هزینه طراحی اپلیکیشن

هزینه های جانبی سفارش یک طراحی اپلیکیشن چه مواردی هست ؟ آیا هزینه پنهان در سفارشات طراحی اپلیکیشن هزینه سنگین و غیر قابل پیشبینی برای صاحبان کسب و کار ایجاد می کند ؟ ما در این مقاله قصد داریم هزبنه های پنهان طراحی اپلیکیشن را برای شما مطرح و بازگشایی کنیم . لطفا با ما همراه باشید .

 

هزینه پشتیبانی طراحی اپلیکیشن

 

     یکی از مهمترین و بزرگترین هزینه های سفارش طراحی اپلیکیشن پشتیبانی ونگهداری از آن می باشد. و البته این هزینه اصولا بر اساس کیفیت خدمات ارائه شده مطرح می گردد. مدل های مختلفی اعم از ساعتی ، Case By Case، ‌ماهیانه و سالیانه می باشد. به عنوان مثال در شرکت آکاف هزینه پشتیبانی از یک نرم افزار اپلیکیشن ۳۰٪ ارزش قرارداد در سال می باشد. و شما با عقد قرارداد پشتیبانی می توانید با خیال راحت کلیه امور فنی را به تیم پشتیبان خود واگذار نمایید. از شرکت ها می توانید بخواهید بلند مدت ترین قرارداد های پشتیبانی خودشان را اعلام کنند مثلا هر ساله شرکت آکاف شرکت هایی که بالای ۱۰ سال خدمات آکاف را استفاده کرده اند را اعلام می کند. و این نشان دهنده قدرت و کیفیت پشتیبانی این شرکت هست 

 

هزینه سفارش ماژول های اضافه بعد از قرارداد طراحی اپلیکیشن

 

      بعد از اتمام قرارداد طراحی اپلیکیشن و در حین بهره برداری ممکن است نیاز به ماژول های جدید احساس شود که این امر در استارت اپ ها قطعی و الزامی به نظر می آید. برای برآورد هزینه این ماژول ها دو روش وجود دارد ! آنچه در کشور های غربی رایج است موقع عقد قرارداد اعلام میکنند هزینه ماژول های اضافه بصورت ساعتی آ دلار دریافت خواهد شد ! و در واقع در زمان سفارش ماژول اضافی فقط نیاز هست بررسی شود که چند ساعت این کار طول می کشد !‌ و یا برخی شرکت ها چند مدل ماژولی که برآورد کرده اند برای قرارداد های مشابه را اعلام میکنند تا کارفرما تقریبا رنج هزینه را داشته باشد اما در آکاف کار زیبایی که شده است ضمن اینکه هر دو مدل این اتفاقات بالا قابل پیاده سازی است ! آکاف یک بند به قرارداد خود اضافه کرده است که در صورتیکه کارفرما رضایت از هرینه یا پشتیبانی یا ... نداشت می تواند هزینه خرید سورس را معادل آ درصد ارزش قرارداد پرداخت نماید و تیم فنی آکاف به رایگان موظف هستند ظرف ۳ روز کاری کل داکیومنت ها ،‌سورس و آموزشات لازم را به تیم فنی جدید ارائه دهند. این یکی از آیتم های مثبتی هست که کارفرمایان عزیز به این آیتم نیاز دارند تا خیالشان راحت باشد که عدد غیر منطقی اگر بشنوند می توانند اقدام کنند و شرکت طراحی اپلیکیشن خود را تغییر دهند ! 

 

هزینه سرور برای طراحی اپلیکیشن 

 

      هزینه سرور در صورتیکه شرکت تولید کننده اپلیکیشن حرفه ای باشد ناچیز خواهد بود مثلا در شرکت آکاف هزینه ماهیانه سرور ۷۹ هزار تومان هست و اصولا نسبت به اپلیکیشن تا پنجاه هزار کاربر اولیه با همین سرور کوچک و سبک انجام پذیر خواهد بود اما با بالارفتند تعداد یوزر ها ارتقا سرور امری واجب و ضروری هست که حتما در مقابل درآمد بیش از ۵۰ هزار یوزر ناچیز خواهد بود. این هزینه به عهده مشتری میباشد.  

