طراحی اپلیکیشن تاکسی

تمام چیزی که برای خرید طراحی اپلیکیشن تاکسی اینترنتی نیاز دارید اینجا پیدا خواهید کرد. دانلود پروپزال طراحی تاکسی یاب و همه قابلیت های خاص و لازمی که یک تاکسی یاب باید داشته باشه را اینجا مرور خواهیم کرد.

قابلیت های کاربردی اپلیکیشن تاکسی یاب

هر اپلیکیشن تاکسی آنلاین حتما و الزاما برای موفقیت خود به قابلیت های زیر نیاز دارد!

گرافیک و رابط کاربری اختصاصی

رابط کاربری یکی از مهمترین بخش های اپلیکیشن می باشد و گرافیست های حرفه ای شرکت آکاف می توانند طرحی خاص و به سلیقه شما تولید نمایند.

مدیریت نحوه محاسبه هزینه سفر

از طریق پورتال مدیریت می توانید بر اساس شهر ، منطقه ، کیلومتر ، ترافیک و نوع خدمات نحوه محاسبه کرایه قیمت تاکسی را ویرایش نمایید. و همچنین برای ساعات مختلف در شبانه روز درصد کاهش یا افزایش کرایه تعیین نمایید.

اپلیکیشن بازاریابی

ثبت نام و جذب راننده ها از طریق اپلیکیشن بازاریابی بسیار ساده و سریعتر انجام میشه ! از طریق یک سیستم میدانی در سه سطح (بازاریاب، سرپرست، کارشناس)می توانید ازاین اپ استفاده کنید.

تخفیف های مکان محور

مجهز به سیستم حرفه ای تخفیف بصورت درصد و یا عدد ثابت ریالی می باشد.کلیه کد های تخفیف می تواند دارای تاریخ انقضا و محدود به مبدا و با مقصد خاص می باشد.

چند زبانه

در حال حاضر کلیه اپلیکیشن ها و پورتال مدیریت به زبان های فارسی ، عربی ، کردی و اخیرا انگلیسی مجهز شده است و هر زبان دیگری که نیاز باشد قابل پیاده سازی می باشد.

مدیریت اتصال به نقشه گوگل و نقشه آکاف

از طریق پورتال مدیریت می توانید اپلیکیشن و پورتال را بر روی نقشه مورد نظر تنظیم نماید! به شما هیچ دغدغه ای درمورد تحریم ها و یا محدودیت های اکانت های گوگل نخواهید داشت.

سیستم دسترسی چند سطحی

مجهز به سیستم حرفه ای تنظیم دسترسی ها و تعیین انواع نقش های سازمانی جهت استفاده از پورتال مدیریت! از طریق این سیستم می توانید کل چارت سازمانی و دسترسی های مربوطه را ایجاد و ویرایش نمایید.

وب اپلیکیشن نرم افزار تاکسی

در کنار اپلیکیشن اندروید و IOS شما ! وب اپلیکیشن نیز با بروز ترین متد برنامه نویسی (React js) در اختیار کاربران شما خواهد بود ! به این ترتیب کاربران حتی نیاز به نصب اپلیکیشن نخواهند داشت.

سیستم نمایندگی برای شهر های مختلف

این سیستم قابلیت تعریف نمایندگی های جدید با اختیار تمام برای محدوده محل فعالیت آن نمایندگی می باشد.و فقط به لیست رانندگان و سفر ها و .... محل فعالیت خود دسترسی دارد.

گزارشات و سیستم پشتیبانی

برای ساخت انواع نمودار ها و فرم های گزارش محدودیت خاصی ندارید ! و از سیستم پشتیبانی خاص و بی رقیب ما حتما استفاده نمایید.

بازاریابان

اپلیکیشن سه سطحی بازاریابان برای تیم سیار جذب رانندگان ...
دمو اندروید | توضیحات

سفیر

دمو اپلیکیشن سفیر را در این قسمت مشاهده فرمایید. 
دمو 

پورتال مدیریت

مغر متفکر سیستم و پورتال مدیریت کل استارت آپ را در این قسمت خواهید دید ! تیم فنی آکاف در تلاش است سیستمی برای مشاهده پنل مدیریت در اختیار شما قرار دهد ! برای دریافت دمو این قسمت با ما تماس بگیرید.
۲۲۸۹۷۹۲۴ - ۰۲۱

مسافر

دمو اپلیکیشن مسافر را در این قسمت مشاهده فرمایید.
دمو

وب اپلیکیشن

مسافران بدون نصب اپلیکیشن می توانند از خدمات شما استفاده نمایند!

آکاف نامی با قدمت ۴۸ساله

در سال ۱۳۸۵ به برنامه نویسی در فضای وب و اینترنت وارد شد و هم اکنون آماده دریافت سفارشات تولید انواع نرم افزار های اختصاصی می باشد.

موضوع فعالیت این دیپارتمان :‌ طراحی پورتال اینترنتی ، ساخت انواع نرم افزار های اختصاصی ، طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی نرم افزار اپل (ios)

شرکت آکاف

پیاده سازی نرم افزار های سفارشی مکان محور و بر لحظه تخصص ماست. برای طراحی و آنالیز نرم افزار های تاکسی یاب و یا اپلیکیشن های مشابه در خدمت هستیم .
شنبه- پنج شنبه
09:00 - 17:00
شماره تماس
۲۲۸۹۷۹۲۴

اخبار

تماس با ما