امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

فریلنس های گرافیست !

 

فریلنس های گرافیست را در کجا می توان یافت ؟ سوالی بود که چندین بار در سال برای هر اکثر مدیران تکرار می شد ! بسیاری از شرکت های ایرانی نیازی به استخدام یک گرافیت بصورت تمام وقت و برای ۱۲ ماه سال ندارند اما کارهای گرافیکی هم گاهی نیاز می شود که حضور یک گرافیست فریلنس را الزامی می نماید. شرکت های کانون آگهی و تبلیغات هم که فقط بروکراسی اداری را زیاد می کنند و در زمان طولانی تر کاری با قیمت بالاتر را انجام می دهند!

 

جالبه بدونید وب سایت آیطاچ که یک سیستم مبتنی بر فریلنس های گرافیست هست این کار را امکان پذیر کرده است !‌ شما می توانید کار گرافیکی خود را در این سایت تعریف کنید و در فاصله چند ساعت چندین پیشنهاد قیمت/ زمان از گرافیست های مختلف دریافت نمایید. و با مطالعه رزومه آنها بهترین گزینه را انتخاب نمایید !

از دیگر مشکلات فریلنس ها یا همان گرافیست هایی که بصورت آزاد کارمی کنند ! عدم امکان اعتماد به هر فریلنس برای پرداخت پیش پرداخت است ! که خوشبختانه این کار را نیز وب سایت آیطاچ سهل کرده !‌شما پیش پرداخت را نزد سایت به امانت می گذارید و گرافیست هم کارش را شروع می کند و هر وقت کار تمام شد پیش پرداخت را برداشت می کند. که این خود از بهترین دلایل کار با اینجور وب سایت ها است . مدل های دیگه ای از این سایت ها هم شروع به کار کردند ولی هرگز هیچکدوم نتوانستند به اندازه آیطاچ اعتماد فریلنس ها و کارفرمایان را جلب نمایند.

 

تیزر تبلیغاتی این سایت 

جی سی تاکسی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

در استان سیستان و بلوچستان و مخصوصا منطقه آزاد چابهار اپلیکیشن های بسیار خوبی شروع به کار کرده اند و اپلیکیشن های بومی مثل مکران تاکسی و یا شوتی  وهمچنین اپلیکیشن جی سی که توسط مدیران اصفهانی مدیریت می شود از جمله اپلیکیشن های مورد استفاده در این استان هستند در زیر می خواهیم به مقایسه این اپلیکیشن ها بپردازیم 

مکران تاکسی 

بدون شک مجبور هستیم مکران تاکسی را به عنوان محبوب ترین اپلیکیشن منطقه آزاد چابهار و ایرانشهر انتخاب کنید تعداد دانلود های این اپلیکیشن نسبت به سایر رقبا با اختلاف این موضوع را نشان می دهد . که هم اپلیکیشن اندروید و هم اپلیکیشن IOS این استارت آپ بومی بسیار مورد استقبال مردم این مناطق قرار گرفته است . برای تست این اپ به قسمت های مختلف منطقه آزاد رفتیم و در زمان تست بیشترین تعداد راننده فعال و سفر هایی ارزان تر را تجربه کردیم . این طور که از پرس و جو با راننده ها متوجه شدیم و تست کردیم ! این اپلیکیشن برای سفر های برون شهری بسیار توانمند و خوب است هم برآورد قیمت مناسب دارد و هم رانندگان آماده برای سفر های برون شهری که خود از مهمترین مزیت های رقابتی آنها به حساب می آید.

به همین دلیل مکران تاکسی را به عنوان بهترین اپلیکیشن منظقه چابهار (تاکسی اینترنتی چابهار)  انتخاب می کنیم و از لینک زیر می توانید دانلود نسخه اندروید و IOS آنرا داشته باشید .

            

اپلیکیشن شوتی 

قابلیت هایی بیشتری نسبت به سایر رقبا خود داشت !‌مثلا پیک موتوری و یا وانت بار و کامیونت هم شامل می شد و شما با اپ شوتی بار می توانید بار هم جابجا نمایید . البته ظاهرا جدیدا راه اندازی شده است و هنوز تعداد راننده های این اپلیکیشن به حدی نرسیده است که بتوان روش همیشه حساب کرد !‌ولی قیمت مناسب و تنوع خدمات باربری از جمله مزیت های رقابتی این اپلیکیشن بومی می باشد.