 

هزینه ارسال پیامک 

 

 خریداری پنل ارسال پیامک و هزینه خرید بسته های پیامکی به عهده کارفرمایان می باشد. و پیاده سازی آن جزو وظایف شرکت طراحی اپلیکیشن می باشد. خرید یک پنل حرفه ای از شرکتی برند اصولا سالیانه ۱۵۰ هزارتومان بعلاوه هر پیامک ۹ تومان هزینه خواهد داشت ( برآورد مربوط به سال ۱۲۹۹ ) این هزینه به عهده مشتری می باشد.

 

هزینه انتشار در گوگل پلی 

 

      هزینه سالیانه اکانت گوگل که کمتر از ۵۰ دلار می باشد به عهده کارفرما می باشد ولی در شرکت آکاف در صورتیکه کارفرما بخواهد با اکانت شرکت آکاف منتشر کند می تواند بدون هزینه در اکانت شرکت آکاف اپلیکیشن خود را منتشر کند.

 

هزینه انتشار در اپل استور 

 

      هزینه سالیانه اکانت دلوپر اپل که کمتر از ۱۰۰ دلار و به عهده کارفرما می باشد ولی در شرکت آکاف در صورتیکه کارفرما بخواهد با اکانت شرکت آکاف منتشر کند می تواند بدون هزینه در اکانت شرکت آکاف اپلیکیشن خود را منتشر کند.

 

هزینه اجاره دامنه 

 

      هزینه اجاره سالیانه نام دامنه اپلیکیشن به عهده مشتری و به نام مشتری می باشد. و شرکت آکاف حق در اختیار گرفتن آنرا ندارد. 

 

 

اگر هنوز مواردی هست که برای شما سوال ایجاد کرده است و می خواهید بیشتر بدانید می توانید زیر همین پست نشر خود را قرار دهید یا با کارشناسان شرکت به شماره ۲۲۸۹۷۹۲۴ تماس حاصل فرمایید. 

طراحی اپلیکیشن استارت آپ شما در تخصص ماست.

 

 

 

طراحی اپلیکیشن ملکانا

آیا شما قصد طراحی اپلیکیشن املاک به صورت حرفه ای را دارید ؟ آیا بین تعداد انبوه شرکت های طراحی اپلیکیشن نمی دانید چگونه بهترین گزینه برای پروژه خود را انتخاب کنید !؟ ما در این مقاله به مهمترین آیتم ها در سفارش ساخت اپلیکیشن مخصوص املاک پرداخته ایم پس این مقاله را از دست ندهید ! جهت استفاده از خدمات مشاوره رایگان ما می توانید با شماره تماس ۰۲۱۲۲۸۹۷۹۲۴ تماس حاصل فرمایید. 

 

طراحی اپلیکیشن املاک ملکانا

    اینکه سفارش دهیم طراحی اپلیکیشن مشابه با فلان اپلیکیشن می خواهیم اصلا کافی نیست ! به عنوان مثال بخواهیم که طراحی اپلیکیشن املاک ما مشابه ملکانا باشد. چون ظاهر کار و تشابه قابلیت های اسمی تضمینی در عملکرد مشابه نیست . در واقع با خیلی تکنولوژی های قدیمی که در گذشته برای تولید سایت ها استفاده می شده هم می توان چیزی شبیه ملکانا تولید کرد اما آیا کار می کند ؟ نه ! واقعیت این است در عمل به شدت به مشکل خواهید خورد برای اطلاع از بروزترین تکنولوژی های طراحی اپلیکیشن اینجا را ببینید. در طراحی اپلیکیشن تکنولوژی ها خیلی زود آپدیت می شوند و بروز بودن اپلیکیشن تازه ساز شما خیلی آیتم مهمی در موفقیت پروژه شما می باشد. 

