طراحی-اپلیکیشن-حرفه-ای

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

طراحی اپلیکیشن دلیوری یا ساخت اپلیکیشن ارسال در ایران را باید با مقدمه از تاریخچه پست ارسال کرد. ایرانیان نخستین ملتی بودند که از حدود سه هزار سال پیش در زمان سلسله هخامنشی اقدام به تاسیس پست با عنوان "چاپار" کردند. در واقع در ایران باستان، چاپارخانه‌ها مشهورترین و حساس ترین تشکیلات اداری هخامنشیان بودند که گروه چابک سواران آن با اسب های تندرو و طی مسافت های طولانی، ارتباط دائمی بین مرکز و ایالات را برقرار می کردند و در کوتاهترین زمان اخبار و گزارش های واصله از گوشه و کنار ممالک را به مرکز و از مرکز به دور ترین نقاط کشور می بردند. داريوش هخامنشي براي اداره بهتر کشور و سهولت در امر نظارت بر قلمرو وسيع و پهناور ايران ، نظام ارتباطی را سامان بخشید. 

طراحی اپلیکیشن الو پست با همکازی استارت آپ الو پیک و اداره پست ایران در سال ۹۸ راه اندازی شده است !‌ این استارت آپ تحول عظیم و رو به جلوی اداره پست ایران را به نمایش گذاشته است ! 

داریوش در مورد چابک سواران دولتی خود می گوید: " نه برف، نه باران، نه گرما و نه تاريكي شب نمي تواند پيك هاي تندرو را از حركت بازدارد. "  واین همان چیزی هست که اداره پست نیز به آن اشاره می کند !‌ و  امروزه اين جمله در بالاي سر در ساختمان اداره پست نيويورك نیز به چشم مي خورد.

پست در ایران تا پیش از سال 1258 به صورت «اداره» بود و تمامی امور پستی در آن زمان توسط همین اداره صورت می‌گرفت. در پی موفقیت های پست در انجام امور کشور، "ناصرالدین شاه قاجار" دستور تاسیس وزارت پست را صادر کرد. کشور ایران در سال 1264 دارای 7 خط اصلی و پنج خط فرعی پستی بود. 

اما شرکت های مختلف خصوصی و باربری نیز امروزه طرفدار های زیادی دارند و  بزرگ بودن سیستم اداره پست کمی سرعت استارت آپی بودن را از این اپلیکیشن گرفته و شاید بد نباشد یک رقیب بخش خصوصی وارد این موضوع شود ! ساخت اپلیکیشن دلیوری یا اپلیکیشنی که شما بتوانید امور  ارسال بسته های خود را به آن واگذار کنید کم است و هنوز ایدآل متقاضیان این خدمات نیست ! اپلیکیشن اسنپ فود یکی از خوب های ایران هست که تخصصا روی رستوران ها و رساندن غذا متقاضیان کار می کند ! اما اگر نمونه های بین المللی را رصد کنیم ! می بینیم که هنوز جای زیادی برای ارتقا این خدمات در کشور وجود دارد.

امروزه با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی ، مراحل پستی در قالب اپلیکیشن که  بر روی موبایل نصب می شود ، صورت می گیرد. و این اپلیکیشن ها به شکلی هستند که هر شخص با استفاده از تلفن هوشمند خود و با استفاده ازاینترنت در هر جایی از تهران بتواند در کمتر از ۱۵ دقیقه سفارش پیک دهد و کار خود راه بیاندازد.

تکنولوژی های تولید همچین اپلیکیشنی بسیار مهم است و  از هر شرکت یا هر تکنولوژي نمی شود انتظار داشت که پشتیبان همچین استارت آپ بر خط و مکان محوری باشد ! آکاف با تیم برنامه نویسی حرفه ای این اپلیکیشن را می تواند در بستر Node.Js  و بهترین تکنولوژي های روز دنیا برای شما انجام دهد.

تلفن مشاوره رایگان طراحی اپلیکیشن ۲۲۸۹۷۹۲۴ 

مزیت الوپست

زمانی که مرسوله خود را از طریق الوپست ارسال می‌کنید، می‌توانید تمام مراحل ارسال را تا انتها به صورت آنلاین ببینید و بسته خود را آنلاین رصد کنید.

یعنی ببینید بسته شما الان در کدام مرحله یا در کدام دفتر پستی است و به کجا تحویل داده می‌شود.

 

 

طراحی اپلیکیشن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

از همون ابتدای راه آکاف در طراحی اپلیکیشن !‌ یکی از مهمترین دغدغه های ما خدمات خوب و خاص در زمینه هاستینگ به کارفرمایان پروژه های آکاف بوده است. و به جای ورود غیر حرفه ای به این صنعت پر چالش سعی کردیم بهترین تیم و یا شرکت را به انجام آن دعوت کنیم. با گذشت حدود ۲ سال از همکاری با شرکت بین المللی نوین هاست توانسته ایم فضای بسیار خوبی رو پیشروی مشتریان خود قرار دهیم! ‌تا کمترین دغدغه ای از این باب نداشته باشند !‌ این پیگیری و همکاری آکاف و نوین هاست موضوعات متنوعی دارد که در زیر به اجمال اشاره شده است.

