طراحی اپلیکیشن کارواش

تمام چیزی که برای خرید طراحی اپلیکیشن کارواش سیار نیاز دارید اینجا پیدا خواهید کرد. دانلود پروپزال طراحی نرم افزار کارواش و همه قابلیت های خاص و لازمی که یک کارواش سیار باید داشته باشه را مرور خواهیم کرد.

قابلیت های کاربردی اپلیکیشن کارواش

هر اپلیکیشن کارواش آنلاین حتما و الزاما برای موفقیت خود به قابلیت های زیر نیاز دارد!

گرافیک و رابط کاربری اختصاصی

رابط کاربری یکی از مهمترین بخش های اپلیکیشن می باشد و گرافیست های حرفه ای شرکت آکاف می توانند طرحی خاص و به سلیقه شما تولید نمایند.

محاسبه هزینه و تولید فاکتور سیستمی

محاسبه هزینه شستشو و حتی استفاده از تخفیفات کاملا سیستمی و اتوماتیک انجام خواهد شد. و فاکتور استاندارد و کامل برای متقاضی نمایش و ایمیل خواهد شد.

اپلیکیشن سفیر

سفیران و کارمندان کارواش سیار ما دارای اپلیکیشن موبایل مخصوص به خود هستند. در این اپلیکیشن کلیه امکانات جهت مشاهده تایید و انجام مراحل کارواش بصورت کامل و تماما اتوماتیک تعبیه شده است.

سیستم مدیریت حرفه ای کوپن های تخفیف

مجهز به سیستم حرفه ای تخفیف بصورت درصد و یا عدد ثابت ریالی می باشد.کلیه کد های تخفیف می تواند دارای تاریخ انقضا و محدود به مبدا و با مقصد خاص، شرایط جوی ، ساعات روز و حتی بر اساس ترافیک سفارشات کارواش باشد.

چند زبانه

ساختار این نرم افزار بر اساس چند زبانگی تهیه شده است !‌هرچند که فعلا فقط به زبان فارسی موجود است اما با ترجمه فایل مربوطه در عرض یک روز زبان های دیگر هم می تواند روی سیستم فعال گردد.

قابلیت مسیریابی و اتصال به هر نقشه ای از جمله گوگل ،‌آکاف و ...

قابلیت تنظیم منبع نقشه در پورتال واپلیکیشن ها از طریق پنل مدیریت فراهم شده است و قابلیت مسیر یابی توسط نقشه های مختلف در اپلیکیشن راننده قرار داده شده است.

سیستم دسترسی چند سطحی

مجهز به سیستم حرفه ای تنظیم دسترسی ها و تعیین انواع نقش های سازمانی جهت استفاده از پورتال مدیریت! از طریق این سیستم می توانید کل چارت سازمانی و دسترسی های مربوطه را تعریف نمایید.

وب اپلیکیشن نرم افزار کارواش

در کنار اپلیکیشن اندروید و IOS شما ! وب اپلیکیشن نیز با بروز ترین متد برنامه نویسی (React js) در اختیار کاربران شما خواهد بود ! به این ترتیب کاربران حتی نیاز به نصب اپلیکیشن نخواهند داشت.

سیستم نمایندگی برای شهر های مختلف

این سیستم قابلیت تعریف نمایندگی های جدید با اختیار تمام برای محدوده محل فعالیت آن نمایندگی می باشد.و فقط به لیست سفیران و سفارشات و .... محل فعالیت خود دسترسی دارد.

گزارشات و سیستم پشتیبانی

برای ساخت انواع نمودار ها و فرم های گزارش محدودیت خاصی ندارید ! و از سیستم پشتیبانی خاص و بی رقیب ما حتما استفاده نمایید.

بازاریابان

اپلیکیشن سه سطحی بازاریابان برای تیم سیار جذب رانندگان ...
دمو اندروید در دست انجام

سفیر

دمو اپلیکیشن سفیر را در این قسمت مشاهده فرمایید. 
دمو

پورتال مدیریت

مغر متفکر سیستم و پورتال مدیریت کل استارت آپ را در این قسمت خواهید دید ! تیم فنی آکاف در تلاش است سیستمی برای مشاهده پنل مدیریت در اختیار شما قرار دهد !
لینک دمو

مشتری

دمو اپلیکیشن مشتری را در این قسمت مشاهده فرمایید.
دمو اندروید |‌ دمو IOS

وب اپلیکیشن

مسافران بدون نصب اپلیکیشن می توانند از خدمات شما استفاده نمایند!
دمو در دست انجام!

آکاف نامی با قدمت ۴۸ساله

در سال ۱۳۸۵ به برنامه نویسی در فضای وب و اینترنت وارد شد و هم اکنون آماده دریافت سفارشات تولید انواع نرم افزار های اختصاصی می باشد.

موضوع فعالیت این دیپارتمان :‌ طراحی پورتال اینترنتی ، ساخت انواع نرم افزار های اختصاصی ، طراحی اپلیکیشن اندروید و طراحی نرم افزار اپل (ios)

شرکت آکاف

پیاده سازی نرم افزار های سفارشی مکان محور و بر لحظه تخصص ماست. برای طراحی و آنالیز نرم افزار های تاکسی یاب و یا اپلیکیشن های مشابه در خدمت هستیم .
شنبه- پنج شنبه
09:00 - 17:00
شماره تماس
۲۲۸۹۷۹۲۴

اخبار

تماس با ما