 

انعطاف پذیری سورس 

     در واقع اینکه صفر تا ۱۰۰ پروژه شما توسط آن شرکت نوشته شده باشد و به هیج وجه از سورس های بی کیفیت و ارزان هندی پاکستانی استفاده نشده باشد نیز یکی از آیتم های بسیار مهم در طراحی اپلیکیشن است زیرا در راه اندازی استارت آپ های اپلیکیشن دریافت فیدبک از کاربران و آپدیت و تغییرات به سبک و سلیقه کاربران بسیار مهم است و شما برای موفقیت ممکن است خیلی از قسمت های اپلیکیشن خود را قصد تغییر داشته باشید که اگر شرکت پشتیبان اشراف کامل روی کد پروژه نداشته باشد و نتواند انجام دهد ! یا در زمان مناسب انجام نشود ! یا با هزینه معقول انجام نشود ! قطعا زمینه عقب افتادن اون استارت اپ فراهم شده است. اما از کجا می شود فهمید که کد هندی پاکستانی و .. نیست ؟

     همین که سورس پروژه شما با تکنولوژی های روز و حرفه ای باشد بزرگترین تضمین این مورد هست زیرا کد های زیر ۵۰۰ میلیون تومان کد های غیر قابل استفاده و قدیمی هستند که هندی ها برای فروش در دنیا دست به کار می شوند. 

 

مکان محور بودن استارت آپ 

     کار با نقشه های رایج و موقعیت جغرافیایی قطعا نیاز به تجربه قبلی دارد در غیر این صورت می تواند زمان انجام پروژه و حتی موفقیت در انجام آن را به شدت دچار مشکل جدی کند. موضوعات زیر ساختی ایران و دنیا و همچنین مباحث مختلف استفاده از لوکیشن تحت شرایط مختلف با کمترین مصرف اینترنت و بهترین سرعت از جمله دغدغه های صاحبان کسب و کار در این قسمت می باشد. شرکت هایی که تخصصا روی اپیلکیشن های مختلف مکان محور کار کرده باشند به راحتی و در کمترین زمان و هزینه می توانند این بخش از پروژه شما را جمع کنند.

 

ارتباطات زنده و برخط

     ممکن است در ابتدا پروژه به ارتباطات لایو مثل چت ارسال آفر و یا ..... نیاز نداشته باشید. ولی قطعا یک پروژه موفق در آینده به قابلیت های ارتباط زنده و به عبارتی برنامه نویسی سوکت احتباج پیدا می کند. پس زیر ساخت پروژه خود و شرکتی که انتخاب می کنید حتما به این نکته توجه میژه داشته باشید زیرا چه بسیار پروژه هایی که موفق شدند و بعد از موفقیت مشکلاتشون شروع شد و با عدم توانمندی در جمع و جور کردن مشکلات شکست رو پذیرا شدند. این که اون شرکت تجربه انجام همچین قابلیت هایی را در سطح حتی گسترده تر از آنچه پروژه شما نیاز دارد داشته باشد قطعا به تضمین آینده همکاری شما کمک خواهد کرد. پس اگر قصد دارید طراحی اپلیکیشن املاک شما به بهترین نحو انجام شود، می توانید در خصو امکانات مورد نیاز در خصوص استارت آپ خود با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

 

تجربه بین المللی

     استفاده از تجارب پروژه های مشابه در کشور های دیگر و استفاده از نقاط قوت و یا حتی ضعف اونها برای تولید اپلیکیشن بهتر بسیار نکته مثبتی برای موفقیت در استارت آپ شما  می باشد . یکی از وظایف شرکت های طراحی اپلیکیشن ارائه راهکار های بروز و پیشنهاد ماژول های کاربردی برای موفقیت پروژه شما می باشد.

 

گستره مخاطبین مختلف 

     به عنوان مثال در موضوع املاک صاحبان بنگاه ها و آژانس های املاک یک سطح از کاربران را پوشش می دهند کارشناسان خرید و فروش یا اجاره ملک سطح دیگری رو پوشش می دهند و همچنینی خریدار و فروشنده هم سطوح ۳ و ۴ رو تشکیل می دهند این که نرم افزار شما بتواند به شکلی مناسب هم ارتباط بین ایت سطوح رو تامین کند و هم ارتباطات داخلی و درون سطوحی رو تامین کند یکی از مهمترین آیتم هایی هست که در برنامه نویسی اپلیکیشن هم نیاز هست این تجربه از گذشته وجود داشته باشد.

