اپلیکیشن نویس

اسنپ

اسنپ - تاکسی یاب

اسنپ یا اوبر ایرانی و یا همان تاکسی یاب یکی از اولین اپلیکیشن های ایرانی برای پیدا کردن تاکسی در تهران می باشد یکی از ایده هایی که به کشور ما نیز وارد شده است ولی هنوز خیلی جای کار و پیشرفت دارد. درصورتیکه شما نیز علاقه به همچین کارآفرینی دارید اپلیکیشن نویس در خدمت شماست.

 شرکت آکاف پیشتاز در طراحی اپلیکیشن تاکسی یاب در خدمت شما می باشد. جهت دریافت لیست قابلیت های اپلیکیشن های آکاف به لینک تاکسی یاب مراجعه فرمایید .

همچنین لیست تاکسی های اینترنتی تهران را می توانید از طریق کلیک روی این عبارت مشاهده فرمایید. توجه فرمایید این لیست هر ۶ماه یکبار دوباره بازبینی خواهد شد و تمام تلاش خود را داریم که تاکسی یاب های فعال در این حوزه را معرفی کنیم.

يكي از مشكلاتي كه در هنگام حمل بار، ارسال بسته با پيك موتوري و همچنين درخواست كاميون براي اسباب كشي با آن رو به رو هستيم مسئله در دسترس بودن، كم هزينه بودن و اطمينان از عملكرد اين سرويس ها مي باشد.

در سالهاي اخير در كشورهاي اروپايي و آمريكايي فناوري اطلاعات به ويژه در حوزه اپليكيشن هاي موبايل به خدمت گرفته شده و ارائه اين خدمات را تسهيل كرده. مثلا اگر شما در كانادا قصد ارسال بسته پستي را داشته باشيد با استفاده از اپليكيشن uber به راحتي مي توانيد پيك خود را انتخاب كرده، هزينه حمل را مشاهده و پرداخت كنيد و همچنين از صحت ارسال بسته خود اطمينان حاصل كنيد و در آخر رضايت خود رااز خدمات داده شده توسط اين اپليكيشن اعلام كنيد. در ايران اين سرويس در حوزه حمل و نقل شهري (تاكسي) توسط اپليكيشن موبايل اسنپ ارائه مي گردد. ولي اين اپليكيشن فقط در تهران اين خدمات را ارائه مي كند و در شهرهاي بزرگ ديگر چنيين خدماتي ارائه نمي شود و همچنين سرويس حمل بار ، پيك موتوري فعلا در اين اپليكيشن مقدور نيست و جاي خالي يك اپليكيشن موبايل در حوزه حمل بار و پيك موتوري به شدت احساس مي شود. از نمونه هاي موفق اپليكيشن هاي اين حوزه مي توان به uber، haxi، sidecar،lyft اشاره كرد. طرح هاي مختلفي براي توليد اپليكيشن موبايل مشابه اسنپ از شهرهاي شيراز، اصفهان، مشهد، تبريز، اهواز، كرج، يزد، رشت به شركت اندرويدنويس سفارش داده شده است و اين  شركت ايده پردازي كاملي بر روي اين طرح تهيه كرده و آماده ارائه آن به شما می باشد 

 

جهت دریافت دمو طراحی اپلیکیشن مشابه اسنپ روی این لینک کلیک فرمایید . 

عضویت در خبرنامه

اخبار - دسته بندی

تازه های دایرکتوری

مقالات

درباره ما

پیاده سازی نرم افزار های قدرتمند تحت وب و تلفن همراه تخصص ما می باشد. پیاده سازی نرم افزار ها بصورت اختصاصی و منحصر به کسب وکار شما انجام خواهد شد. و به این شکل حداکثر بهره وری را شامل خواهد شد.

تلفن مستقیم فروش : ۲۲۸۹۷۹۲۴-۰۲۱

‌آدرس : تهران -  فناخسرو پلاک ۲۴ واحد۱۰  


 

Login Form