           

اپلیکیشن جی سی ! یا جی سی تاکسی

این اپلیکیشن که نتونستیم بومی بودن آنرا تایید کنیم و طوری که زیر سایتشان دیدیم ظاهرا از طرف هموطنان اصفهانی در چابهار فعال شده است . با وجود تبلیغات زیاد اما نتونسته بود آنچنان که باید به عنوان رقیب مکران تاکسی خود را معرفی نماید. و متاسفانه من هرچه تلاش کردم راننده فعالی نداشت که بتونم یه بار تاکسی جی سی را تست کنم !‌ولی از رانندگان سایر تاکسی اینترنتی ها که پرس و جو کردم گفتند شرکت مناسبی هست اما متاسفانه به دلیل مشکلات نرم افزاری و باگ ها و کرش کردن های اپلیکیشن، آن مجموعه خیلی مورد استقبال رانندگان و حتی مسافران قرار نگرفته است. اما با توجه به حجم تبلیغاتشون می توانیم اپلیکیشن دوم منطقه چابهار آنها را بدانیم. شاید بهتره بگیم دارا بودن اپلیکیشن بهتر و حرفه ای تر خیلی مهمتر از تبلیغات می باشد ! 

          

امیدواریم این مقاله توانسته باشد تا حدی به شما در معرفی  و شناخت استارت آپ های موجود در منطقه مورد نظرتان کمک نماید

 

 

 

 

برنامه-اختصاصی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

بسیاری از صاحبان کسب و کار و استارت اپ های مختلف، نیاز حضور در بازار های آنلاین و اینترنت را به خوبی احساس کرده اند. از این رو، استفاده از اپلیکیشن های تحت وب و موبایل روز به روز گسترش پیدا کرده و عدم استفاده از ان باعث عقب ماندن از دنیای رقابت مدرن خواهد شد.

در این میان، افزایش چشم گیر کاربران تلفن های هوشمند، تقاضا را به سمت اپلیکیشن های تحت موبایل می کشد.

برای طراحی اپلیکیشن مناسب هر کسب و کار، موارد زیادی مدنظر قرار می گیرند. در مرحله اول، پاسخ به این سوال در سرنوشت کسب و کار اینترنتی شما نقش تعیین کننده ای خواهد داشت:

در استارت آپ اینترنتی خود، از اپلیکیشن های سفارشی استفاده کنیم یا از اپلیکیشن سازها؟

در طراحی اپ به صورت سفارشی چند مرحله مهم و اساسی مدنظر قرار می گیرد:

آنالیز و تحلیل اولیه

ایجاد طرح اولیه و تجربه کاربری آن

طراحی و اجرای طرح گرافیکی

برنامه نویسی

تست زنده و باگ گیری های اپ

انتشار اپ

در اپ های سفارشی برای شروع هر پروژه، تمامی مراحل فوق به صورت اختصاصی انجام می شود و درنهایت، برنامه نویسی انجام شده در هر اپ، با دیگر اپ ها متفاوت بوده و شرایط و آینده آن کسب و کار در نظر گرفته خواهد شد.

در مقابل، اپلیکیشن سازها سیستم های آنلاینی هستند که بدون نیاز به دانش برنامه نویسی، اپ مورد نظر شما را در نسخه های اندروید و ios تولید می کند. در واقع با چند کلیک ساده و چند انتخاب کلی، اپ شما طراحی و تحویل داده می شود.

ممکن است در شروع یک استارت آپ، استفاده از اپلیکیشن سازها کارآمد باشند، اما پس از رونق کسب و کار و افزایش تعداد کاربران، افزایش بار بر رئی اپ باعث اختلال در عملکرد اپلیکیشن شده و اینجاست که اپ ساز شما را تنها می گذارد.

در این شرایط شما احساس خواهید کرد استارت آپ شما از ابتدا به یک اپلیکیشن سفارشی نیاز داشته است و همین الان باید برای تولید یک اپلیکیشن سفارشی اقدام کنید. اما این در شرایطی است که استارت آپ شما به نتیجه رسیده و صرف زمان برای طراحی اپ سفارشی، برابر است با از بین رفتن استارت آپ و تمام زحمات و هزینه هایی که تا به امروز برای آن صرف کرده اید.