 

شما می توانید از طریق تماس با شرکت آکاف با شماره ۰۲۱۲۲۸۹۷۹۲۴ از مشاوره رایگان کارشناسان ما در خصوص طراحی اپلیکیشن املاک استفاده فرمایید. 

همچنین  شما می توانید نظرات خودتان را با ما در میان بگذارید 

در ادامه چند لینک مرتبط و مفید دیگر برای شما قرار داده شده است   

در این مقاله شما با اپلیکیشن کویزلت یکی از اپلیکیشن های معروف دنیا آشنا خواهید شد در صورتیکه می خواهید دمو و نمونه اپلیکیشن طراحی شده توسط آکاف را مشاهده فرمایید روی لینک زیر کلیک فرمایید.

مشاهده دمو طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ کیو

 

یکی از بزرگترین های اپلیکیشن آزمون آنلاین در دنیا اپلیکیشن quizlet هست که البته مشابه اپلیکیشن کویزلت هم کم تولید نشده است. این اپلیکیشن آزمون انلاین که به تازگی ۵۰ میلیون کاربر در ماه را رد کرده است از محبوب ترین اپلیکیشن های حال حاضر آمریکا به شمار می رود و اکثر مدارس امریکایی از این اپلیکیشن استفاده می کنند. 

این اپلیکیشن علاوه بر آزمون آنلاین ماموریت ارتباط معلمین و دانش آموزان را نیز به عهده دارد ! به شکلی که معلمین هم از طریق اپلیکیشن معلم ثبت نام می کنند و می توانند آزمون های خود را طراحی و مدیریت نمایند. 

اپلیکیشن کوییزلت بیست میلیون دلار سرمایه جدید، در ماه نوامبر  - آبان 97 جذب کرده است .اپلیکیشن مدرسه آنلاین کوییزلت از سال ۲۰۰۵ کار خود را آغاز کرده است و مدیران این اپلیکیشن برنامه خود را برای توسعه روی قابلیت فلش کارت و همچنین برگزاری دوره های آنلاین و مسابقه ای اعلام کرده اند.

ظاهر ساده و گرافیک ساده این اپلیکیشن شاید برای ما ایرانی ها عجیب باشد اما کاربردی بودن اپلیکیشن و قدرت نفوذ اپلیکیشن در اکثر مدارس آمریکا و بخش زیادی از اروپا دلیلی بر بهترین بودن این اپلیکیشن به عنوان اپلیکیشن آزمون ساز یا اپلیکیشن آزمون آنلاین می باشد.

شرکت آکاف پیشگام در ساخت اپلیکیشن سفارشی آمادگی این را دارد پروژه مورد شما را به بهترین شکل انجام دهد. طراحی اپلیکیشن بازی کوئیزشن و چندین اپلیکیشن مشابه اسنپ کیو برای ایران و کشور های منطقه از جمله نمونه کار های شرکت آکاف به شمار می آیند.

اپلیکیشن اسنپ کیو نیز از جمله اپلیکیشن های معتبر ایرانی در این زمینه می باشد که آمادگی طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ کیو توسط تیم فنی حرفه ای وجو دارد و شما می توانید با تماس با شماره های شرکت ۰۲۱۲۲۸۹۷۹۲۴ جهت سفارش با ما هماهنگ نمایید. آکاف تجربه انجام اپلیکیشن های مشابه آزمون ساز را داشته و با مراجعه به بخش نمونه کار ها می توانید لیست کاملی از آن را مشاهده فرمایید. 

