بر تجربه متفاوتی که بواسطه همین اپلیکیشن های موبایلی به کاربر داده می شود، ابزارهایی نیز وجود دارند که تنها می توان آنها را در قالب همین اپلیکیشن های موبایلی به کاربر ارائه داد از جمله مکان یابی و ناوبری، نوتیفیکشین های مختلف، دیگر خدمات مختص پلتفرم موبایل و....اما بایستی بدانید که طرف دیگر مسئله، هزینه طراحی این اپلیکیشن ها می باشد.

طراحی یک اپلیکیشن موبایلی بیش از طراحی سایت واکنشگرا هزینه برای شما دارد اما لازم و ضروری است که در حد بودجه و نوع کسب و کارتان و همچنین آنچه در ذهن خود دارید، به آن توجه ویژه داشته باشید. برای اطلاع از قیمت های طراحی اپلیکیشن های موبایل می توانید به شرکت طراحی اپلیکیشن آکاف مراجعه کنید و یا با ما تماس بگیرید.

اخبار - دسته بندی

مقالات