امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

آيا براي شروع استارت آپ، طراحي وب اپليكيشن هم نياز است ؟ آيا اندرويد و IOS كفايت مي كند ؟

اگر قصد موفق شدن داريد با تمام توان در همه پلت فرم ها ورود كنيد ! هر گز فراموش نكنيد شما نيستيد كه تعيين مي كنيد كاربران از چه طريقي حق دارند از استارت آپ شما استفاده كنند! 

حتما از مشاوره رایگان شرکت آکاف جهت طراحی اپلیکیشن موبایل خود استفاده نمایید . ۰۲۱۲۲۸۹۷۹۲۴

شرکت برنامه نویسی اپلیکیشن

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
قسمت دوم از سری مقالات خرید اپلیکیشن آماده را روی موضوع پورتال مدیریت ادامه خواهیم داد . در مقاله قبلی تحت عنوان - طراحی اپلیکیشن حرفه ای - مسائل مهم در مورد خرید اپلیکیشن موبایل از زاویه متد های برنامه نویسی اپلیکیشن ها را بررسی کردیم. و توضیح دادیم که به چه مواردی باید توجه داشته باشید !‌ در این مقاله امروز می خواهم سمت پورتال مدیریت و وب اپلیکیشن را توضیح داده باشم.
پورتال مدیریت مغز مدیریتی سیستم شما است و از طریق پورتال مدیریت شما تنظیمات کلی و مدیریتی سیستم خود را انجام می دهید. ما نمی خواهیم در این مقاله خیلی تکنیکی بررسی کنیم و سعی داریم کاملا عامیانه مسائل را بررسی کنیم .
 
برای بخش پورتال مدیریت موارد زیر بسیار مهم است ! جهت مشاوره رایگان و طراحی اپلیکیشن خود با ما تماس بگیرید ۲۲۸۹۷۹۲۴
خرید نرم افزار تاکسی

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال
با توجه به تجربه بزرگ و رزومه کاری قوی ما در شرکت آکاف قصد دارم در چند مقاله توضیح دهیم برای خرید نرم افزار مکان محور و Real.Time یا خرید نرم افزار تاکسی اینترنتی چه عواملی مهم است ! در اولین قسمت از این سری مقالات میخواهم به زبان برنامه نویسی مناسب و یا متد های برنامه نویسی مناسب بپردازیم.
در وحله اول می خواهم همیشه به این نکته توجه کنید که با یک اپلیکیشن
  • بر لحظه ! (Real.Time)
  • مکان محور Location-Base
طرف هستیم !
 
در قسمت اول این سری مقالات قصد داریم روی برنامه نویسی سمت اپلیکیشن تمرکز داشته باشیم 
ساخت نرم افزار تهران

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

یه سوال مهم موقع طراحی اپلیکیشن و شروع یک استارت آپ این است که آیا بهتر است از طراحی اپلیکیشن در تهران آغاز شود ؟  یا بهتر اینست که از شرکت های بومی شهرستان خود اقدام کنیم ؟

باید بگم بستگی به اون استارت آپ داره ! الان سایت های معرفی کارخانجات و شرکت ها به خوبی و با هزینه مناسب تر توسط شرکت های بومی در شهرستان های کشور انجام می شود و بازخورد مثبت و رضایت بخشی هست طراحی اپلیکیشن هم در شرکت های بومی و مقیم در شهرستان آغاز شده ولی هنوز جای کار بسیار دارد.
در واقع من می خواهم از سه زاویه به قضیه نگاه کنم !‌
۱- نیرو فنی حرفه ای
۲- تجربه
۳- سطح قیمت و تعداد مشتری
 
در ادامه از هر زاویه مسئله را بررسی خواهیم کرد. و مقاله مرتبطی هم وجود دارد برای ساخت نرم افزار تاکسی اینترنتی که دعوت می کنم بعد از این مقاله اون رو هم بخوانید.

امتیاز کاربران

ستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعالستاره فعال

به تازگی اپلیکیشن سرگرم کننده ای منتشر شده که با محیطی متفاوت که هم اطلاعات عمومی شمارا محک میزند هم با ایجاد فضایی رقابتی برای مخاطبان خود توانسته شرکت کنندگان بسیاری را جذب کند.

این در حالی است که از انتشار این اپلیکیشن آزمون ساز بیشتر از یک ماه نمیگذرد و اعضای آن به بیشتر از 80 هزار نفر رسیده است.

طراحی اپلیکیشن اسنپ کیو یا مشابه hq در شرکت آکاف به صورت کاملا حرفه ای ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

اخبار - دسته بندی

مقالات