 

طراحی اپلیکیشن

اگر قصد طراحی اپلیکیشن برای استارت آپ یا کسب و کار فعلی خودتان دارید، این مقاله می تواند به شما کمک کند در این مقاله سعی کردیم مهمترین نکات مربوط به سفارش طراحی اپلیکیشن را به اختصار اشاره کنیم و قسمت های مختلف مقاله برای توضیح بیشتر به سایر مقالات ما لینک شده است که خواندن آنها نیز می تواند در تصمیم گیری شما تاثیر بسزایی داشته باشد.

مهمترین نکته ای که قبل از سفارش طراحی اپلیکیشن باید بدانید حدود بودجه مربوط به این کار هست ! ما برای نمونه جهت طراحی اپلیکیشن تاکسی آنلاین به شرکت های مختلفی تماس گرفتیم و شاید نتیجه برای شما جالب باشد که بین ۵ میلیون تومان تا ۸۰۰ میلیون تومان قیمت های مختلف را شنیدیم !‌ اما واقعا چرا اینقدر رنج قیمت های طراحی اپلیکیشن موبایل گسترده و متفاوت هست ؟ آیا این اعداد واقعی هستند ؟ آیا من میتونم از روی قیمت به یک شرکت اعتماد کنم ؟ ارزون ترین برای شروع خوب هست یا گران ترین ؟ در این مقاله به پاسخ این پرسش ها خواهیم پرداخت !

تکنولوژی ساخت اپلیکیشن را تعیین کنید! 

واقعیت این است که طراحی اپلیکیشن موبایل رو می توان با تکنولوژی ها و روش های مختلف تولید کرد و عملا همه این موارد کارایی نخواهند داشت ولی در حد تست قابل بهره برداری هستند. مثلا برخی از شرکت ها که تخصص اصلی طراحی سایت دارند اپلیکیشن هایی تولید کردند که از تکنولوژی های طراحی سایت در آنها استفاده شده یعنی (php یا mysql) این اپلیکیشن ها در حد۱۰ الی ۱۰۰ کاربر مناسب هستند و ممکن است نیاز شما را مرتفع سازند ولی واقعا برای یک استارت آپ و اپلیکیشن حرفه ای برای سازمان مناسب نیستند !‌پس یکی از مهمترین نکات قبل از سفارش طراحی اپلیکیشن مبحث تکنولوژی های مورد استفاده در آن هست !‌

با کلیک بر روی بهترین تکنولوژی های ساخت اپلیکیشن مقاله مربوطه  در این زمینه را مطالعه فرمایید. 

 

قیمت رویایی یا واقعی طراحی اپلیکیشن ؟

بعد از اعلام تکنولوژی ها و دریافت قیمت از شرکت مقابل در خواست کنید نمونه کارهای مشابه خود را ارسال کند ؟‌ آیا شرکت طراحی اپلیکیشن تصور می کند با این قیمت می تواند انجام دهد ؟‌ یا قبلا انجام داده است و دقیقا متوجه است چه کاری باید انجام دهد ؟ این قسمت بسیار مهم است چون واقعا هیچ جای دنیا به راحتی نمی توان تایید کرد هزینه طراحی و تولید اپلیکیشن چقدر است تا حدی که در کشور های توسعه یافته مثلا کانادا اگر شرکتی تا امروز نمونه اپلیکیشن مشابه کار شما را تولید نکرده باشد بصورت ساعتی قرارداد می بندد که بر اساس نفر ساعت انجام پروژه بتواند هزینه را دریافت کند ! چون واقعا تخمین این هزینه به سادگی نیست و ممکن است خیلی قیمت زیادی یا خیلی قیمت کمی تخمین زده شود.

