طراحی اپلیکیشن خشکشویی

تمام آنچه که برای طراحی اپلیکیشن خشکشویی نیاز دارید اینجا پیدا خواهید کرد. دانلود پروپزال ساخت اپلیکیشن خشکشویی آنلاین و همه قابلیت های خاص و لازمی که یک خشکشویی اینترنتی باید داشته باشه را اینجا مرور خواهیم کرد.

قابلیت های کاربردی اپلیکیشن خشکشویی آنلاین

هر اپلیکیشن خشکشویی آنلاین حتما و الزاما برای موفقیت خود به قابلیت های زیر نیاز دارد!

نحوه محاسبه هزینه خشکشویی

محاسبه هزینه خشکشویی بر اساس شهر و منطقه می تواند مختلف باشد و همچنین فاکتور سفارشی وقتی تولید می شود که پیک البسه را تحویل و تعداد و نوع سفارش کامل توسط سفیر ثبت شود

اپلیکیشن پیک سفیر

پیک های خشکشویی آنلاین دارای اپلیکیشن مخصوص به خود هستند. در این اپلیکیشن کلیه امکانات جهت مشاهده تایید و انجام مراحل تحویل و دریافت بصورت کامل و تماما اتوماتیک تعبیه شده است.

موکآپ و گرافیک حرفه ای

یکی از مهمترین مبحث های طراحی اپلیکیشن که شاید در برخی موارد کم توجهی می شود بحث گرافیک و رابط کاربری حرفه ای است.در آکاف با کمک همکاران حرفه ای خود گرافیک منحصر بفردی خواهید داشت

اپلیکیشنی چند زبانه

ساختار برنامه به شکلی می باشد که تنها با ترجمه عبارات به زبان جدید قابلیت ایجاد زبان را دارد !‌این نرم افزار اولین اپلیکیشن تماما ایرانی است که قابلیت چند زبانگی بصورت داینامیک دارد

تخفیفات حرفه ای

مجهز به سیستم مدیریت حرفه ای تخفیف بصورت درصد و یا عدد ثابت می باشد. شما می تونید با توجه به قابلیت های تخفیف گذاری و ایجاد پلن های تشویقی اقدام به جذب کاربر حداکثری کنید کلیه کد های تخفیف دارای تاریخ انقضا و مکان محور، یا بر اساس ساعات روز و حتی بر اساس ترافیک می باشد.

سیستم دسترسی چند سطحی

با توجه به مکانیزم های مختلف اجرا کردن اپلیکیشن خشکشویی این قسمت کاملا داینامیک تعبیه شده است ! شما می توانید دسترسی های خاصی برای بخش مختلف سازمان خود تعریف نمایید.

وب اپلیکیشن نرم افزار خشکشوئی

نیازی به نصب اپلیکیشن موبایل نیست ! و کاربران شما می توانند از طریق وب اپلیکیشن درخواست خود را ثبت نمایند!این وب اپلیکیشن با متد برنامه نویسی بروز (React js) در اختیار کاربران قرار خواهد گرفت !

اختصاص نمایندگی

قابلیت تعریف نمایندگی با اختیارات مربوط به محدوده فعالیت آن نمایندگی وجود دارد.یک نماینده و فقط به لیست سفیران و سفارشات و .... محل فعالیت خود دسترسی دارد.

گزارشات و پشتیبانی

برای درخواست تولید انواع نمودار ها و فرم های گزارش محدودیت خاصی ندارید ! و از سیستم پشتیبانی خاص و بی رقیب ما حتما استفاده نمایید.

سازگار با نقشه گوگل،‌آکاف و سایر نقشه های معتبر

کلیه قابلیت های استفاده از نقشه از جملع مسیر یابی و قابلیت داینامیک انتخاب نقشه توسط مدیریت پورتال در این سیستم قرارداده شده است

بازاریابان

اپلیکیشن سه سطحی بازاریابان برای تیم سیار جذب رانندگان ...
دمو نیاز به هماهنگی دارد

سفیر

دمو اپلیکیشن سفیر را در این قسمت مشاهده فرمایید.
دمو نیاز به هماهنگی دارد

پورتال مدیریت

مغر متفکر سیستم و پورتال مدیریت کل استارت آپ را در این قسمت خواهید دید ! تیم فنی آکاف در تلاش است سیستمی برای مشاهده پنل مدیریت در اختیار شما قرار دهد ! برای دریافت دمو این قسمت با ما تماس بگیرید.
۲۲۸۹۷۹۲۴ - ۰۲۱

متقاضی خشکشویی

مشتری از طریق اپلیکیشن های موبایل می تواند درخواست خدمات ارسال کند
دمو اندروید |‌ دمو IOS

وب اپلیکیشن

نیازی به نصب اپلیکیشن توسط متقاضیان خدمات شما نیست !
دمو در دست احداث!

آخرین پست های بلاگ ما

آکاف نامی با قدمت ۴۸ساله

در سال ۱۳۸۵ به برنامه نویسی در فضای وب و اینترنت وارد شد و هم اکنون آماده دریافت سفارشات تولید انواع نرم افزار های اختصاصی می باشد.

موضوع فعالیت این دیپارتمان :‌ طراحی پورتال اینترنتی ، ساخت انواع نرم افزار های اختصاصی ، طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی نرم افزار اپل (ios)

شرکت آکاف

پیاده سازی نرم افزار های سفارشی مکان محور و بر لحظه تخصص ماست. برای طراحی و آنالیز نرم افزار های تاکسی یاب و یا اپلیکیشن های مشابه در خدمت هستیم .
شنبه- پنج شنبه
09:00 - 17:00
شماره تماس
۲۲۸۹۷۹۲۴

اخبار

تماس با ما