     -  دریافت تخفیفات و پایین آوردن حداکثری هزینه مشتریان در این بخش 

     -  کانفیگ حرفه ای - امنیتی و ایجاد تمپلیت های تحویل سرور جهت تسریع در زمان تحویل اولیه 

     -  روال پرداخت هزینه های سرور که مقرر شد به زودی در سایت خود آکاف امکان پرداخت از طریق درگاه بانکی ایجاد شود 

     -  اطلاع رسانی شفاف و سیستماتیک در مورد بکاپ گیری های دوره ای و تقبل هزینه نگهداری بکاپ ها توسط آکاف

     

چه آیتم هایی رو برای پیدا کردن بهترین شرکت هاستینگ باید مد نظر قرار دهید ؟ 

 

در اولین نکته به نظر من باید ببینید شرکت طراحی اپلیکیشن پروژه شما با کدام شرکت همکاری بزرگتری دارد ؟  شرکت های هاستینگ در ایران چون بیشتر رقابتشون بر اساس پایین آوردن قیمت اجاره پکیج هاشون هست اصولا از سود کمی در هر سرویس بهره می برند. و اینکه شما برای استارت آپ خود یک تا ۵ سرور تهیه کنید ! زیاد مشتری VIP نخواهید بود ! و اصولا از پایین ترین و عادی ترین سطح پشتیبانی مثل سیستم تیکتینگ بهره خواهید برد.

شرکت آکاف با همکاری که با شرکت نوین هاست انجام داده است بیش از ۱۰۰ سرور مجازی و اختصاصی اجاره کرده است و همین امر باعث می شود جزو مشتریان VIP به امورات مشتریان آکاف رسیدگی شود. و این مهمترین مسئله برای هر استارت آپ هست.  و به نظر ما یکی از خدمات پشتیبانی شرکت های طراحی اپلیکیشن باید پیگیری و دفاع از حقوق مشتریان در مقابل شرکت های هاستینگ باشد. در آکاف کلیه مسائل هاستینگ نیز توسط تیم پشتیبانی آکاف پاسخگویی می شود و اگر نیاز به پیگیری از طریق شرکت هاستینگ هم باشد تیم فنی آکاف به نمایندگی از مشتری وارد عمل می شود. 

یکی از دیگر تدابیری که برای مشتریان آکاف دیده شده است !‌استخدام تمام وقت سرور ادمین به عنوان کارمند مجموعه آکاف هست که اگر حتی شرکت ارائه دهنده سرور هم به هر دلیلی در دسترس نباشد تیم فنی آکاف خود دست به کار شده و مشکل را حل می کند. 

از دیگر موارد بسیار مهم سیستم بکاپ گیری و تست بکاپ ها می باشد که این نیز از موضوعات شرکت طراحی اپلیکیشن می باشد. و حتما باید کار شرکت های هاستینگ در این زمینه مانیتورینگ گردد.

 در برخی پروژه های Real.Time مثلا برای پروژه طراحی اپلیکیشن تاکسی یا طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ کیو و ... یکی از مهمترین عوامل موفقیت همین موضوع هاستینگ و خدمات پشتیبانی هاستینگ خوب می باشد. 

توضیحات عکس : یکی از جلساتی که جناب مهندس نادری مدیریت عامل شرکت نوین هاست آمده بودند دفتر آکاف تا موضوعات هاستینگ و مشتریان آکاف رو باهاشون هماهنگ تر بشیم جهت پشتیبانی بهتر 

 

 

 

کوییز آف کینگز

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

آکاف آمادگی طراحی اپلیکیشن بازی شما را دارد ! با برترین تکنولوژي تولید نرم افزار های بازی برخط و بر لحظه در خدمت شما خواهیم بود اگر به دنبال طراحی اپلیکیشن مشابه کوییز آف کینگز هستید حتما این مقاله را کامل مطالعه فرمایید. 

ادامه مطلب ...

چاپیمو

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

آیا قصد طراحی اپلیکیشن یا سایت آگهی مشابه دیوار یا مشابه شیپور را دارید؟ با ما همراه شوید و با کلیک بر روی دکمه ادامه مطلب بیشتر در مورد خرید و راه اندازی استارت آپ خود بدانید. 

ادامه مطلب ...

مشابه دیوار

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

آیا قصد راه اندازی استارت آپ مشابه دیوار را دارید ؟ حتما این مقاله را بخوانید ! مشابه شیپور یا دیوار مسئله سطح کیفی و فنی نرم افزاری که می خرید است ! حتما با مشاورین شرکت آکاف در ارتباط باشید. و بهترین رو خرید نمایید. ۲۲۸۹۷۹۲۴ 

ادامه مطلب ...

اخبار - دسته بندی

مقالات