طراحی سایت و اپلیکیشن نیازمندی ها

اگر به دنبال راه اندازی استارت آپ نیازمندی ها مشابه دیوار و شیپور هستید این صفحه را کامل مطالعه فرمایید. شرکت آکاف پکیجی حرفه ای با تکنولوژي روز دنیا و دقیقا همان تکنولوژی استفاده شده در دیوار و شیپور برای شما فراهم آورده است. و با خیال راحت میلیون ها یوزر می توانند از خدمات استارت آپ شما استفاده نمایند.

قابلیت های کاربردی پکیج نیازمندی ها

در فروردین ۱۳۹۹ از ۲۰٪ تخفیف شرکت آکاف استفاده کنید!

گرافیک و رابط کاربری اختصاصی

از آنجا که کل پروژه توسط کارشناسان شرکت آکاف نوشته شده است ! برای سفارشی سازی پروژه شما هیچ محدودیتی وجود ندارد و با گرافیک اختصاصی ویژه استارت آپ شما راه اندازی خواهد شد.

مدیریت فیلد ها

توجه کنید این سیستم به شکلی داینامیک و منعطف نوشته شده است که شما می توانید هر دسته بندی جدید آگهی را با فیلد های ویژه و مخصوص به خودش ایجاد نمایید . به شکلی که تمام دسته بندی ها را شامل شود و هر دسته بندی فیلد های مربوط به خود برای ثبت ، نمایش یا فیلتر داشته باشد.

ثبت آگهی

سیستم حرفه ای ثبت آگهی از طریق سایت ، اندروید یا IOS می تواند انجام شود و تعریف پکیج های مختلف مالی بر اساس آگهی درخواست شده کاملا داینامیک و پویا قابل تعریف توسط مدیر هست.

تخفیف های شهر محور

مجهز به سیستم حرفه ای تخفیف بصورت درصد و یا عدد ثابت ریالی می باشد.کلیه کد های تخفیف می تواند دارای تاریخ انقضا و محدود به شهر خاص می باشد.

چند زبانه

این سیستم به شکلی در آکاف نوشته شده است که به راحتی و فقط با ترجمه فایل مربوط به زبان می توان کل سیستم رو در زبان جدیدی نیز عرضه نمود

قابلیت اتصال به نقشه گوگل و نقشه آکاف

کلیه آگهی های می توانند روی نقشه قرار گیرند و با استفاده از نقشه آکاف یا نقشه گوگل می توانید کلیه آگهی ها را روی لوکیشن های مختلف نقشه مشاهده فرمایید.

سیستم دسترسی چند سطحی

مجهز به سیستم حرفه ای تنظیم دسترسی ها و تعیین انواع نقش های سازمانی جهت استفاده از پورتال مدیریت! از طریق این سیستم می توانید کل چارت سازمانی و دسترسی های مربوطه را ایجاد و ویرایش نمایید.

وب اپلیکیشن پکیج نیازمندی ها

در کنار اپلیکیشن اندروید و IOS شما ! وب اپلیکیشن نیز با بروز ترین متد برنامه نویسی (React js) در اختیار کاربران شما خواهد بود ! به این ترتیب کاربران حتی نیاز به نصب اپلیکیشن نخواهند داشت.

سیستم نمایندگی برای شهر های مختلف

این سیستم قابلیت تعریف نمایندگی های جدید با اختیار تمام برای محدوده محل فعالیت آن نمایندگی می باشد.و فقط به اطلاعات کاربران منطقه یا محل فعالیت خود دسترسی دارد.

گزارشات و سیستم پشتیبانی

برای ساخت انواع نمودار ها و فرم های گزارش محدودیت خاصی ندارید ! و از سیستم پشتیبانی خاص و بی رقیب ما حتما استفاده نمایید.

اطلاعات تکمیلی

جزئیات فنی و کلیه اطلاعات تکمیلی همراه با فیلم های توضیحی را اینجا دنبال کنید
طراحی اپلیکیشن مشابه دیوار

IOS

دمو مخصوص گوشی های IPHONE را در این قسمت مشاهده فرمایید.
دمو IOS

پورتال مدیریت

مغر متفکر سیستم و پورتال مدیریت کل استارت آپ را در این قسمت خواهید دید ! تیم فنی آکاف در تلاش است سیستمی برای مشاهده پنل مدیریت در اختیار شما قرار دهد ! برای دریافت دمو این قسمت با ما تماس بگیرید.
۲۲۸۹۷۹۲۴ - ۰۲۱

اندروید

دمو اپلیکیشن اندروید را در این قسمت مشاهده فرمایید.
دمو اندروید مشابه دیوار

وب اپلیکیشن

کابران سیستم بدون نصب اپلیکیشن می توانند از خدمات شما استفاده نمایند!
دمو وب اپلیکیشن

آکاف نامی با قدمت ۴۸ساله

در سال ۱۳۸۵ به برنامه نویسی در فضای وب و اینترنت وارد شد و هم اکنون آماده دریافت سفارشات تولید انواع نرم افزار های اختصاصی می باشد.

موضوع فعالیت این دیپارتمان :‌ طراحی پورتال اینترنتی ، ساخت انواع نرم افزار های اختصاصی ، طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی نرم افزار اپل (ios)

شرکت آکاف

پیاده سازی نرم افزار های سفارشی مکان محور و بر لحظه تخصص ماست. برای طراحی و آنالیز نرم افزار های تاکسی یاب و یا اپلیکیشن های مشابه در خدمت هستیم .
شنبه- پنج شنبه
09:00 - 17:00
شماره تماس
۲۲۸۹۷۹۲۴

اخبار

تماس با ما