 

پشتیبانی اپلیکیشن 

خوب حالا شما کل شرکت ها را از دو تا فیلتر گذرانده اید ! یعنی تکنولوژی ساخت اپلیکیشن و قیمت بر اساس نمونه کار مشابه انجام شده ! حالا وقت این هست که شرکت ها را از لحاظ قدرت پشتیبانی و زمان پشتیبانی رایگان هم مقایسه کنید !‌ اینکه شرکت طراحی اپلیکیشن در دسترس باشد مثلا در یک شهر خیلی دور نباشد که برای دریافت خدمات پشتیبانی ، مذاکره ، و حتی حل اختلاف مجبور شوید مسافت زیادی را طی کنید تا حضوری پیگیر کار خود شوید البته ۹۹٪ شرکت های طراحی اپلیکیشن خوب در ایران توی تهران (‌پایتخت) هستند چون کلا در شهرستان ها نیرو حرفه ای به تعداد مورد نیاز پیدا نمی شود و مجبور هستند نیرو ها را در تهران جستجو کنند. و حتما شرایط پشتیبانی رایگان و هزینه دوره یکساله پشتیبانی را سوال کنید و از شرکت هایی که علاقه ای به پشتیبانی طولانی مدت ندارند یا نمونه کاری با پشتیبانی طولانی مدت ندارند کمی بترسید...

 

دمو اپلیکیشن

 دریاقت دمو از اپلیکیشن های مشابه به اپلیکیشن درخواستی شما می تواند کمک کند که شما مطمئن شوید شرکت مقابل دقیقا متوجه شده است شما به دنبال چه چیزی هستید ! حتما بعد از عقد قرارداد و قبل از شروع برنامه نویسی از شرکت طراحی اپلیکیشن بخواهید کل پروژه شما را بصورت سناریو و بصورت پورت فولیو روی  ورق پیاده سازی و تایید نهایی را از شما بگیرند 

 

شما می توانید با تماس با شماره ۰۲۱۲۲۸۹۷۹۲۴ از مشاوره رایگان کارشناسان شرکت آکاف استفاده فرمایید. 

همچنین شما می توانید نظرات خودتون رو با ما در میان بگذارید 

در ادامه چند لینک مرتبط و مفید دیگر برای شما قرار داده شده است   

اپلیکیشن-دلیوری

 

همانطور که در مقالات قبل ذکر شد، صاحبان کسب و کارهای مختلف نیاز حضور در بازارهای اینترنتی و آنلاین را به خوبی احساس کرده اند؛ چون استفاده از اپلیکیشن های تحت وب و موبایل روز به روز گسترش پیدا کرده و فراگیر شده است.

در این میان، می توان اندکی خلاقیت به خرج داد و از فضای به وجود آمده در دنیای مجازی، در جهت خلق کسب و کارهای جدید استفاده کرد.

سفارش آنلاین غذای خانگی مامان پز، یکی از همین کسب و کارهای خلاقانه است که حاصل خلاقیت و بهره وری سازندگان آن از بازارهای آنلاین می باشد.

در حقیقت مامان پز، سیستم سفارش آنلاین غذاست که بدون نیاز به آشپزخانه و رستوران، مادران خانه دار را در آشپزخانه های خودشان مشغول به کار کرده است. از این رو، هزینه های جانبی مربوط به تهیه غذا را کاهش داده و از طرفی، مادران خانه دار اوقات فراغتی که در منزل دارند را صرف آشپزی و کسب درآمد می کنند.

در سیستم مامان پز، شما می توانید غذای مورد علاقه خود، و همچنین آشپز موردنظرتان را نیز انتخاب کنید؛ در منوی مامان پز نام مامان آشپز در کنار نام غذا دیده می شود و شما پس از چند سفارش از مامان های مختلف, می توانید مامانی که مطابق با سلیقه غذایی شما آشپزی می کند را بشناسید و با خیال راحت غذاهای مختلفش را سفارش دهید.

به این ترتیب این امکان وجود دارد تا غذای خانگی و دست پخت مادرانمان را به صورت آنلاین سفارش دهیم.

نکته قابل ذکر دیگر این است که مامان پز برای انتخاب آشپزهای خود مراحل کیفیت سنجی خاص خود را دارد و مادران برای ورود به لیست آشپزهای مامان پز باید از فیلترهای تست و امتیاز دهی و رتبه سنجی کارشناسان عبور کنند.

در مقاله بعدی جنبه های دیگر این سرویس سفارش آنلاین غذا را بررسی خواهیم کرد.

 

اخبار - دسته بندی

تازه های دایرکتوری

مقالات