اپلیکیشن های سفارشی، نیازهای اپ شما را در شروع، ادامه و توسعه کسب و کار می سنجد و همچنین امکان ایجاد امکانات خاص و ویژه نیز در آنها وجود دارد. بنابراین اپلیکیشن های سفارشی انتخابی معقولانه و با درایت و آینده نگری خواهد بود.

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره در خصوص طراحی اپلیکیشن های سفارشی و اپلیکیشن سازها با شماره تلفن 02122897924 تماس حاصل نمایید. شرکت آکاف آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشد.

اپلیکیشن-دلیوری

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

 

همانطور که در مقالات قبل ذکر شد، صاحبان کسب و کارهای مختلف نیاز حضور در بازارهای اینترنتی و آنلاین را به خوبی احساس کرده اند؛ چون استفاده از اپلیکیشن های تحت وب و موبایل روز به روز گسترش پیدا کرده و فراگیر شده است.

در این میان، می توان اندکی خلاقیت به خرج داد و از فضای به وجود آمده در دنیای مجازی، در جهت خلق کسب و کارهای جدید استفاده کرد.

سفارش آنلاین غذای خانگی مامان پز، یکی از همین کسب و کارهای خلاقانه است که حاصل خلاقیت و بهره وری سازندگان آن از بازارهای آنلاین می باشد.

در حقیقت مامان پز، سیستم سفارش آنلاین غذاست که بدون نیاز به آشپزخانه و رستوران، مادران خانه دار را در آشپزخانه های خودشان مشغول به کار کرده است. از این رو، هزینه های جانبی مربوط به تهیه غذا را کاهش داده و از طرفی، مادران خانه دار اوقات فراغتی که در منزل دارند را صرف آشپزی و کسب درآمد می کنند.

در سیستم مامان پز، شما می توانید غذای مورد علاقه خود، و همچنین آشپز موردنظرتان را نیز انتخاب کنید؛ در منوی مامان پز نام مامان آشپز در کنار نام غذا دیده می شود و شما پس از چند سفارش از مامان های مختلف, می توانید مامانی که مطابق با سلیقه غذایی شما آشپزی می کند را بشناسید و با خیال راحت غذاهای مختلفش را سفارش دهید.

به این ترتیب این امکان وجود دارد تا غذای خانگی و دست پخت مادرانمان را به صورت آنلاین سفارش دهیم.

نکته قابل ذکر دیگر این است که مامان پز برای انتخاب آشپزهای خود مراحل کیفیت سنجی خاص خود را دارد و مادران برای ورود به لیست آشپزهای مامان پز باید از فیلترهای تست و امتیاز دهی و رتبه سنجی کارشناسان عبور کنند.

در مقاله بعدی جنبه های دیگر این سرویس سفارش آنلاین غذا را بررسی خواهیم کرد.

 

خشکشویی-آنلاین

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

استارت واش در سال 1396 آغاز به کار کرده و اپلیکیشن خود را در دو نسخه اندروید و اپل ارائه داده است.

استارت واش طراحی زیبا و روانی دارد. شما پس از ورود به محیط کاربری این اپلیکیشن، لیست قیمت های خدمات آن را برای البسه هایی که در گروه های زنانه، مردانه و خانه تقسیم بندی شده اند خواهید دید.

برای ثبت سفارش در استارت واش کافی است با ثبت نشانی و در صورت تمایل انتخاب ارسال اکسپرس، به مرحله ثبت سفارش برسید و منتظر بمانید اپراتور جهت تایید سفارش با شما تماس گرفته و پس از آن نماینده استارت واش برای دریافت البسه به شما مراجعه خواهد کرد.

همانطور که بیان شد، ثبت سفارش در استارت واش به راحتی امکان پذیر بوده و همچنین طراحی آن نیز کاملا اختصاصی و هماهنگ با نوع خدماتی است که به شما ارائه می دهد.

ازویژگی های استارت واش می توان به امکان ورود کد تخفیف در مرحله ثبت سفارش اشاره کرد.

استارت واش یکی از دهها اپلیکیشن مبتنی بر مکانی است که در کارنامه آکاف قرار دارد.

شما با تماس با شماره تلفن 22897924-021 می توانید از کارشناسان آکاف مشاوره گرفته و تولید اپلیکیشن خود را به ما بسپارید.

اخبار - دسته بندی

مقالات